• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nominacja generalska SKAS

Jeśli ktokolwiek liczy, że ta nadzieja obróci się w naszą stronę jest naiwny jak ten kto wierzy w nadzieję w przypadku kiedy wszystko zostało już stracone jak w KAS.
Może jednak w najbliższej ;) przyszłości będą awanse dla "mniej zasłużonych" ??? Stawiam na krąg blisko
norki królika ! :mad: Ale o tym pewnie dowiemy się przy okazji kolejnego komunikatu o sukcesach :coffee:
 
A ja szczerze pogratulowałem SKAS, wyrażając także nadzieję, że wraz z tą nominacją przyjdzie także informacja o modernizacji.
Jest to niewątpliwie wyróżnienie dla naszej Służby, docenienie formacji i to jest bardzo ważne.
Uważam, że powinniśmy dopatrywać się pozytywów. Jestem przekonany, że jest szansa na wzmocnienie skuteczności kierownictwa KAS wraz z tą nominacją. A zatem jest to perspektywa na poprawę sytuacji prawnej i materialnej nas wszystkich.
Jeszcze raz szczerze gratuluję Pani Minister!
Gratulacje także dla Pana Naczelnika!
Ktoś tu chyba nadużywa alkohol
 
"Przyjdzie nowy (któremu trzeba będzie dać przecież roczny kredyt zaufania) i cykl się powtórzy."


O, szybciej niż się spodziewałem. Rok tej perspektywy wystarczy, czy damy sobie czas do 2024?

Wyróżnienie dla Służby? Osoba która została szefem SKAS z politycznego nadania? Urzędnik, który dostał generalskie szlify? Toż to jeszcze większa abominacja niż nasi oficerowie namaszczeni po "deformie" Służby Celnej.

Panie Sławku, obawiam się, że ostatnich Pana posunięć i wpisów nie jestem w stanie dobrze zrozumieć. Najpierw "żart", a teraz takie gratulacje? Mam mieszane uczucia.
Kiedy funkcjonariusze SCS będą na równych prawach w stosunku do innych fc Służb Mundurowych.?
Kiedy skończy się dyskryminacja ?
Żadna podwyżka i awanse tego nie naprawią dopóki nie będzie równości wobec prawa .
 
Ostatnia edycja:
Pani Generał-zwracam się do Pani bezpośrednio. Głos z dołu funkcjonariuszy wszystkich których znam. Wyodrębnijcie SCS stwórzcie Komendę Główną. Stwórzcie coś na kształt taki jak to jest w USA czyli CBP. To naprawdę ma sens. Mam nadzieję że to Pani przeczytała. Z wyrazami Szacunku.
Falcon.
Czy mogę liczyć na priv ? Nie ukrywam iż bardzo ale to bardzo na tym mi zależy zależy mi na tym aby Pani usłyszała głos od dołòw.
 
Czy mogę liczyć na priv ? Nie ukrywam iż bardzo ale to bardzo na tym mi zależy zależy mi na tym aby Pani usłyszała głos od dołòw.
Falcon rozbawiłeś mnie, a kto tu się uzewnętrznia na forum, jak nie doły. Gdyby SKAS miała dobrą wolę i rozumiała potrzeby służby (w końcu nosi od święta mundur SCS, a nie leśnika), to by inaczej toczyły się rozmowy ze Sławkiem. Myślisz, że otworzysz oczy i natchniesz SKAS do zmiany optyki, brzmi to bardzo naiwnie, bez obrazy.
 
Falcon rozbawiłeś mnie, a kto tu się uzewnętrznia na forum, jak nie doły. Gdyby SKAS miała dobrą wolę i rozumiała potrzeby służby (w końcu nosi od święta mundur SCS, a nie leśnika), to by inaczej toczyły się rozmowy ze Sławkiem. Myślisz, że otworzysz oczy i natchniesz SKAS do zmiany optyki, brzmi to bardzo naiwnie, bez obrazy.
Fakt, z tą optyką to może być prawda...Pewnie Szefowa czeka na dofinansowanie do nowych okularów...
Oby te nowe pokazywały kolory w rzeczywistości, te obecne to raczej zamieniają czarny na różowy:cool:
 
Ja rozumiem, że to nie jest rewia mody i nie za to są awanse, jak kto wygląda, ale mam nieodparte wrażenie, że te nasze oficery i oficerki to jakoś inaczej się prezentują niż w przypadku służb podległych MSWiA.
Inaczej, co nie znaczy lepiej.
Pani Prezydentowa bardziej by pasowała. Czy ktoś dostrzega różnice na obrazku?
 
Falcon rozbawiłeś mnie, a kto tu się uzewnętrznia na forum, jak nie doły. Gdyby SKAS miała dobrą wolę i rozumiała potrzeby służby (w końcu nosi od święta mundur SCS, a nie leśnika), to by inaczej toczyły się rozmowy ze Sławkiem. Myślisz, że otworzysz oczy i natchniesz SKAS do zmiany optyki, brzmi to bardzo naiwnie, bez obrazy.
Mam nadzieję że te oczy otworzę.
 
A ja szczerze pogratulowałem SKAS, wyrażając także nadzieję, że wraz z tą nominacją przyjdzie także informacja o modernizacji.
Jest to niewątpliwie wyróżnienie dla naszej Służby, docenienie formacji i to jest bardzo ważne.
Uważam, że powinniśmy dopatrywać się pozytywów. Jestem przekonany, że jest szansa na wzmocnienie skuteczności kierownictwa KAS wraz z tą nominacją. A zatem jest to perspektywa na poprawę sytuacji prawnej i materialnej nas wszystkich.
Jeszcze raz szczerze gratuluję Pani Minister!
Gratulacje także dla Pana Naczelnika!
no i 50 punktów dla Gryffindoru.
 
Back
Do góry