• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgłoszenia na pikietę

Pracownicy KAS, MF i CIRF

Funkcjonariusze SCS



Koleżanki i Koledzy!



W związku z prośbą centrali związkowej – FORUM ZZ, w której zrzesza się ZZ Celnicy PL, o podanie przybliżonej liczby chętnych do wyjazdu na planowaną pikietę w związku z zapowiedziami rządu o zamrożeniu pensji w budżetówce, ZZ Celnicy PL zwrócił się do pracowników KAS, CIRF i MF, funkcjonariuszy SCS z apelem o zgłoszenia.

Zaangażowanie wyraziło 246 osób.

Wrocław 17, Gdańsk 9, Olsztyn 50, Kraków 8, Rzeszów 25, Kielce 2, Łódź 40, Szczecin 20, Katowice 14, Poznań 3, Białystok 4. Warszawa 7, Lublin 40, KIS 1, Poznań 3, Zielona Góra 0, Opole 3.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli pozytywnie na nasz apel.

Mamy nadzieję, że większości umknęła ta informacja, nie zdążyli na nią odpowiedzieć lub w trosce o budżet Państwa uznali, że potrzebne są poświęcenia.

Z ostatnich publikacji wynika, że kondycja budżetu nie jest taka zła i pozwala nawet na podwyżki rzędu 60%.

Ponownie więc prosimy o zgłoszenie osób, które wezmą udział w pikiecie. Jest to protest o podwyżki płac, ale możemy także przedstawiać nasze inne postulaty.

Uczestnikom zostanie zapewniony transport.

Zgłoszenia proszę wysłać w terminie do 17.08. br. na niżej wyszczególnione adresy, odpowiednie do Waszych IAS, podając imię i nazwisko, adres e-mail do kontaktu, numer telefonu, jaka Izba i urząd.

IAS w Lublinie:
Przewodniczący Dariusz Nowak - dariusz.nowak4@mf.gov.pl>

IAS w Białymstoku:
Przewodniczący Rafał Dobrogowski, tel.602-87-23-67 rafal.dobrogowski@mf.gov.pl
Anna Jarocka 506-854-629 anna.jarocka2@mf.gov.pl
Marcin Bach 501-738-182, marcin.bach@mf.gov.pl
zzcelnicypl.ias.310000@mf.gov.pl

IAS w Gdańsku:
Przewodnicząca Joanna Stępień tel. 664 743 488 stejoa1970@wp.pl
Bożena Rembecka bozena.rembecka@mf.gov.pl
Mariusz Konkol mariusz.konkol@mf.gov.pl
zz.celnicy.pl.ias.gdansk@mf.gov.pl

Krajowa Informacja Skarbowa:
Danuta Pencarska, tel. 577690297, danuta.pencarska@mf.gov.pl

IAS w Katowicach:
Paweł Koźbiał , e-mail: pawel.kozbial120@gmail.com

IAS w Kielcach:
Przewodniczący Tomasz Prędki, tel. 691399222, tomasz.predki@mf.gov.pl
Jarosław Serwiński, tel. 604946447, jaroslaw.serwinski@mf.gov.pl , jaroslaw.serwinski@gmail.com

IAS w Krakowie:
Maria Mrugała, tel. 668 380 349, celnicypl.krakow@gmail.com

IAS w Łodzi:
Przewodniczący Łukasz Obuchowski lukasz.obuchowski@mf.gov.pl
Rafał Błaszczyk, tel. 602 478 393 rafal.blaszczyk@mf.gov.pl

IAS w Olsztynie:
Sebastian Weber tel. 531644399 sebastian.weber@mf.gov.pl zzcelnicypl.ias.370000@mf.gov.pl

IAS w Opolu:
Sławomir Siwy e-mail: sluzbacelna@gmail.com

IAS w Poznaniu:
Marek Begier, tel. 602 187 275, zz.celnicy.pl.390000@mf.gov.pl; zz.celnicy.pl.poznan@gmail.com

IAS w Rzeszowie:
Andrzej Marciniec tel. 603937762 andrzej.marciniec@mf.gov.pl ,

IAS w Zielonej Górze:
Przewodniczący Mirosław Tomaszewski, tel. 781269363, miroslaw.tomaszewski@mf.gov.pl


IAS w Szczecinie:
Krzysztof Skibiński, tel. 694 404 558, krzyskiks@gmail.com ,

IAS w Bydgoszczy:
Dagmara Kapczyńska, tel. 669 862 576, dagmara.kapczynska@mf.gov.pl , dagka@wp.pl

IAS w Warszawie:
Przewodnicząca Jolanta Haron 784 371 012 jolanta.haron@mf.gov.pl, jharon@tlen.pl,
Marta Gzik, tel. 608 099 810, marta.gzik@mf.gov.pl


IAS we Wrocławiu Przewodnicząca Joanna Kuś e-mail: celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com

Pracownicy CIRF i MF mogą zgłaszać się na e-mail członka Zarządu Głównego: krzyskiks@gmail.com



Związek już 19.07. poinformował FORUM ZZ, że będzie uczestniczył w pikiecie.



Z Poważaniem:

Za Zarząd

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy
 

Attachments

  • celnicy44-21-inf. po zgłoszeniach na pikietę.doc
    96,5 KB · Wyświetleń: 338
Dlaczego pojawiają się sporadycznie wpisy
"Jadę na pikiete" ? Związek powinien podać
rzeczywistą ilość członków do zgłoszenia na
pikiete . Długa droga jest między zgłoszeniem
ilości chetnych, a rzeczywistymi wyjazdami
do Warszawy . Przecież tej pikiety w ogóle
Może nie być !
Druga sprawa to przyszłość może pokazać , że
na pikiete pojedzie kilka tysięcy ludzi i co wtedy ?
Nie siejmy fałszywej propagandy . Hej.
 
Właśnie to jest to o czym pisałem ..... Będziemy zastraszani zapraszani na rozmowy dyscyplinujące..... a to tylko akcja "Podwyżki" a co będzie jak pojedziemy do Warszawy ?? Zaczną Postępowania wobec ludzi robić ???? w tym przypadku to Pani Magda powinna dyscyplinarnie zwolnić takiego Dyrektora za takie rzeczy .... Bo to nie są czasy UB czy Milicji ...... Współczuje pracownikom US w Bartoszycach ale Nie poddawajcie się !!!!! Jedna akcja i już wasz Dyrektor po troszku się wystraszył ok. 50/60 ludzi ... a co by było jak by tych wniosków poszło 150 ??? Chyba by zrobił pod siebie ....
 
@CelnikPołudnie4 naprawę uważasz, że Ci postraszeni zdobędą się kiedykolwiek jeszcze na protest. Wybito im zęby skutecznie.
Lepiej mieć wybite zęby które się zrobi niż paść na deski i leżeć jak kłoda i udawać się że jest nokaut !!!!! WALCZYĆ DO UPADŁEGO !!!!!!! a takich cymbałów to w czasie trwania protestu powinni wynieść z pokoju na plac i do taczki go wsadzić pełnej gnojownika !!!!!
 
@CelnikPołudnie4 naprawę uważasz, że Ci postraszeni zdobędą się kiedykolwiek jeszcze na protest. Wybito im zęby skutecznie.
Nie żartuj jednym spotkaniem z dyrektorem sprawiono, że ludzie się poddadzą. Co to za urzędnik który daje się zastraszyć i to w jaki sposób i komu, małemu dyrektorkowi który tak naprawdę pier...li farmazony ze strachu o własne siedzisko. To właśnie pokazuje, że to dobry kierunek i trzeba iść na całość. Szacunek dla tych ludzi, ja jestem z nimi i ich popieram. Mam nadzieję, że się z nimi spotkam na proteście.
 
Wybacz Kolego ale to nie tak zbyt jasno z tymi "forumowiczami" !!
@cat a czy ty przypadkiem nie idziesz już w kierunku oficjalnego obrażania tych co mają zdecydowanie odmienne opinie .
Bądź jednak przygotowany, że jak
będziesz w tym niezły, trolle będą cię chciały zjeść bez popitki. Jeśli zaś będziesz zbyt
dobry, "po uszach" oberwiesz także od swoich.
@cat po incydencie z 3 używanymi przez ciebie rożnymi nickami na forum dla mnie nie masz żadnej wiarygodności . Tylko przypadek zrządził , że kamuflaż i wyrachowany spryt wyszedł na światło dzienne .

Wiem , że tak byś chciał być postrzegany , były kierownik : niezły , zbyt dobry , tak dobry , że oberwał od swoich . Idziesz po bandzie , przejrzyj w lustro (...)

informacja o proteście jest tylko tu, jak tak będzie dalej to nic z tego nie wyjdzie. Lokalni przewodniczący pewnie są na urlopach albo zapracowani.
@cat Ponieważ niektórzy sądzą, iż tworząc sobie takim sposobem PR,
zyskają sympatię i zaufanie ...

@slawomir.siwy proszę zweryfikuj czy lokalni przewodniczący są na urlopach i nikt ich faktycznie nie zastępuje . To nie jest czas aby @cat (świadomie bądź nie) podsycał atmosferę . Najlepiej wyjaśnij to na tyle wcześnie , aby jedna osoba wykorzystująca różne nicki nie stworzyła atmosfery wycofania ZZ i braku zaangażowania .
Życie nauczyło , że kłamać można na wiele sposobów – całkowicie zmyślając, modyfikując
fakty, ulepszając i przekoloryzowując. Można kłamać za pomocą nieprawd lub niedopowiedzeń,
przemilczeń czy wieloznaczności.

Ale poczekamy na ostateczną odpowiedź @slawomir.siwy
 
Przepraszam , ale wejdę w słowo . narazie niema zadnego
protestu . Narazie liczymy ilość osób do pikiety.
Na dalszym etapie będziemy liczyć :
ile osób do autokarów ,
ile osób oczekuje na przedmieściach wawy
ile osób podejdzie pod sejm
I dopiero będziemy liczyć ile osób wystąpi
do protestu ;)
Istna dziecinada i wstyd. Tym bardziej, że MF
na rzutniku prześwietla każdy wpis .
 
@cat a czy ty przypadkiem nie idziesz już w kierunku oficjalnego obrażania tych co mają zdecydowanie odmienne opinie .

@cat po incydencie z 3 używanymi przez ciebie rożnymi nickami na forum dla mnie nie masz żadnej wiarygodności . Tylko przypadek zrządził , że kamuflaż i wyrachowany spryt wyszedł na światło dzienne .

Wiem , że tak byś chciał być postrzegany , były kierownik : niezły , zbyt dobry , tak dobry , że oberwał od swoich . Idziesz po bandzie , przejrzyj w lustro (...)



@slawomir.siwy proszę zweryfikuj czy lokalni przewodniczący są na urlopach i nikt ich faktycznie nie zastępuje . To nie jest czas aby @cat (świadomie bądź nie) podsycał atmosferę . Najlepiej wyjaśnij to na tyle wcześnie , aby jedna osoba wykorzystująca różne nicki nie stworzyła atmosfery wycofania ZZ i braku zaangażowania .
Życie nauczyło , że kłamać można na wiele sposobów – całkowicie zmyślając, modyfikując
fakty, ulepszając i przekoloryzowując. Można kłamać za pomocą nieprawd lub niedopowiedzeń,
przemilczeń czy wieloznaczności.

Ale poczekamy na ostateczną odpowiedź @slawomir.siwy

Napisał Sławomir , że go forum już nie interesuje .
 
Skoro rzecznik prasowy jednym kliknięciem może rozesłać newsletter Szefowej do wszystkich (będących w ZZ lub nie) na skrzynki, czy takich uprawnień nie może mieć przewodniczący Izbowy?
W zakładce związki zawodowe na intranecie mojej IAS najświeższa informacja to jesień 2020!
 
@cat a czy ty przypadkiem nie idziesz już w kierunku oficjalnego obrażania tych co mają zdecydowanie odmienne opinie .

@cat po incydencie z 3 używanymi przez ciebie rożnymi nickami na forum dla mnie nie masz żadnej wiarygodności . Tylko przypadek zrządził , że kamuflaż i wyrachowany spryt wyszedł na światło dzienne .

Wiem , że tak byś chciał być postrzegany , były kierownik : niezły , zbyt dobry , tak dobry , że oberwał od swoich . Idziesz po bandzie , przejrzyj w lustro (...)



@slawomir.siwy proszę zweryfikuj czy lokalni przewodniczący są na urlopach i nikt ich faktycznie nie zastępuje . To nie jest czas aby @cat (świadomie bądź nie) podsycał atmosferę . Najlepiej wyjaśnij to na tyle wcześnie , aby jedna osoba wykorzystująca różne nicki nie stworzyła atmosfery wycofania ZZ i braku zaangażowania .
Życie nauczyło , że kłamać można na wiele sposobów – całkowicie zmyślając, modyfikując
fakty, ulepszając i przekoloryzowując. Można kłamać za pomocą nieprawd lub niedopowiedzeń,
przemilczeń czy wieloznaczności.

Ale poczekamy na ostateczną odpowiedź @slawomir.siwy
Nie wydaje mi się aby @cat jak to napisałeś "podsycał atmosferę". Atmosferę wycofania związku ja przynajmniej czuję z odległości kilkuset km od siedziby głównej. Może mi się znowu tylko wydaje, ale związek albo nie chce, albo nie potrafi poderwać ludzi do walki. To już nie jest ten sam związek co kilka lat temu (moje prywatne zdanie). Akurat @cat w moim odczuciu jest jedną z osób na forum, które zdają sobie sprawę, że nie można pisać i prosić w nieskończoność, tylko na pewnym etapie potrzebne są inne działania (moje prywatne zdanie :)) Osobiste wycieczki i wyciąganie starych spraw mógłbyś sobie darować.
 
Back
Do góry