• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nominacja generalska SKAS

To wspaniała nowina ! Radujmy się ! To znaczy, że nasza służba jest doceniana.
Może niedługo doczekamy się, że 5 lat studiów wliczą nam do stażu jubileuszowego, tak jak w pozostałych służbach i zapis w ustawie KAS o nagrodzie jubileuszowej za 30 lat służby będzie miał jakikolwiek sens.
Kto wie?
 
1649428609975.png
 
A ja szczerze pogratulowałem SKAS, wyrażając także nadzieję, że wraz z tą nominacją przyjdzie także informacja o modernizacji.
Jest to niewątpliwie wyróżnienie dla naszej Służby, docenienie formacji i to jest bardzo ważne.
Uważam, że powinniśmy dopatrywać się pozytywów. Jestem przekonany, że jest szansa na wzmocnienie skuteczności kierownictwa KAS wraz z tą nominacją. A zatem jest to perspektywa na poprawę sytuacji prawnej i materialnej nas wszystkich.
Jeszcze raz szczerze gratuluję Pani Minister!
Gratulacje także dla Pana Naczelnika!
 
To się okaże, czy Pani szef nadal będzie pomijać swój stopień służbowy w podpisywanych dokumentach oraz czy będzie pełnić służbę w umundurowaniu służbowym.
Wtedy powstanie pytanie czy jest ze służby tutaj dumna, czy też dopiero po tym jak zostało zaspokojone ego nie tylko stanowiskiem ale i stopniem.
Z drugiej strony ciężko szczerze gratulować czując rozgoryczenie. No i tradycyjnie szacunek nie jest immanentną cechą stanowiska ale postawy, charakteru i osiągnięć jego godnych. Np mnie rozczarowało wiele ale przytoczę przykładowo obcięcie 1,9% ostatniej wrześniowej transzy waloryzacji z 2020r .
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry