• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie z SKAS - podział podwyżek

Status
Zamknięty.
Zróbcie więc coś z tym. Często podnosicie temat jak to w latach ubiegłych potrafiliście o siebie walczyć. Zawalczcie i teraz. Jaki macie problem?

co to znaczy "zróbcie", następny solidaruch odezwał się...

jeszcze chwila okaże się, że połowa osób to tw. solidarności
 
Nie kochana, solidarność to nie moja bajka. Czytając Wasze wpisy i konieczności odłączenia się z kas co zresztą rozumiem dziwi mnie Wasza bierność w tej kwestii. Tyle
kochaną, to sobie w domu poszukaj, dla tw. w przeszłości solidarność także nie była ich bajką, a w niej działali...

zresztą ta obecna solidarność w skarbowości to jest zbieranina osób świetnie mających się we wszystkich systemach, a najlepiej czuli się w tym słusznie minionym...
 
kochaną, to sobie w domu poszukaj, dla tw. w przeszłości solidarność także nie była ich bajką, a w niej działali...

zresztą ta solidarność to jest zbieranina osób świetnie mających się we wszystkich systemach, zresztą także w tym słusznie minionym...
A coś taka nerwowa. Wyraziłam swoje zdanie. Coś zapiekło czy co? Wyzywasz od solidarnosciuchow bo tak Ci wygodnie? A może sama przynależysz i dlatego tak ochoczo atakujesz?
 
Ale cywili w Kas nie można porównywać z cywilami w policji itp. Przed powstaniem Kas funkcjonowały przecież cywilne UKS i US czego nie można powiedzieć o cywilach w policji i podobnych służbach mundurowych. Cywile w służbach skarbowych mieli zawsze takie samo znaczenie co celnicy. Pracownicy w policji zawsze stanowili tylko cywilne wsparcie mundurowych i nie mieli jakiegoś swojego urzędu. To tak w skrócie
no to babcie i dziadkowie z US i UKS bieg w teren, postrzelać na strzelnicy, poćwiczyć obezwładnianie i kajdankowanie, itd. i zasuwać więcej aniżeli 8 godzin, również w nocy oraz w niedzielę i święta na rozkaz, a nie na wcześniejszą zapowiedzianą prośbę przełożonego z 3 dniowym wyprzedzeniem aby się przygotować, bo tak z zaskoczenia to paniusie nie gotowe.
 
Kolejny hit: https://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=28081
Teraz 13nastki będzie nam obniżał o mityczne 12%.
Kabaret na całego, kampania pod hasłem urzędnik robi to samo co funkcjonariusz, trwa w najlepsze. Poziom absurdu chyba już nie ma znaczenia, więc zamiast do SCS na miejscu skarbówki porównywał bym się do służb specjalnych czy może GROM, tam uposażenia wyższe i większe przywileje. Znajdą się argumenty że cywil z us i funk z abw to w zasadzie tą samą robotę robią😅
skąd Ci debile takie bzdury wynajdują - ZZ Celnicy powinien natychmiast zareagować !!! informacje wyssane, jak z Putina retoryki o pokojowych wojskach kacapskich.
 
A coś taka nerwowa. Wyraziłam swoje zdanie. Coś zapiekło czy co? Wyzywasz od solidarnosciuchow bo tak Ci wygodnie? A może sama przynależysz i dlatego tak ochoczo atakujesz?
przestań wyrażać swoje zdanie bo nikogo to nie interesuje, przestań wpieprzać się w sprawy celników i mówić nam co mamy robić - bo pojęcia o tym nie masz żadnego, popisuj się na skarbowcach wśród swoich ....
 
Celino droga, pyskówki w twoim stylu. Lubisz takie przecież. Wtrącasz swoje wrzaski wszędzie. Znam twoje „ zdanie” . W doopie je mam więc możemy polemikę skończyć już na zawsze. Proszę
Rozalilijo z twoich wypocin wynika że masz wielllką dooooopę która musi pomieścić wszystkich celników
 
"Umiemy się tylko kłócić i kochać, a nie umiemy się różnić pięknie i mocno" - powiedział Cyprian Kamil Norwid.

Ludzie co z wami się porobiło, od funkcjonariuszy i urzędników powinno się wymagać odpowiedniego zachowania, że o kulturze wypowiedzi nie wspomnę.
 
Jaki sens ma pisanie do innych ZZ? Przecież ich poglądu nie zmienimy.
Ponadto musimy być ponad tą histerią i tymi absurdami.
Informujemy o faktach decydentów i nie wchodzimy w polemikę z innymi ZZ. MF i Premier otrzymał od nas info, że jest dokładnie odwrotnie i że to funkcjonariusze wszystkich służb są pokrzywdzeni na skutek POLSKIEGO ŁADU w zderzeniu z tym co wypisuje jakiś ZZ pod ww. linkami. Nie odnosząc się oczywiście do stanowisk innych ZZ, bo to byłoby niepoważne i bardzo, bardzo słabe.

Ps. Temat zablokowany zgodnie z prośbą.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry