• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zbliża się "godzina zero" w KAS?

Funkcjonariusze zapowiadają, że informacja o fiasku rozmów 30.09., zlekceważenie swoich podwładnych przez MF w przeciwieństwie do MS, oznaczać będzie sygnał do większego dbania o swoje zdrowie.
 
Raczej każdy człon KAS powinien być doceniany - sposób należy do MF, to resort odpowiada za funkcjonowanie obydwu bytów. W mojej ocenie zainteresowanie skarbówką i celnikami ze strony MF sprowadza się do SKUTECZNEGO antagonizowania obydwu stron.
W 100 % się zgadzam. Antagonizowanie trzech grup, podsycane i dokarmianie nienawiści. To , że na tym forum negatywnie mówimy o skarbowcach, to nie dotyczy pracowników !!!! Bo ja ich nawet nie znam, oprócz kilku Pań z mojego US. Nasza opinia wynika z kontaktów z kadra kierowniczą pochodzącą ze skarbówki. Opinię o skarbowcach tworzy kadra kierownicza ze skarbówek. Mam wrażenie, że otrzymali jedno zadanie zniszczyć celników i ukaesowców. Nie interesują ich nasze zadania, nasze mundury (wielu z nich nie zna nawet naszych stopni), nasza pragmatyka. W moim oczach to infantylne ludki, które nie mają pojęcia o zarządzaniu, o integrowaniu o budowaniu etosu. Nigdy nie ma ich wśród ludzi. Nawet jak odchodzimy na emke, to nikt nie przyjdzie i powie CHŁOPIE DZIĘKI. Mają jedną filozofię

тише едешь, дальше будешь. Pracowników i funkcjonariuszy mają w pogardzie, bo sami siebie nie lubią. Taki mamy obraz skarbowców, ale nie Was koledzy.

 
Jeszcze jedno. Jak ognia boi się kadra kierownicza, że pracownicy ze skarbówek wejdą ZZ CELNICY PL, dlatego mówią o nas , że bronimy tylko celników, Co jest absurdem, bo wszystkim zależy przede wszystkim na godnych zarobkach. Ale boją się jednego, że jak będziecie w związkach posmakujecie wolności i nauczycie się asertywności to ich misterny plan oparty na zastraszaniu legnie w gruzach. Tylko przynależność do prawdziwego ZZ może to zmienić WYBÓR NALEŻY DO WAS KOLEDZY. 30 TYS. PRACOWNIKÓW I CELNIKÓW W ZZ - to jest siła. Dlatego jak czasami czujecie ironię z naszej strony, to tylko dlatego że długo się rozkręcacie. A tu bach, bach powinno być. Decyzja, deklaracja, składka (paczka fajek) jest i poszło info do MF - wzrost liczby związkowców o 100 % . W MF się gotuje
 
W 100 % się zgadzam. Antagonizowanie trzech grup, podsycane i dokarmianie nienawiści. To , że na tym forum negatywnie mówimy o skarbowcach, to nie dotyczy pracowników !!!! Bo ja ich nawet nie znam, oprócz kilku Pań z mojego US. Nasza opinia wynika z kontaktów z kadra kierowniczą pochodzącą ze skarbówki. Opinię o skarbowcach tworzy kadra kierownicza ze skarbówek. Mam wrażenie, że otrzymali jedno zadanie zniszczyć celników i ukaesowców. Nie interesują ich nasze zadania, nasze mundury (wielu z nich nie zna nawet naszych stopni), nasza pragmatyka. W moim oczach to infantylne ludki, które nie mają pojęcia o zarządzaniu, o integrowaniu o budowaniu etosu. Nigdy nie ma ich wśród ludzi. Nawet jak odchodzimy na emke, to nikt nie przyjdzie i powie CHŁOPIE DZIĘKI. Mają jedną filozofię

тише едешь, дальше будешь. Pracowników i funkcjonariuszy mają w pogardzie, bo sami siebie nie lubią. Taki mamy obraz skarbowców, ale nie Was koledzy.

Chyba czytamy różne fora.
 
W 100 % się zgadzam. Antagonizowanie trzech grup, podsycane i dokarmianie nienawiści. To , że na tym forum negatywnie mówimy o skarbowcach, to nie dotyczy pracowników !!!! Bo ja ich nawet nie znam, oprócz kilku Pań z mojego US. Nasza opinia wynika z kontaktów z kadra kierowniczą pochodzącą ze skarbówki. Opinię o skarbowcach tworzy kadra kierownicza ze skarbówek. Mam wrażenie, że otrzymali jedno zadanie zniszczyć celników i ukaesowców. Nie interesują ich nasze zadania, nasze mundury (wielu z nich nie zna nawet naszych stopni), nasza pragmatyka. W moim oczach to infantylne ludki, które nie mają pojęcia o zarządzaniu, o integrowaniu o budowaniu etosu. Nigdy nie ma ich wśród ludzi. Nawet jak odchodzimy na emke, to nikt nie przyjdzie i powie CHŁOPIE DZIĘKI. Mają jedną filozofię

тише едешь, дальше будешь. Pracowników i funkcjonariuszy mają w pogardzie, bo sami siebie nie lubią. Taki mamy obraz skarbowców, ale nie Was koledzy.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. My jako celnicy mamy prawo mieć związek, który będzie zajmował się tylko naszymi sprawami i dbał o nasze interesy a nie sprawami innych grup zawodowych nawet w przypadku powstania tego cudactwa. Jest nas ponad 10 tyś. a nie mamy przez takie działania żadnego ZZ który jest tylko dla celników. Ktoś to powiedział nie można dwóm Panom służyć.
 
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. My jako celnicy mamy prawo mieć związek, który będzie zajmował się tylko naszymi sprawami i dbał o nasze interesy a nie sprawami innych grup zawodowych nawet w przypadku powstania tego cudactwa. Jest nas ponad 10 tyś. a nie mamy przez takie działania żadnego ZZ który jest tylko dla celników. Ktoś to powiedział nie można dwóm Panom służyć.
Nie można ??? To co powiesz o części "mocno" zaangażowanych ZZ liczących po 10, 20 góra 100 osób (???)
które są "reprezentatywne" dla DIAS...P.s. Jeżeli ta wiedza jest Ci obca to sorry...
 
Back
Do góry