• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wracam do służby!

INFORMUJĘ, ŻE PO PONAD 4 LATACH WALKI WRACAM DO SŁUŻBY.
JAK JUŻ WRÓCĘ, DO SPRAWY SZERZEJ ODNIESIE SIĘ ZARZĄD.

✌️✌️✌️ SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY✌️✌️✌️
WALKA DO KOŃCA ZAWSZE PRZYNOSI EFEKTY.
POTRZEBA TYLKO CIERPLIWOŚCI.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE.
 
Gratulacje kolego Sławku. Tylko Ty wiesz ile Ciebie to zdrowia kosztowało. Wiem co piszę bo jako ucywilniony funkcjonariusz sam to odchorowałem. Co do CIRF to założenia są takie, że praxownicy ww. instytucji mają się specjalizować. Tak jak to jest w typowej koroporacji. Każdy ma być specjalistą w konkretnej dziedzidzinie a nie jak do tej pory byliście koleżanki i koledzy wspierani kompleksowo przez 1 inform. Zobaczymy czy zasady pracy korporacyjnej przełożą się na szybkość i jakość obsługi w KAS. Pewnie bedziecie musieli zwiększyć Wasze kompetencje również w informatyce. No cóż a my w CIRF zamiast modernizacji mamy mapowanie statnowisk. Czyżby znów powtórka z rozrywki- czyli etatyzacja?
 
Gratulacje kolego Sławku. Tylko Ty wiesz ile Ciebie to zdrowia kosztowało. Wiem co piszę bo jako ucywilniony funkcjonariusz sam to odchorowałem. Co do CIRF to założenia są takie, że praxownicy ww. instytucji mają się specjalizować. Tak jak to jest w typowej koroporacji. Każdy ma być specjalistą w konkretnej dziedzidzinie a nie jak do tej pory byliście koleżanki i koledzy wspierani kompleksowo przez 1 inform. Zobaczymy czy zasady pracy korporacyjnej przełożą się na szybkość i jakość obsługi w KAS. Pewnie bedziecie musieli zwiększyć Wasze kompetencje również w informatyce. No cóż a my w CIRF zamiast modernizacji mamy mapowanie statnowisk. Czyżby znów powtórka z rozrywki- czyli etatyzacja?
Co do specjalizacji. Kolego Informatyka jest takim ogromnym obszarem że w dzisiejszych czasach już ani rusz. Nie da się wszystkiego znać. I nie to że trochę ale w ogóle. To tak jak nie idziesz ze złamaną ręką do endokrynologa.
 
No to Panie Sławku Gratulację i czas zawalczyć o nagrody na koniec roku bo jak dochodzą mnie słuchy to jedni mają Kokosy a drudzy mają ochłapy ... W pewnych UCS wiem już że "3-pak nagrodowy" sięga od 7 do nawet 9 tys. a w Drugim co do wielkości i patrząc na ilość zatrudnionych najbardziej obłożony sprawami UCS Katowice to nawet do czasem do 3,5 tys nie dociągną. Przecież to nadaje się tylko do mediów.....
 
Sławku NIGDY nie wątpiłam w Twoją uczciwość, determinację i PRAWDĘ, która niejednego kuła w oczy!!!GRATULACJE, dzięki Tobie ja i wielu innych funkcjonariuszy celnych jest na emeryturze lub nadal pracuje w KAS (taki ich wybór ).Cieszę się ogromnie i pozdrawiam!!!
 
INFORMUJĘ, ŻE PO PONAD 4 LATACH WALKI WRACAM DO SŁUŻBY.
JAK JUŻ WRÓCĘ, DO SPRAWY SZERZEJ ODNIESIE SIĘ ZARZĄD.

✌️✌️✌️ SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY✌️✌️✌️
WALKA DO KOŃCA ZAWSZE PRZYNOSI EFEKTY.
POTRZEBA TYLKO CIERPLIWOŚCI.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE.
Zwycięstwo! Nie gratuluję, bo gratulować można wygranej w konkursie, u Ciebie Sławku to były lata walki o sprawiedliwość, prawdę, sprzeciwu wobec małości i tchórzliwości. Wiem co przeszedłeś, co przeszliśmy my, Wygaszeni. I jak gorzko smakuje zwycięstwo. Bardzo się cieszę, że oni przegrali. Nigdy w to nie wątpiłam. Ale kto zwróci Ci te ponad 4 lata życia w napięciu, stresie, ciągłej walce i oczekiwaniu na kolejne decyzje, odwołania, wyroki?
Cieszę się z Tobą i czekam na zadośćuczynienie.
 
Pozostaje żal, że taką zapłatę otrzymujemy za włożone przez lata w tą robotę serce.
Nie dziwię się, że SKAS trudno zobaczyć w mundurze. Też byłoby mi wstyd go zakładać gdybym tak traktował ludzi go noszących.
 
Back
Do góry