• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wywiad wyjściowy

Pani Magdalena Rzeczkowska

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów

Szef Krajowej Administracji Skarbowej


Szanowna Pani Minister.



Związek Zawodowy Celnicy PL zwraca się z zapytaniem, czy w Ministerstwie Finansów dokonano analizy danych uzyskanych w 2021 roku w związku z wdrożeniem Procedury przeprowadzenia „Wywiadu wyjściowego” z pracownikiem lub funkcjonariuszem odchodzącym z Krajowej Administracji Skarbowej? ...

Czytaj całość w zał pliku
 

Attachments

  • celnicy7-22-wywiad końcowy_braki kadrowe.pdf
    189,1 KB · Wyświetleń: 1 142
Do wywiadu wyjściowego jeszcze nie doszedłem, ale męczony jestem przez dział BHP opisem mojego stanowiska. Spoko- pomogę pomyślałem. Miałem przeczytać i wnieść ewentualne uwagi. Nie wiem po co to tworzą, ale zadania wpisali mi z Regulaminu, których w życiu nie robiłem.... no kit myślę, skarbówka lubi takie bzdury do kosza produkować.

W jednym z punktów napisano, że w pracy używałem zszywacza i nożyczek- poważnie to napisano! Zaprotestowalem, bo przecież jeszcze gumki do mazania używałem.... .. ja wysiadam. Znaczy wysiądę za miesiąc ;-)
 
Do wywiadu wyjściowego jeszcze nie doszedłem, ale męczony jestem przez dział BHP opisem mojego stanowiska. Spoko- pomogę pomyślałem. Miałem przeczytać i wnieść ewentualne uwagi. Nie wiem po co to tworzą, ale zadania wpisali mi z Regulaminu, których w życiu nie robiłem.... no kit myślę, skarbówka lubi takie bzdury do kosza produkować.

W jednym z punktów napisano, że w pracy używałem zszywacza i nożyczek- poważnie to napisano! Zaprotestowalem, bo przecież jeszcze gumki do mazania używałem.... .. ja wysiadam. Znaczy wysiądę za miesiąc ;-)
Skoro używałeś gumki ??? to na 100% musiałeś używać najniebezpieczniejszego narzędzia pracy jakim jest
ŹLE zatemperowany ołówek, oczywiście w przypadku braku urządzenia wyostrzającego zmysły potocznie
zwanego scyzorykiem albo nożykiem - krew na pewno się poleje: powód prozaiczny brak temperówek notoryczny;) Zdrowia na nowej drodze 🥃
 
Do wywiadu wyjściowego jeszcze nie doszedłem, ale męczony jestem przez dział BHP opisem mojego stanowiska. Spoko- pomogę pomyślałem. Miałem przeczytać i wnieść ewentualne uwagi. Nie wiem po co to tworzą, ale zadania wpisali mi z Regulaminu, których w życiu nie robiłem.... no kit myślę, skarbówka lubi takie bzdury do kosza produkować.

W jednym z punktów napisano, że w pracy używałem zszywacza i nożyczek- poważnie to napisano! Zaprotestowalem, bo przecież jeszcze gumki do mazania używałem.... .. ja wysiadam. Znaczy wysiądę za miesiąc ;-)
życzę spokoju na emce.
 
Do wywiadu wyjściowego jeszcze nie doszedłem, ale męczony jestem przez dział BHP opisem mojego stanowiska. Spoko- pomogę pomyślałem. Miałem przeczytać i wnieść ewentualne uwagi. Nie wiem po co to tworzą, ale zadania wpisali mi z Regulaminu, których w życiu nie robiłem.... no kit myślę, skarbówka lubi takie bzdury do kosza produkować.

W jednym z punktów napisano, że w pracy używałem zszywacza i nożyczek- poważnie to napisano! Zaprotestowalem, bo przecież jeszcze gumki do mazania używałem.... .. ja wysiadam. Znaczy wysiądę za miesiąc ;-)
Dobrze, że jeszcze mamy dystans do tego. Ale do czego? A już mi się przypomniało. Do tego czegoś.
 
Witam. Czy komuś udało się zwolnić ze służby np w ciągu 1 tygodnia żądając zwolnienia ze służby z dniem i wskazując jakiś krótki termin? Czy jest to z reguły 4 miesiące z przeciąganiem terminu zwolnienia max jak się Dyrektorowi uda? Patrząc na waloryzację emerytur i rent to bezsensem jest tkwić w tej służbie kolejny rok.
 
Witam. Czy komuś udało się zwolnić ze służby np w ciągu 1 tygodnia żądając zwolnienia ze służby z dniem i wskazując jakiś krótki termin? Czy jest to z reguły 4 miesiące z przeciąganiem terminu zwolnienia max jak się Dyrektorowi uda? Patrząc na waloryzację emerytur i rent to bezsensem jest tkwić w tej służbie kolejny rok.
Obejrzał się. Nadzieja jeszcze w tobie pozostała, że coś się poprawi??
 
ta formacja niestety staje się coraz bardziej popularna wśród emerytów z innych niebieskich formacji , zajmujących wyłącznie kierownicze stanowiska, dziwne :):) a wywiad końcowy ..... no cóż, nikt nikogo nie pyta, nikt nikogo nie próbuje zatrzymać, tak to wygląda pod rządami uksów
 
Back
Do góry