• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tragedia Smoleńska

smoleńsk.jpgPolacy dziwią się dlaczego w sprawie tej niewyobrażalnej tragedii tak dziwnie i tragicznie zachowują się polskie elity i cała tzw. "klasa polityczna"?
Poniżej linki do głosów internautów oraz jednego Eurodeputowanego:
http://lubczasopismo.salon24.pl/aelita/post/270285,barroso-pstryknal-slabego-tuska
http://lubczasopismo.salon24.pl/aelita/post/270397,nie-masz-pan-wstydu-panie-tusk
http://lubczasopismo.salon24.pl/aelita/post/270170,przestepstwo-prokuratury-rosyjskiej
 
Tragedia smoleńska, niewyobrażalna przedtem i niezrozumiała nadal, dotyczy również nas, jako pełnprawnych obywateli RP. Dlatego awatarze kogoś tam jaj coś tam, spadaj ze swoim psedo-obiektuwizmem. Forum to wolna przestrzeń. Takie WikiLeaks w tej chorej, lekceważacej prawa boskie i ludzkie organizacji, jaką jest SC w obecnym kształcie. Organizacji, która sama sobie robi audyty, sama się kontroluje, ect.... . Kontrolerzy z Ministerstwa Finansów prowadzą ją w taki sam sposób, jak Ci z wieży w Smoleńsku. Chcesz przykładów? To się odezwij, czekam.
 
Najpierw mały teścik na inteligencję. Dla nas obydwu. W efekcie może okazać się, że jeden z nas dwóch jest idiotą (czyt. debilem). Ale do rzeczy. Jak rozumiesz zwrot "przyed dniem wejśia w życie"? Bo dla mnie jest jasne, że dotyczy to wszylkich stanów bądż okresów przed dniem wejścia w życie? A dla Ciebie?
 
Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu. Zachowujesz się jak ci "politycy" z jedynej słusznej partii i nie ma tu na myśli PZPR - "KAŻDY KTO NIE MYŚLI TAK JAK MY JEST WROGIEM NARODU POLSKIEGO". Grzecznie się tylko zapytałem jak ten temat ma się do naszych spraw, spraw celniczych, a tu zaraz wyzywanie i sprowadzanie do parteru ???? Idźcie wszyscy w PiSdu !!!!
 
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

Mamy do czynienia z typowym produktem wartościowania w wersji przyjętej przez JK & Company. Dużo słów, zero treści. Przy tym dziwaczne inwektywy.

Odpowiedz na postawione Ci pytanie. Po prostu.

Dlaczego temat o katastrofie na forum celniczym? Ano dlatego, że zginęli tam przedstawiciele i funkcjonariusze Państwa Polskiego. A więc i Twoi, Panie jajacku. Ludzie, którzy potrafili skutecznie przedstawiać się Trzymającym Władzę. Upominać się o nasze sprawy.

Wiesz, co dla mnie, w wymiarze celniczym, oznacza zwrot "katastrofa smoleńska"?

Nie jest to np. rozumienie, na polecenie, zwrotu przed dniem wejścia w życie jak w dniu wejścia w życie. Nie jest to też np. wypłacenie kasy przeznaczonej na reformę cła w 2010 r. pod stanowiska obowiązujące w 2011 r., podobno z wyrówniem od początku 2010 r.

Jest to fakt pozostawania osób za to odpowiedzialnych na stanowiskach. Osób, które celowo, z premedytacją, niszczą to, co jest w każdej organizacji najcenniejsze, czyli doświadczenie i standardy. Które, które pielęgnują i takie zachowania, jak postawy "tu i teraz" oraz "za wszelką cenę", pod płaszczykiem szczytnych haseł.

I nie ma znaczenia tu jakakolwiek opcja partyjna czy polityczna. I proszę o wybaczenie, za być może nieuprawnione użycie tego stwierdzenia, w kontekście obecnej sytuacji w cle. W kontekście wprowadzonej na siłę pseudoreformy.
 
Treść Waszych postów kontekście poruszonego tematu można porównać wyłącznie do wyników przeprowadzonego antywartościowania w S.C.

Nie należę do ZZ.CELNICY.PIS. Ale próbując zejść na Wasz poziom dyskusji ogłaszam, że jestem do kupienia.
 
Back
Do góry