• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

92,50% KAS i SCS za protestem

W ankiecie głosowało dotąd 11781 osób.
92,50% opowiada się za protestem.

53,92% głosujących deklaruje, że jest z UCS
25,02% z US
12,85% IAS

54,47% funkcjonariuszy
32,54% pracownik KAS - Korpus Służby Cywilnej

48,63% należy do ZZ
50,72% nie należy
0,65% brak odpowiedzi
 
Nie wiedziałem, że w US tak dobrze się pracuje. To o co ten cały lament? Szkoda mi tych 25% pracowników.
IAS to wiadomo, śmietanka ma się dobrze. Ubita i puszysta.
 
Czyli w roku 2017, kiedy nasz zz otwierał się na skarbowców, byłem prorokiem, mimo iż potem popierałem decyzje zarządu. 1/4 z 12000 głosujących to pracownicy us - masakra - ledwie 3000 osób. Nie wspomnę, że pewnie spora część z nich to ucywilnieni celnicy. Zarządowi pod rozwagę.
 
Czyli w roku 2017, kiedy nasz zz otwierał się na skarbowców, byłem prorokiem, mimo iż potem popierałem decyzje zarządu. 1/4 z 12000 głosujących to pracownicy us - masakra - ledwie 3000 osób. Nie wspomnę, że pewnie spora część z nich to ucywilnieni celnicy. Zarządowi pod rozwagę.
Myślę, że gdyby ta ankieta była w innej formie to głosów byłoby więcej. Niestety wielu skarbowców nie ma pojęcia o waszej akcji. U mnie w dziale nikt o tym nie wiedział. Po prostu ludzie z US nie wchodzą na wasza stronę i tyle. Gdyby info poszło na maila chociażby z linkiem do tej ankiety...
jakis czas temu ludzie chcieli protestować. Tak szumnie przez was obsmiana akcja wyłączania komputerów pokazała, że większość chciała coś zrobić. Sądzę, że wypełniliby ta ankietę gdyby tylko o niej wiedzieli. A tak na skarbowcach cisza (dziwne, czyżby ktoś blokowa komentarze) więc większość jest zaskoczona, gdy im mówię, że coś się szykuje
 
Ostatnia edycja:
Czyli w roku 2017, kiedy nasz zz otwierał się na skarbowców, byłem prorokiem, mimo iż potem popierałem decyzje zarządu. 1/4 z 12000 głosujących to pracownicy us - masakra - ledwie 3000 osób. Nie wspomnę, że pewnie spora część z nich to ucywilnieni celnicy. Zarządowi pod rozwagę.
Ja tam się skarbowcom nie dziwę. tak samo jak mnie nie interesują ich problemy tak samo oni nie są zainteresowani problemami celników. Może i burdelkas jest jeden ale dwie grupy zawodowe z których składa się ta korporacja na siłę stworzona są sobie obce i jak dla mnie mówienie o jakimś jednym środowisku nie jest uzasadnione.
 
Na podsumowanie ankiety przyjdzie czas. Za wcześnie jest.
Natomiast nieprawdziwe są informacje o tym, że pracownicy US tutaj nie wchodzą.
Jak jest zamieszczony news, który interesuje środowisko to wchodzi nawet ponad 40 tys. ludzi, tzn. z ponad 40 tys. komputerów jest wyświetlana informacja.
 
Myślę, że gdyby ta ankieta była w innej formie to głosów byłoby więcej. Niestety wielu skarbowców nie ma pojęcia o waszej akcji. U mnie w dziale nikt o tym nie wiedział. Po prostu ludzie z US nie wchodzą na wasza stronę i tyle. Gdyby info poszło na maila chociażby z linkiem do tej ankiety...
jakis czas temu ludzie chcieli protestować. Tak szumnie przez was obsmiana akcja wyłączania komputerów pokazała, że większość chciała coś zrobić. Sądzę, że wypełniliby ta ankietę gdyby tylko o niej wiedzieli. A tak na skarbowcach cisza (dziwne, czyżby ktoś blokowa komentarze) więc większość jest zaskoczona, gdy im mówię, że coś się szykuje
Jeszcze takich wyjaśnień nie czytałem 😁 po co ich usprawiedliwiasz? Ankieta wisi już chyba od tygodnia, a US dalej nie wiedzą... Biedni.

Robisz z kolegów lekko zacofanych.
Wychodzi na to, że nawet im się nie chcę głosu oddać.
 
Jeszcze takich wyjaśnień nie czytałem 😁 po co ich usprawiedliwiasz? Ankieta wisi już chyba od tygodnia, a US dalej nie wiedzą... Biedni.

Robisz z kolegów lekko zacofanych.
Wychodzi na to, że nawet im się nie chcę głosu oddać.
Gdzie wisi?
Nie robię z kolegów zacofanych. Jeśli mi mówią, że nie słyszeli o proteście tzn. że nie wchodzą na tą stronę.
 
Gdzie wisi?
Nie robię z kolegów zacofanych. Jeśli mi mówią, że nie słyszeli o proteście tzn. że nie wchodzą na tą stronę.
Z podanych na stronie danych dotyczących wypełnienia ankiety wynika że prawie 3000 osób, które ją wypełniło pracuje w US. W Polsce jest około 400 urzędów, więc wynika, że średnio ponad 7 osób z US wypełniło ankietę. Zakładając, że rozmawiacie między sobą nie wierzę, że nie wiecie o ankiecie. Nie wchodzą bo nie chcą? Czy czekają, aż znowu celnicy coś wyszarpią i im skapnie. Bo nie wierzę, że nie wiedzą że strona celnicy.pl i związek istnieją.
 
