• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Senat przyjął poprawkę

SENAT przyjął genialną poprawkę do TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ, która usprawni obrót towarowy z zagranicą i ograniczy możliwości działania przestępczości gospodarczej, która aktualnie nasila swoje działanie w związku z pandemią przez co topnieją wpływy budżetowe.
MF ma tylko pomysł, by nasłać na sprzedawców kontrole paragonowe. Szczegóły niebawem.
Chodzi o dodanie do art.48 pkt.5 TARCZY i zmiany do ustawy o KAS, które pozwalają przyjąć już od pocz. kwietnia wyszkolonych i doświadczonych funkcjonariuszy, którzy uzupełnią chroniczne niedobory kadrowe.
CO TERAZ ZROBI SEJM?
Dziękujemy Sanatorom, którzy poparli poprawkę.
Dziękuję wszystkim, którzy wsparli działania w tym kierunku.
Szczegóły na str. 36 zał pliku.

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
 

Attachments

  • SENAT.pdf
    441,8 KB · Wyświetleń: 799
Sejm niestety nie stanął na wysokości zadania. Nie udźwignął sprawy. Nasza poprawka odrzucona. Napiszemy podziękowania w parę miejsc i tę część kończymy, ale sprawa będzie wracać w różnych konfiguracjach.
Szacun Sławek dla Ciebie ,dla Pana Senatora Jerzego, szybka akcja sprawna, wielkie DZIĘKUJĘ z mojej strony. Przy obecnej władzy po mimo ich nazwy ciężko będzie o uczciwe podejscie do prawa i sprawiedliwości. Ale karma wraca i wierzę że kiedyś ktoś się nad tym pochyli. Dziękuję i pozdrawiam 👍🙂
 
Pandzior pisał kilka lat temu że jest oficerem i był wysokim funkcyjnym

To wiele tłumaczy

Poczucie misji wobec nas, maluczkich z plebsu...

Bolo, dziękuję, że tak wnikliwie analizowałeś przed laty moje teksty, to miłe.
Nie uważam jednak, żebyś musiał - niezależnie od tego, za kogo mnie uważałeś i uważasz - wypowiadać się o sobie tak bardzo negatywnie.
Myślę, że na tym forum większość zaangażowanych uczestników ma jakieś poczucie misji, to nawet naturalne.
Ja mogę je nawet podziwiać u większości posiadaczy tego poczucia, w tym bez cienia złośliwości u ciebie.
Oprócz paru/-nastu grafomanów polujących na podbicie za wszelką cenę licznika postów na jakikolwiek temat w jakikolwiek sposób.
 
Bolo, dziękuję, że tak wnikliwie analizowałeś przed laty moje teksty, to miłe.
Nie uważam jednak, żebyś musiał - niezależnie od tego, za kogo mnie uważałeś i uważasz - wypowiadać się o sobie tak bardzo negatywnie.
Myślę, że na tym forum większość zaangażowanych uczestników ma jakieś poczucie misji, to nawet naturalne.
Ja mogę je nawet podziwiać u większości posiadaczy tego poczucia, w tym bez cienia złośliwości u ciebie.
Oprócz paru/-nastu grafomanów polujących na podbicie za wszelką cenę licznika postów na jakikolwiek temat w jakikolwiek sposób.

krew z krwi zasiedzianej w emefie.
myśl z myśli z otchłani peerelu.
ignorancja z najciemniejszego kąta koszar w mińsku mazowieckim.

ale nie dajemy się.
huk salwy honorowej nie tylko spłoszył okoliczne gołębie.
huk salwy honorowej przywołał blask bohaterów.

wreszcie wspomnienia dzisiejszej rocznicy.
nieprzyjaciela swego kochaj jak siebie samego.
jakie to trudne i łatwe jednocześnie.

[video]
 
Back
Do góry