• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gorąco w skarbówce, szykuje się protest. "Już jest wielkie wrzenie"

- W KAS już jest wielkie wrzenie i może w każdej chwili dojść do niekontrolowanego wybuchu niezadowolenia - mówią związkowcy w skarbówce. Żądają podwyżek i szykują akcję protestacyjną. Napisali w tej sprawie list do ministra finansów. Twierdzą w nim, że kierownictwo KAS wprowadza Tadeusza Kościńskiego w błąd.
 
Mamy ciągle tkwić w tym Polskim i związkowym piekle ???? Już Bismarck powiedział że dajcie się Polakom rządzić a sami się wykończą (to nie jest cytat ale ten sam sens). Wystarczy. Pokażmy że jesteśmy JEDNOŚCIĄ !!!! I dopiero wtedy MF się zatrzęsie. A porozumienia Komitetu Protestatycjnego ??? Służę razem z Funkcjonariuszami Policji i SG. Oni mają ppdwyźki A my co mamy ?? Oni nie ogarniają tego jak MF Nas Wy..... wyrolował.
 
Ja nawet lubię p. Edwarda, jest taki sympatyczny, nigdy go nie widziałam, ale chętnie go poznam.
Jutro niedziela, Panie Edwardzie zapraszam Pana i Pana liczną rodzinę z KU na obiad, może być na 14?
No Falcon, zaproszenie wysłane, teraz ruch po stronie p. Edwarda.
Czekam z rosołem i domowym makaronem, a co, niech będzie jeszcze schabowy, mocno klepany, oczywiście po ramieniu przez MF,
zapraszam......
 
To mój ostatni wpis dzisiaj. Nie będè odnosił się do innych wpisów. Napisałem co i jak myślę. Dziękuję za krytykę jak i za wsparcie. Po prostu nie wytrzymałem. Jak każdy człowiek :) na razie a dla wtajemniczonych PA KA :)
 
Chcemy aby działać wspólnie z innymi związkami? To dlaczego obrażamy zzpea ? Ludzie do cholery-przecież On szuka pomocy a u T.L. tej pomocy nie znajdzie (chociaż nie pisze tego wprost). Więc prosi Nas o pomoc-Nas jako bardzo SILNY Z.Z.. A my co? Czepiamy się Człowieka. Pomóżmy Jemu !!!!! To tak ciężko ogarnąć???????
A Ty znowu o "obrażaniu" ...
Pokaż no tą "obrazę" (nie odnosząc się do czyichś starszych postów).

Potem, możesz się zastanowić: Z CZEGO czerpie - tak naprawdę - cała ta wojna międzyzwiązkowa,
CO ją podsyca i CZEGO brakuje, by ją ugasić ??


Nie będę się upierał, jeśli ktoś nazwie widziany przeze mnie obraz rzeczywistości - halucynacje - jest
on inny, w ocenie kogokolwiek zabierającego dotąd głos w tej sprawie.
Ja nie widzę niczyjej złej woli w dążeniach, widzę zaś upór w stosowaniu różnych kryteriów do tej
samej sprawy. Zaś owe kryteria, są wyraźnie moderowane i to nie przez któryś ZZ, ale MF!
Dlatego to nie ma i nie będzie porozumienia i wspólnych wniosków pomiędzy ZZ, póki wszyscy
nie "ogarną" szczegółów wspomnianej moderacji kryteriów !!
 
To mój ostatni wpis dzisiaj. Nie będè odnosił się do innych wpisów. Napisałem co i jak myślę. Dziękuję za krytykę jak i za wsparcie. Po prostu nie wytrzymałem. Jak każdy człowiek :) na razie a dla wtajemniczonych PA KA :)
Przerzuć się na "Bulbosza" obojętnie jaki smak lub "Kriepkij Orieszek" bo to co używasz chyba szkodzi. Pozdrawiam Pa Ka.
 
Back
Do góry