• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

NIEWYPŁACANIE DODATKU MOTYWACYJNEGO

Zarząd ZZ CELNICY PL zwrócił się do Ministra Finansów p. Marcina Łobody ws. wyjaśnienia powodów niewypłacania dodatku motywacyjnego funkcjonariuszom z uwzględnieniem obowiązujących przepisów.

Szczegóły w załączonym piśmie.
 

Attachments

Widzę kolejny temat do sprawy sądowej.
No chyba, że Dyrektorzy IAS sięgną bardzo głęboko do kieszeni i wypłacą zaległe świadczenia wraz z odsetkami.
 
Niestety jestem w domu a pismo mam gdzieś na służbowej skrzynce. Z tego co pamiętam , było rozsyłane do członków związku. Myślę że też jest na stronie Celnicy.pl tylko trzeba trochę poszukać.
 
Moi drodzy, taka sugestia dla wszystkich:
A może by tak każdy z Was złożył do swojego DIAS wniosek o wypłatę świadczenia motywacyjnego? Powołując się na treść artykułów 226b ustawy o KAS, art. 171 ust. 2 ustawy Przepisy wprowadzające KAS i pozostałe przepisy wymienione w piśmie związku. Jest w kraju garstka osób, które to zrobiły, a po odmowie nie odpuściły i ich sprawy są w sadach lub na etapie postępowania administracyjnego.
 
Back
Do góry