Ostatnia edycja:
W Takim Razie Proponuję Zawęzić Formę Protestu I Zadbać Tylko O Nasze (Funkcjonariuszy) Interesy. Szetlandy Niech Walczą O Swoje Sami.

Prawdą jest , że Urzędy skarbowe nie wchodzą na strony Celnicy.pl .
Z drugiej strony , to o co oni mają walczyć i protestować .
Praca sympatyczna, ciepelko, zapach kawy rozlega się po urzędzie ,
pieniadze bardzo duże jak za wykonywane zadania . O co kaman.
Nikt nikogo nie zwolni , przecież mają swoje związki Skarbowcy.
KAS jednak nie połączył ludzi tylko podzielił .
 
Jeszcze raz napiszę innymi słowami, bo mam wrażenie, że wciąż się nie rozumiemy i niektórzy próbują zaklinać rzeczywistość.
Na logikę, jeżeli rozchodzi się inny ważny news w całym KAS, w tym w US w taki sposób, że na www.celnicy.pl wchodzi ponad 40 tys. ludzi(wyświetlenie na ponad 40 tys. komputerów), a w ankiecie zagłosowało kilkanaście tysięcy dotąd, to nie można udawać, że nie wiedzą ludzie o tej ankiecie, a po prostu ankieta protestacyjna nie jest dla ludzi ważnym newsem, ważnym wydarzeniem.
@Mrówka pomyśl logicznie. Jeżeli powiedziałeś w swojej komórce o ankiecie to już każdy wie. I dalej, gdyby dla Twoich Koleżanek i Kolegów było to ważne wydarzenie to poinformowaliby innych, tak jak w przypadku innego ważnego newsa, który czyta tutaj na celnicy.pl ponad 40 tys. pracowników i funkcjonariuszy KAS. Jeszcze inaczej napiszę, aby już nie było wątpliwości - na pewno co najmniej 30 tys. pracowników czyta ważnego newsa na celnicy.pl bez żadnej akcji nagłaśniającej, bez akcji informacyjnej. Ludzie sami po prostu się informują o ważnym wydarzeniu. 3 razy więcej pracowników niż funkcjonariuszy, czyta ważnego newsa na celnicy.pl. Skoro tego nie ma w przypadku ankiety, tzn., że niestety nie jest to dla pracowników aż tak ważne wydarzenie.

Ps. Absolutnie nie należy atakować za to skarbowców, tylko należy wyciągać z tego wnioski. Dlaczego nie jest to ważne wydarzenie dla Nich? Jak napisałem na wnioski przyjdzie czas po zakończeniu ankiety.
 
Ostatnia edycja:
Panie Sławku, wydaje mi się, że jest to dla skarbowców ważne, ale ważniejsze jest żeby znowu zawalczyli za nich celnicy. Ponad 6000 osób zadeklarowanych to funkcjonariusze, czyli 50% stanu. Na 10.02. 3000 skarbowców to może z 5%. O czym to świadczy niech sobie każdy sam odpowie. Rację ma stefan123 że skarbowców o tyle interesują nasze sprawy o ile przy okazji bez wysiłku i własnej inwencji mogą coś przy nas zyskać.
 
Koledzy, ma ktoś z nas niezbanowane konto na skarbowcy.pl ??????
Proponuję wrzucić tam hasło (linka) o ankiecie, nic poza tym, tylko samo hasło że jest ankieta protestacyjna.
Zobaczmy czy skarbowcy.pl usuną posty z taką informacją, jeżeli nie usuną to sprawdzimy czy nastąpi wzrost w wypełnianiu ankiet.:unsure:
 
Panie Sławku, wydaje mi się, że jest to dla skarbowców ważne, ale ważniejsze jest żeby znowu zawalczyli za nich celnicy. Ponad 6000 osób zadeklarowanych to funkcjonariusze, czyli 50% stanu. Na 10.02. 3000 skarbowców to może z 5%. O czym to świadczy niech sobie każdy sam odpowie. Rację ma stefan123 że skarbowców o tyle interesują nasze sprawy o ile przy okazji bez wysiłku i własnej inwencji mogą coś przy nas zyskać.
Śmiem przypuszczać, że znakomita większość z tych 3000 to nasi ucywilnieni koledzy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Koledzy, ma ktoś z nas niezbanowane konto na skarbowcy.pl ??????
Proponuję wrzucić tam hasło (linka) o ankiecie, nic poza tym, tylko samo hasło że jest ankieta protestacyjna.
Zobaczmy czy skarbowcy.pl usuną posty z taką informacją, jeżeli nie usuną to sprawdzimy czy nastąpi wzrost w wypełnianiu ankiet.:unsure:
Nie ma takiej potrzeby. Jak pisałem wyżej, ważny news opublikowany na celnicy.pl wyświetla co drugi pracownik KAS. Ale jak ktoś by zechciał przeprowadzić taki test, czy posty znikają, to warto sprawdzić, aby już pełną jasność miał @Mrówka
 
Back
Do góry