• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Notatka z posiedzenia Podzespołu RDS z dnia 23.11.2020r.

Ja im dam "Stop Hejt".
To nie są partnerzy do rozmowy. Każdego traktują swoją miarą... a ona jest wyjątkowo "skromna".

Niech odpowiedzą na piśmie skąd im wyszły takie średnie. Bo te dane to chyba nie ze wschodu, a z centrali.

Bełkot, a nie tłumaczenia.
 
Ciekawe ile młodych funkcjonariuszy otrzymało choćby połowę ze "średniej podwyżki w kwocie 589 zł"...
Można było dać wszystkim jak w innych służbach, to nie nie... po co?
Ja znam przypadki, że niektórzy nie dostali tyle podwyżki, ile inni dostali tylko z samego 6%
 
Ale jak pisałam, że jakoś dziwnie podzielone są te podwyżki, że taka osoba jak ja ze stażem 25 lat, z moim stopniem i stanowiskiem, czyli tzw. średni funkcjonariusz nie dostałam moich średnich 814 zł, nie dostałam nawet tych marnych 589 zł, to były głosy, że co ja chcę, bo nie 814, ale jakieś 750 zł, a w ogóle to to nie tak, teraz obudziliscie się, podwyżki przydzielone, wypłacone, koniec, średnia w służbie wzrosła o 814 zł i koniec, kropka, stop hejt
 
Ciekawe ile młodych funkcjonariuszy otrzymało choćby połowę ze "średniej podwyżki w kwocie 589 zł"...
Można było dać wszystkim jak w innych służbach, to nie nie... po co?
Ja znam przypadki, że niektórzy nie dostali tyle podwyżki, ile inni dostali tylko z samego 6%
Uwierz mi Kolego nie tylko młodzi funkcjonariusze nie otrzymali tych 589 zł. Liczę i doliczyć nie mogę się tej kwoty u siebie. Zobaczę teraz za listopad z tego roku i za listopad z zeszłego roku. Wtedy dojdę do tego jaka w tym roku była faktyczna podwyżka.
 
Ja na pewno nie dostałem 589zł wszystkiego. Poczekam do piątku (wypłata powinna juz być) i wtedy tez policzę co i jak wyszło. Pytałem wielu znajomych i wszyscy dostali w piątek dodatkowe przelewy a u mnie null.
Byndzie dym.

miarka-sie-przebrala.jpg
 
Ale jak pisałam, że jakoś dziwnie podzielone są te podwyżki, że taka osoba jak ja ze stażem 25 lat, z moim stopniem i stanowiskiem, czyli tzw. średni funkcjonariusz nie dostałam moich średnich 814 zł, nie dostałam nawet tych marnych 589 zł, to były głosy, że co ja chcę, bo nie 814, ale jakieś 750 zł, a w ogóle to to nie tak, teraz obudziliscie się, podwyżki przydzielone, wypłacone, koniec, średnia w służbie wzrosła o 814 zł i koniec, kropka, stop hejt
chyba nie 814 bo MRZ ścięła ostatnią transzę z 3.5 do 1.9%
 
Typowe tłumaczenie MF-u
" jedna panienka puszcza się 10 razy w miesiącu a druga wcale, ALE !!!!!! średnio MF-owi wychodzi że obie puszczają się 5 razy w miesiącu " :unsure::unsure::unsure:

PS.
I to jest cała prawda, tylko prawda a w rzeczywistości gówno prawda :whistle::whistle::whistle:
(to nie jest hejt - tylko prawda :giggle:)
 
Policz średnią w służbie za 2019 i 2020, zobaczysz, że różnica to właśnie 814 zł
Stop hejt

Ps. To moje nowe pozdrowienie😁
Czyli co miało być 814 średnio i jest mimo że ścięła czyli nie ma się o co kłócić:)
Heleno a że nie wyszłaś na średnią...
Cóż takie życie raz pod wozem raz na wozie. Taka jest właśnie średnia.
Czy ja mam średnią? Nie wiem. Jestem gdzie jestem. Gdybym był bardziej pracowity, miał większą wiedzę, więcej oleju w głowie, był gdzie trzeba kiedy trzeba, znał kogo trzeba lub ten co trzeba wiedział by o mnie lub mnie znał.... A tak skoro sam nie potrafię postawić się w lepszym położeniu to o co tu płakać :). Ja kto mawiają "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz".
I nie hejtuję.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.
 
Czyli co miało być 814 średnio i jest mimo że ścięła czyli nie ma się o co kłócić:)
Heleno a że nie wyszłaś na średnią...
Cóż takie życie raz pod wozem raz na wozie. Taka jest właśnie średnia.
Czy ja mam średnią? Nie wiem. Jestem gdzie jestem. Gdybym był bardziej pracowity, miał większą wiedzę, więcej oleju w głowie, był gdzie trzeba kiedy trzeba, znał kogo trzeba lub ten co trzeba wiedział by o mnie lub mnie znał.... A tak skoro sam nie potrafię postawić się w lepszym położeniu to o co tu płakać :). Ja kto mawiają "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz".
I nie hejtuję.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Co fakt, to fakt...po prostu wymiana życzliwych opinii:);), jestem za!!!
 
Skoro młodzi nie dostali średniej tak samo jak starzy to gdzie są do cholery te pieniądze. Jestem bardzo starym zollem z ponad 30 letnim stażem w cle i do średniej to mi brakuje i to sporo
Jak dodam dwa miesiące to troszeczkę ją przekroczę.
6% zjadło podwyżki... Ci co mieli dużo, maja jeszcze więcej i kominy się powiększyły. Następnie wymyślono jakieś durne przeliczniki od stażu i znowu Ci co mają więcej dostali więcej.
 
stop hejt

może wreszcie związki zbiorą informację ilu funkcjonariuszy, na jakich stanowiskach, z jakim stażem w służbie i w jakiej kwocie ponad te 814 zł otrzymało podwyżki
my się tu gorączkujemy, a okaże się może, że to nasi przełożeni mieli zaniżone wynagrodzenia,
może jakaś naczelniczka lub naczelnik, dyrektorka, dyrektor musieli mieć podwyżkę o jakieś kilka tysięcy, by nie mieć mniej niż koleżanka lub kolega zza stołu prezydialnego podczas narady,

a zapomniałam dodać, "nic nie zjadło" podwyżki, kwota średniej podwyżki wyrażona jest kwotą średniego wynagrodzenia, nie mediany, stanowi ją akt powszechnie obowiązujący, czyli rozporządzenie

stop hejt
 
Dopóki wynagrodzenia, podwyżki, nagrody, premie. dodatki itp. będą ściśle tajne dopóty będą nami manipulować. Co tu ukrywać? . Przecież nie jest to prywatna firma.
stop hejt

masz rację, to nie jest prywatna firma a gorzej, bo właśnie część prywatnych firm zaczęło ujawniać zarobki pracowników by zakończyć nieporozumienia, animozje i podbieranie pracowników...

stop hejt
 
Dopóki wynagrodzenia, podwyżki, nagrody, premie. dodatki itp. będą ściśle tajne dopóty będą nami manipulować. Co tu ukrywać? . Przecież nie jest to prywatna firma.
A ty , gdybyś był "prywatną firmą" to byś rozpowiadał wszem i wobec, że dałeś pracownikowi "premię"
500 zł ( na kwartał) ---- po przeliczeniu 1 JEDEN ZŁOTY na godzinę>>>o_O, wstyd i hańba
 
Back
Do góry