• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wracam do służby!

INFORMUJĘ, ŻE PO PONAD 4 LATACH WALKI WRACAM DO SŁUŻBY.
JAK JUŻ WRÓCĘ, DO SPRAWY SZERZEJ ODNIESIE SIĘ ZARZĄD.

✌️✌️✌️ SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY✌️✌️✌️
WALKA DO KOŃCA ZAWSZE PRZYNOSI EFEKTY.
POTRZEBA TYLKO CIERPLIWOŚCI.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE.
 
Gratuluję Sławku, szczerze się cieszę, i zazdroszczę, w pozytywnym znaczeniu.
Brakuje mi tego powrotu, gdzieś w życiu powstała niezasypana dziura.
Ja nadal jestem w ZZ CelnicyPL i czekam na swoją rekoncyliację.
Nie zapominajcie o zwolnionych!
 
Nic. Pracownicy CIRF są traktowani podobnie do tego jak został potraktowany Sławek. Nad nimi też zrobiono reformę i dalej się próbuje robić. Jak pewnego dnia nie będzie nikogo do pomocy w sprawach IT to zrozumiesz, że jest problem. Pracownicy CIRF też są członkami celnicy.pl
Dla KAS to żaden problem, znajdą się wyrobnicy z dodatkowymi zadania z zakresu wsparcia informatycznego bez dodatku.
 
Nic. Pracownicy CIRF są traktowani podobnie do tego jak został potraktowany Sławek. Nad nimi też zrobiono reformę i dalej się próbuje robić. Jak pewnego dnia nie będzie nikogo do pomocy w sprawach IT to zrozumiesz, że jest problem. Pracownicy CIRF też są członkami celnicy.pl
Po pierwsze co to jest ten CIRF? Po drugie czy ci pracownicy zostali wyrzuceni z roboty? Czy to znaczy, że oprócz skarbowców mamy na plecach jeszcze bliżej nie określoną grupę CIRF?
 
Back
Do góry