• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gorąco w skarbówce, szykuje się protest. "Już jest wielkie wrzenie"

- W KAS już jest wielkie wrzenie i może w każdej chwili dojść do niekontrolowanego wybuchu niezadowolenia - mówią związkowcy w skarbówce. Żądają podwyżek i szykują akcję protestacyjną. Napisali w tej sprawie list do ministra finansów. Twierdzą w nim, że kierownictwo KAS wprowadza Tadeusza Kościńskiego w błąd.
 
Zbyt piękne, nie wierzę że tak łatwo będzie,
W 2019 był problem z takim rozporządzeniem, a teraz nagle szybka zmiana frontu,
Coś szykują,
trzeba się pakować, popatrzeć na świat z innej perspektywy, skromnie ale godnie
 
W sprawie wyciagniętej (lub nie) reki najlepiej gdyby sie wypowiedział sam @zzpea .
Tylko On zna swoje intencje.

:LOL::LOL::LOL:
Naprawdę sądzisz, że zna ??
Ja uważam, że stracił te pierwotnie zamierzone, gdy rozpoczął próby przekonania (uparcie)
do słuszności swych decyzji. Musiałby wprost przyznać się do błędu, a tego nie zrobi ...
😏🤫🤥
 
Piękna manipulacja. To nie jest warunek dla otrzymania podwyżek. Celem programu modernizacji jest "Rozwój Krajowej Administracji Skarbowej zgodnie z założeniami strategii państwa, wykonującej zadania z zakresu realizacji dochodów z tytułu podatków [...] ". Natomiast miernikiem zrealizowania tego celu jest 9% "Wskaźnik wzrostu wpływów z dodatkowych ustaleń [...]". Nie ma tu mowy o żadnych warunkach.

Rozumiesz? Dostajemy środki w ramach modernizacji (nie tylko na podwyżki, ale również na sprzęt, wyposażenie, samochody, szkolenia, remonty nieruchomości itd) i w wyniku tego zwiększa się nasza efektywność. Modernizacja miała zwiększyć wpływy, a nie być łaskawą nagrodą za spełnienie jakichkolwiek warunków.

Nie wiem po co to tłumaczę, bo widzę, że to jakaś linia obrony tego nieszczęsnego porozumienia. To samo pisał Inspektor, że kasy z modernizacji nie będzie, bo nie spełniamy wymogów.

Zzpea i inni - ogarniacie?

Inwestują kasę z uchwały modernizacyjnej w wynagrodzenia i sprzęt w kas, szacując, że w efekcie zwiększy to wpływy o 9%

Pisanie, że wpływy nie wzrosły więc nie spełniono jakiegoś warunku do wypłaty środkòw z uchwały modernizacyjnej to, pisząc wprost, KŁAMSTWO

Wstyd, ministerialni manipulatorzy
 
Zzpea i inni - ogarniacie?

Inwestują kasę z uchwały modernizacyjnej w wynagrodzenia i sprzęt w kas, szacując, że w efekcie zwiększy to wpływy o 9%

Pisanie, że wpływy nie wzrosły więc nie spełniono jakiegoś warunku do wypłaty środkòw z uchwały modernizacyjnej to, pisząc wprost, KŁAMSTWO

Wstyd, ministerialni manipulatorzy
W drugą zaś stronę - nie może dziwić słabość wpływów przy braku inwestycji ...
 
To mój ostatni wpis dzisiaj. Nie będè odnosił się do innych wpisów. Napisałem co i jak myślę. Dziękuję za krytykę jak i za wsparcie. Po prostu nie wytrzymałem. Jak każdy człowiek :) na razie a dla wtajemniczonych PA KA :)
Lepiej zdjąć buty...skarpety robią swoją robotę :)
Więc znasz PA KA :) wschód ? :))
Trzymaj się Helena :)
Kończę aktywność na forum. Ponownie przepraszam urażonych. PA KA
zzpeia daj sobie spokój. Sam widzisz jakie są reakcje. Zero podjęcia wyciągniętej przez Ciebie dłoni. Nie chcę być w takim związku. Żegnajcie.


Niby orzeł a taki zacietrzewiony...

I niesłowny...
 
Niby orzeł a taki zacietrzewiony...

I niesłowny...
Niby celnik-weteran a taki niedouczony.
Falcon
330px-Brown-Falcon%2C-Vic%2C-3.1.2008.jpg


Eagle

330px-%C3%81guila_calva.jpg

 
Niby celnik-weteran a taki niedouczony.
Falcon
330px-Brown-Falcon%2C-Vic%2C-3.1.2008.jpg


Eagle

330px-%C3%81guila_calva.jpg


Intelektualny orzeł...

Do ciebie takiego określenia nie zastosuję...

Nawet ironicznie...

Zaimponowałeś mi...

Taki długi staż na forum i już masz pewność że właściwie odczytujesz myśł piszącego i bez wahania rzucasz się z pouczeniami...

Pogratulować wysokiej samooceny...

Powstrzymam się od własnej oceny...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry