• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

92,50% KAS i SCS za protestem

W ankiecie głosowało dotąd 11781 osób.
92,50% opowiada się za protestem.

53,92% głosujących deklaruje, że jest z UCS
25,02% z US
12,85% IAS

54,47% funkcjonariuszy
32,54% pracownik KAS - Korpus Służby Cywilnej

48,63% należy do ZZ
50,72% nie należy
0,65% brak odpowiedzi
 
Nie dociera do ciebie, że jak np. Sławkowi udało się przekonać cywili, by w jakiejś sprawie celnikom nie przeszkodzili (bo mogą i mają takie możliwości), a zaraz po tym ty ich zwymyślasz od najgorszych, TO WŁAŚNIE TY NIWECZYSZ NASZE STARANIA I SZKODZISZ NIE CYWILOM ALE CELNIKOM ?!

Dokładnie tak samo to wygląda z drugiej strony. Takie błędne koło nienawiści ktoś przerwać musi!
Dawno...dawno temu upadł pomysł wspólnych działań...Najwyższy czas, żeby naprawić tamten błąd.
Pytanie, który Przewodniczący pierwszy wyciągnie rękę...:unsure:.
Uważam, że w imię wspólnego interesu oraz w związku z uruchomieniem ankiety należy poprosić Pana Sławomira o gest pojednania (rozejmu). Panie Sławomirze, proszę.(y)(y)
 
Dawno...dawno temu upadł pomysł wspólnych działań...Najwyższy czas, żeby naprawić tamten błąd.
Pytanie, który Przewodniczący pierwszy wyciągnie rękę...:unsure:.
Uważam, że w imię wspólnego interesu oraz w związku z uruchomieniem ankiety należy poprosić Pana Sławomira o gest pojednania (rozejmu). Panie Sławomirze, proszę.(y)(y)

Czym innym są wspólne działania celników i skarbowców, czym innym alians zz

Ja uważam, że to nie Sławek ma za uszami ale tl

Pierwszy rękę z przeprosinami winien wyciągnąć tl

Warunkiem jej przyjęcia są szczere przeprosiny środowiska i szczera chęć współpracy

Znasz historię piracius?

Takie zrównywanie działań s i celników.pl jest delikatnie mówiąc nie na miejscu

Ja mam zasadę ufania w szczere intencje innych

Do pierwszej sytuacji, w której się zawiodę

I z federacją, zrzeszeniem i s z tl na czele nie chcę mieć nic wspólnego

Ale nie ma to przełożenia na skarbowców jako takich, chodzi o s

Drugą sprawą jest reprezentatywność

Kogo reprezentuje tl? Ilu członków go wspiera aktywnie?

Mocniejszy jest naturalnym liderem, to słabszy się przyłącza

Nie stawiajmy spraw na głowie
 
Czym innym są wspólne działania celników i skarbowców, czym innym alians zz

Ja uważam, że to nie Sławek ma za uszami ale tl

Pierwszy rękę z przeprosinami winien wyciągnąć tl

Warunkiem jej przyjęcia są szczere przeprosiny środowiska i szczera chęć współpracy

Znasz historię piracius?

Takie zrównywanie działań s i celników.pl jest delikatnie mówiąc nie na miejscu

Ja mam zasadę ufania w szczere intencje innych

Do pierwszej sytuacji, w której się zawiodę

I z federacją, zrzeszeniem i s z tl na czele nie chcę mieć nic wspólnego

Ale nie ma to przełożenia na skarbowców jako takich, chodzi o s

Drugą sprawą jest reprezentatywność

Kogo reprezentuje tl? Ilu członków go wspiera aktywnie?

Mocniejszy jest naturalnym liderem, to słabszy się przyłącza

Nie stawiajmy spraw na głowie
Znam historię. I masz rację, co do historii. Ale mamy "patową" sytuację i Ktoś musi w Aktualnej sprawie
przeciąć węzeł niezgody...Cały czas wierzę w rozsądek i mądrość życiową Pana Sławomira. (y)
Pozdrawiam.
 
Mam rozumieć , że głos w ankiecie jeszcze można oddać ?
Żadna akcja protestacyjna jeszcze się nie rozpoczęła , a już
mamy konfliktowe sytuacje . Kto może , ma ochotę niech
spróbuje zaznaczyć obecną sytuację w KAS w ankiecie .
 
Mam rozumieć , że głos w ankiecie jeszcze można oddać ?
Żadna akcja protestacyjna jeszcze się nie rozpoczęła , a już
mamy konfliktowe sytuacje . Kto może , ma ochotę niech
spróbuje zaznaczyć obecną sytuację w KAS w ankiecie .
Sprawa otwarta do 14.02.2021 ...:unsure:, może jeszcze spóźnialscy dołączą w czasie wolnym po relaksie(y)
 
Magister lekturę to poczytaj najpierw sam, gdybyś ją znał to umiał byś tytuł poprawnie napisać
Celina, nie bądź za bardzo do przodu, bo się przewrócisz. Gdzie widzisz błąd w tytule? Tytuł książki to Sztuka wojny. Tematyka: sztuka wojenna.
 
Znam historię. I masz rację, co do historii. Ale mamy "patową" sytuację i Ktoś musi w Aktualnej sprawie
przeciąć węzeł niezgody...Cały czas wierzę w rozsądek i mądrość życiową Pana Sławomira. (y)
Pozdrawiam.
Piracius, żeby to nastąpiło, to ze strony tamtej organizacji, bo trudno ich nazwać związkiem, musiał by płynąć jasny sygnał chęci działania. Takim czymś byłoby choćby zamieszczenie ankiety na swojej stronie. Nie ma sensu próbować pogłaskać psa, który na ciebie tylko warczy i szczerzy kły.
 
Piracius, żeby to nastąpiło, to ze strony tamtej organizacji, bo trudno ich nazwać związkiem, musiał by płynąć jasny sygnał chęci działania. Takim czymś byłoby choćby zamieszczenie ankiety na swojej stronie. Nie ma sensu próbować pogłaskać psa, który na ciebie tylko warczy i szczerzy kły.
Zdziwiłbyś się ,czasem warto. No i jak wynika ze statystyk ....większość skarbowców jednak do ZZ nie należy.
Może trzeba się nad tym zastanowić..dlaczego? Sądzę, że jednak poparcie ze strony "zwykłych" skarbowców
jest dla protestu znacznie większe niż to wynika z ankiety.
p.s. Czasem pies szczerzy kły, bo się zwyczajnie boi???, ale później merda ogonem (pod rozwagę)
 
Ankieta się pojawia, nawet zbyt często🙂 Co do porozumienia z cywilnymi pracownikami kas... To już chyba ostatni dzwonek. Mf doskonale zdaje sobie sprawę, że "protestacyjna siła rażenia" środowiska celniczego maleje, wraz z ubytkiem funkcjonariuszy. Jeżeli teraz się nie uda, to już może nie udać się nigdy.
 
Zdziwiłbyś się ,czasem warto. No i jak wynika ze statystyk ....większość skarbowców jednak do ZZ nie należy.
Może trzeba się nad tym zastanowić..dlaczego? Sądzę, że jednak poparcie ze strony "zwykłych" skarbowców
jest dla protestu znacznie większe niż to wynika z ankiety.
p.s. Czasem pies szczerzy kły, bo się zwyczajnie boi???, ale później merda ogonem (pod rozwagę)
Dla mnie obojętnie czy ugryzie ze strachu czy z innego powodu.
 
Może zamiast załamywać ręce warto zachęcać koleżanki i kolegów do głosowania?
Dokładnie! Sama jestem skarbowcem i widzę, że jedynie na str. www.celnicy.pl prowadzone są dyskusje. Nikt nie usuwa wpisów (chyba że są wulgarne lub siejące podejrzany zamęt). Jeśli ktoś chce reprezentować głos skarbowców to niech się zarejestruje na tej str. z prowadzi konstruktywną dyskusję, przedstawia problemy dotyczące skarbowców lub całej KAS. A jeśli chce mieć wpływ na zmiany w naszym środowisku KAS to niech zapisze się związków, których działanie jest widoczne i ma siłę przebicia.
 
Back
Do góry