• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wracam do służby!

INFORMUJĘ, ŻE PO PONAD 4 LATACH WALKI WRACAM DO SŁUŻBY.
JAK JUŻ WRÓCĘ, DO SPRAWY SZERZEJ ODNIESIE SIĘ ZARZĄD.

✌️✌️✌️ SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY✌️✌️✌️
WALKA DO KOŃCA ZAWSZE PRZYNOSI EFEKTY.
POTRZEBA TYLKO CIERPLIWOŚCI.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE.
 
Wielkie Gratulacje Sławku!!! 😃😀😃😀 Od początku byłem pewny, że to wygrasz, niestety potrzeba było dużo czasu i cierpliwości. Jesteś fighterem więc nie martwiłem się o to Brawooo!!! Wystarczy troszkę logicznego myślenia, żeby odczuć że było to celowe działanie pewnych.... szkoda słów. Teraz trzeba wyciągnąć od państwa ile się tylko da za niekompetencje tych włodarzy. Mam nadzieję że będą ukarani i z ich pensji powinni płacić odszkodowanie. Warto walczyć z układem i partyjniactwem!!!! W nas siła i nie damy się!!!
 
Ja uważam, że to nie koniec. Teraz należy ścigać gni.., która wydała decyzje zwalniającą. Podać nazwisko, i wizerunek do publicznej wiadomości. Można też zorganizować pikietę pod jej domem. Dla mnie niczym nie różni się od TW Wolskiego, który stan wojenny wprowadzał. Miałem 2 lata to pamiętam😁. Prokuratura, i pozew cywilny, np. zbiorowy, z powództwa członków ZZ. Zaprzedaństwo musi wiązać się z konsekwencjami. Ta osoba musi pójść z torbami. Czas na kontratak. Inaczej nigdy nic się nie zmieni.
 
Ostatnia edycja:
Ja uważam, że to nie koniec. Teraz należy ścigać gni.., która wydała decyzje zwalniającą. Podać nazwisko, i wizerunek do publicznej wiadomości. Można też zorganizować pikietę pod jej domem. Dla mnie niczym nie różni się od TW Wolskiego, który stan wojenny wprowadzał. Miałem 2 lata to pamiętam😁. Prokuratura, i pozew cywilny, np. zbiorowy, z powództwa członków ZZ. Zaprzedaństwo musi wiązać się z konsekwencjami. Ta osoba musi pójść z torbami. Inaczej nigdy nic się nie zmieni.
😂 Pikietę już organizowalismy 😂
Zapomniałeś o zakuciu w dyby i 20 uderzeń rózgą.
Bardziej realne niż pikieta.
 
😂 Pikietę już organizowalismy 😂
Zapomniałeś o zakuciu w dyby i 20 uderzeń rózgą.
Bardziej realne niż pikieta.
Ja z Tobą niczego nie organizowałem, skąd do głowy jakieś MY przyszło? Nikt ci nie bronił pikietować, mogłeś przyjechać sam. Jakoś nie wykazałeś się determinacją. Rózgi i dyby należne😁 Nie rozmywaj wątku - chcesz protestuj. Jak przyjedziesz, obiecuję, że się przyłącze. Może to będzie ten impuls?
 
Ja z Tobą niczego nie organizowałem, skąd do głowy jakieś MY przyszło? Nikt ci nie bronił pikietować, mogłeś przyjechać sam. Jakoś nie wykazałeś się determinacją. Rózgi i dyby należne😁 Nie rozmywaj wątku - chcesz protestuj. Jak przyjedziesz, obiecuję, że się przyłącze. Może to będzie ten impuls?
No to będzie mi raźniej we dwóch 😁. Masz rację, pikiety nie organizowaliśmy. Była organizowana, to właściwsze określenie.
 
GRATULACJE. Panie Sławku fantastyczna wiadomość. Teraz może nareszcie w majestacie prawa wziąć się za tych wszystkich funkcyjnych których działania skazują na takie ciąganie latami po sądach. Wiem, że to sfera marzeń ale marzenia trzeba realizować ;P
 
