• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cd. blokady środków w KAS

Publikujemy informację o przekazaniu pisma adresowanego do Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego w sprawie częściowej blokady środków w KAS do Ministra Finansów oraz pismo z MF stanowiące odpowiedź na naszą wcześniejszą korespondencję w tej sprawie.
 

Attachments

  • 213.18.1.2020(10).docx
    134,3 KB · Wyświetleń: 1 790
  • MFFIPR do S. Siwy odpowiedź, wezwanie i przedłużenie 1789.2020.pdf
    221,8 KB · Wyświetleń: 2 430
  • celnicy112-20-pismo ws. cofniętych środków MF.doc
    88 KB · Wyświetleń: 1 346
  • celnicy114-20-pismo Premier ws. cofniętych środków (2).docx
    58,8 KB · Wyświetleń: 1 401
Nie ma i nie będzie zgody na takie traktowanie. Trzeba wystosować pismo.
 
Piracius, bolo1999 bardzo grzecznie zwrócił ci uwagę na fakt, żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać wątku nic nie wnoszącymi wpisami. Na liczbę około 50 wpisów w tym wątku prawie 20% to twoje. Wiem, mogę nie czytać, ale przez takie nic nie wnoszące wpisy trudno się przebijać żeby znaleźć coś konkretnego. Wynurzenia typu "ciekawe co by było" i tym podobne nic nie wnoszą. Po prostu uszanuj czyjeś prośby, pomyśl zanim coś napiszesz. każdemu się zdarza napisać coś nie w temacie, bez sensu, ale nie w takiej ilości .Piszesz o "braku konieczności czytania też" Pomyśl o "braku konieczności pisania" :)
Odpowiem tak jak odpowiedziałem bolo1999, lubię wiedzieć, a jak nie wiem to dociekam prawdy...
trudności z "przebijaniem" to efekt uboczny...Problem niedługo się skończy.
Podwyżki upadły, nadzieja na nagrody też, wola "walki" szkoda pisać, jednym słowem...ZONK.
Pozdrawiam i nie czekając na "zryw" braci celnej udaję się na podratowanie zdrowia:alien:
Życzę spokoju na forum:cool: i przejrzystości wpisów:geek:
 
Uwaga! Zabrali nam premię, podwyżkę nie wypłacili w pełnej kwocie, obrażają nas, nie wiadomo co jeszcze wymyślą, więc czas zadbać o nasze zdrowie. Proponuję, żeby to zrobić szczególnie w dniach: 28.12-31.12.2020 (nie ma się czego bać, w końcu L4 dostają tylko ludzie chorzy ;) ). Im więcej osób pójdzie na L4 tym lepiej (nie przerzucą pracy na innych, będziemy zdrowsi). Proszę o przekazywanie tej akcji do jak największej liczby osób. Wrzucajcie tę informację, gdzie tylko możecie. Nie możemy dziś biernie stać, nie możemy się wiecznie bać. Jeśli teraz się nie postawimy, zrobią z nami wszystko. Nieważne Celnik, Cywil bądźmy razem. Nie jestem członkiem żadnego związku zawodowego, po prostu mam dość bierności naszej grupy zawodowej (Mundurowych i Cywili). Proszę o wsparcie, jeśli akcja się uda, będzie można ją powtarzać do skutku, skoro rządzącym nie jesteśmy potrzebni, niech radzą sobie sami. Wywalczmy sobie szacunek!
 
Starzy w ewakuacji, młodym zwisa (sic!)
- można bezpiecznie ogłosić przed świętami obniżkę uposażeń ...
Nie jest aż tak źle, to tylko "kolejne" zamrożenie:unsure: tzw. szczepionkowe ( 3 lata powinno wystarczyć).
Starzy już to przeszli, młodym trzeba zalecić umiar w oczekiwaniach i anielską cierpliwość:alien:
Cóż trzeba przed emką podratować zdrowie:poop:...Kościsty problem:geek:
 
POPIS i wszystko jasne:

Kurde, zaczynam się gubić, Kto rozpoczął ten armagedon ...PIS po PO lub PO po PIS....Logicznie wychodzi
na to samo, czyli musi być "czynnik stabilizujący" to bagno. Spadochroniarze...z BANKÓW i stołki w MF.:mad:
 
Proponuję, żeby to zrobić szczególnie w dniach: 28.12-31.12.2020 (l
To jest chore, przychodzi co jeden to lepszy i proponuje odległe terminy... ja już ponad 2 tygodnie na L4 i długo jeszcze nie planuje wracac... kilka osob do mnie dolaczylo, a reszta tylko pierdoli na forum i proponuje... a oddział ze wsparciem z innego zamkniętego oc bije rekordy odpraw... proponujcię dalej i czekajcie dalej na sygnał od siwego... ślepi jesteście i nie zobaczycie nawet jak was ten sygnał w łeb pierdolnie... sygnał już dawno byl a wy co? Jajco pitolicie tylko...
 
To jest chore, przychodzi co jeden to lepszy i proponuje odległe terminy... ja już ponad 2 tygodnie na L4 i długo jeszcze nie planuje wracac... kilka osob do mnie dolaczylo, a reszta tylko pierdoli na forum i proponuje... a oddział ze wsparciem z innego zamkniętego oc bije rekordy odpraw... proponujcię dalej i czekajcie dalej na sygnał od siwego... ślepi jesteście i nie zobaczycie nawet jak was ten sygnał w łeb pierdolnie... sygnał już dawno byl a wy co? Jajco pitolicie tylko...
Coś mi się wydaje, że nieświadomie Cię poparłem(y). Ratowanie zdrowia od "mikołajek"...tak trzymać:coffee:
 
To jest chore, przychodzi co jeden to lepszy i proponuje odległe terminy... ja już ponad 2 tygodnie na L4 i długo jeszcze nie planuje wracac... kilka osob do mnie dolaczylo, a reszta tylko pierdoli na forum i proponuje... a oddział ze wsparciem z innego zamkniętego oc bije rekordy odpraw... proponujcię dalej i czekajcie dalej na sygnał od siwego... ślepi jesteście i nie zobaczycie nawet jak was ten sygnał w łeb pierdolnie... sygnał już dawno byl a wy co? Jajco pitolicie tylko...
Przyznaję - święta prawda - "SYGNAŁ" JUŻ BYŁ !!!
I tyle w temacie ...
 
Cieszę się, że już jesteś na l4 i w taki sposób strajkujesz, ale co zrobisz w pojedynkę? Jeśli jakikolwiek strajk ma być skuteczny musi to zrobić większość, bo inaczej będziesz tylko osobą na L4 i nikt nie będzie wiedział, że strajkujesz. Szukałem na celnikach i skarbowcach jakiejś koordynacji, żeby w jednym czasie pójść na L, niestety nie znalazłem. Termin jest odległy właśnie po to żeby można było przekazać tą informację do jak największej liczby osób. Jestem osobą niezrzeszoną w związku zawodowym (żadnym) i nie mam możliwości poinformowania ludzi "jednym kliknięciem" więc ta informacja rozchodzi się pocztą pantoflową na co potrzebny jest czasu, dlatego jest taki termin, a nie inny.
 
Back
Do góry