Ruszamy na Parlament i do mediów!

APEL DO ŚRODOWISKA ZAWODOWEGO

Koleżanki i Koledzy!

ZZ Celnicy PL poinformował Ministra Finansów o Waszym niezadowoleniu i braku akceptacji środowiska dla ustaleń z dnia 14.05.2020 – pismo w załączeniu.

Jak wiadomo, informacja o tych ustaleniach została rozpowszechniona przez służby prasowe MF, jakoby środowisko przyjęło to z zadowoleniem. Bardzo ważne jest, by to odkręcić i przedstawić prawdziwą wersję zdarzeń w mass mediach.

Niezmiernie istotne jest też, by poinformować o tym masowo wszystkich Parlamentarzystów, gdyż pojawiają się z Ich strony deklaracje z gratulacjami dla nas.

Wobec powyższego proponujemy, by w dniach 18.05-22.05.20 r., każdy z Was wysyłał e-maile chociaż do kilku redakcji, kilku Parlamentarzystów i RPO.

Przykładowa treść do wykorzystania w załączeniu.

Zapraszamy wszystkich pracowników i funkcjonariuszy zrzeszonych i nie zrzeszonych w organizacjach związkowych do współpracy i działania zgodnie z oczekiwaniami ogółu środowiska. Zapraszamy wszystkie związki zawodowe do współdziałania.

Pomimo, iż ZZ Celnicy PL jest największym związkiem w KAS zrzeszającym pracowników i funkcjonariuszy, nasz mandat do pełnej reprezentacji środowiska, wciąż próbują podważać.

Apelujemy, wytrąćmy im ten argument. Jeżeli uważacie to za słuszne, dajcie nam niekwestionowany mandat do Waszej reprezentacji. Tak żeby nikt nie mógł już tego podnosić.

RAZEM ZWYCIĘŻYMY!


Załączamy pliki z przykładową treścią wystąpień, które prosimy masowo wysyłajcie. Można kasować pytania i dowolnie dopisywać, wg własnego uznania.

Adresy do Posłów to imię.nazwisko@sejm.pl, do Senatorów dostępne są na stronie Senatu.

Przykładowe e-maile do mediów w załączniku.

Mail do RPO - biurorzecznika@brpo.gov.plPOZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE:

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy
 

Attachments

Komentarze

Do góry