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY TAK LICZNIE WYRAZILI POZYTYWNE EMOCJE I ZŁOŻYLI MI GRATULACJE. Odbieram bardzo dużo sms, telefonów, maili, widzę liczne radosne reakcje na FB i tutaj na celnicy.pl.
Widać, że to jest bardzo ważna pozytywna informacja, która jestem przekonany wzmocni nas jako środowisko.
Życzę i wspomagam wszystkich "wygaszonych", którzy chcą wrócić.
W Opolu wraca ze mną Przewodniczący ZOI Kolega Robert i Koleżanka jeszcze, a zwolniono 9 funkcjonariuszy. Niektórym się nie udało jak na razie, a inni z tej 9 z Opola nie podjęła działań, niektórzy nie chcieli. Gratuluję Wam Robert i Ewa.
Gratuluję wielu "wygaszonym", którzy już wrócili.
To ZZ Celnicy PL nie odpuścił i wywalczył, że musi być wydana decyzja i uzasadnienie pod kątem przebiegu służby i kwalifikacji, a to otwiera drogę do skutecznej walki. Osobiście byłem na kilkudziesięciu rozprawach w WSA w całej Polsce i w NSA, gdy w pierwszych latach po 2017 roku walczyliśmy o to. Jeździłem po całej Polsce i występowałem przed sądem jako przedstawiciel uczestnika postępowania na prawach strony. Związek zgłosił swój udział w dużo ponad sto spraw. To tytaniczna praca, ale warto było i udało się to wywalczyć. To kolejny przykład, że warto działać z determinacją i nie odpuszczać. Nigdy nie wolno się poddawać. To co osiągnęliśmy, było wbrew planom MF. MF twierdził i tak to procedował, że to jest opcja zerowa i nic nie muszą uzasadniać. Z taką myślą przyjął to Sejm. Planowali, że wygaszają nas i tyle.
Przegrali to! Obaliliśmy to co MB przygotował i Sejm uchwalił. To wielki sukces.
 
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY TAK LICZNIE WYRAZILI POZYTYWNE EMOCJE I ZŁOŻYLI MI GRATULACJE. Odbieram bardzo dużo sms, telefonów, maili, widzę liczne radosne reakcje na FB i tutaj na celnicy.pl.
Widać, że to jest bardzo ważna pozytywna informacja, która jestem przekonany wzmocni nas jako środowisko.
Życzę i wspomagam wszystkich "wygaszonych", którzy chcą wrócić.
W Opolu wraca ze mną Przewodniczący ZOI Kolega Robert i Koleżanka jeszcze, a zwolniono 9 funkcjonariuszy. Niektórym się nie udało jak na razie, a inni z tej 9 z Opola nie podjęła działań, niektórzy nie chcieli. Gratuluję Wam Robert i Ewa.
Gratuluję wielu "wygaszonym", którzy już wrócili.
To ZZ Celnicy PL nie odpuścił i wywalczył, że musi być wydana decyzja i uzasadnienie pod kątem przebiegu służby i kwalifikacji, a to otwiera drogę do skutecznej walki. Osobiście byłem na kilkudziesięciu rozprawach w WSA w całej Polsce i w NSA, gdy w pierwszych latach po 2017 roku walczyliśmy o to. Jeździłem po całej Polsce i występowałem przed sądem jako przedstawiciel uczestnika postępowania na prawach strony. Związek zgłosił swój udział w dużo ponad sto spraw. To tytaniczna praca, ale warto było i udało się to wywalczyć. To kolejny przykład, że warto działać z determinacją i nie odpuszczać. Nigdy nie wolno się poddawać. To co osiągnęliśmy, było wbrew planom MF. MF twierdził i tak to procedował, że to jest opcja zerowa i nic nie muszą uzasadniać. Z taką myślą przyjął to Sejm. Planowali, że wygaszają nas i tyle.
Przegrali to! Obaliliśmy to co MB przygotował i Sejm uchwalił. To wielki sukces.
Upór i wiara czynią cuda. Ciesze się, że dobry i porządny człowiek wróci na swoje miejsce którego powoli staje się symbolem.
 
1639416199179.png

✌️✌️✌️13 GRUDNIA - PIERWSZY DZIEŃ W SŁUŻBIE!✌️✌️✌️
POZDRAWIAMY WSZYSTKICH!
 
no i najważniejsze. Potrzebny jeden związek tylko dla fc. Zz celnicy powinien zamknąć się tylko na mundurowych i wszem i wobec głośno krzyczeć ze nim inny nie ma prawa wypowiadsc się z innych zz w kwestach mundurowych. Jest to niezbędne w kontekście wydzielenia sc z tego bałaganu.
wiem ze się to slawkowi nie podoba ale jest to nieuniknione. Im szybciej to zrobi tym lepiej dla mundurowych. Wtedy celnicy mieliby ok 40% mundurowych jako członków, mocna karta! Argument do zamknięcia ryja solidarnosci i wyrugowania tych patalachow z rozmów o mundurowych

Cieszę się Sławek, że jesteś znowu jednym z nas i mam nadzieję, że Twój powrót będzie okazją do zmiany kursu związku i od teraz Z.Z. Celnicy.pl stanie się znowu związkiem w szeregach którego będą tylko zgodnie z nazwą celnicy i ucywilnieni celnicy. Związek będzie się zajmował tylko sprawami związanymi z celnikami a nie z całą zbieraniną w tzw kas, zgodnie z tym co napisał gutek i wtedy będzie można identyfikować się z tym związkiem.
 
Back
Do góry