• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZACZĄŁEM BARDZIEJ DBAĆ O ZDROWIE!

1634382778139.png
INFORMUJĘ, ŻE ZACZYNAM DBAĆ O ZDROWIE. ALE POZOSTAJĘ Z WAMI STALE NA ŁĄCZACH, BO CZAS W KAS MAMY BARDZO NAPIĘTY, GDYŻ ZWIERZCHNICY CHCĄ NAS DYSKRYMINOWAĆ!
 
Mnie nikt nie podjebał, a mam tak jak ty. Boisz sie. Trudno. Ale jak nie zawalczymy to tak już zostanie. Nie szukaj wymówek. Wszyscy twierdzą, że bycie funkcjonariuszem SCS to nie takie hop - siup. Właśnie nadzsedl czas żeby pokazać że ma się jaja i udowodnić kolegom, że można na mnie polegać.
czy napisałem ze się boje? w lutym odchodzę a mimo to popieram jak mogę, dzis idę się leczyć :)

oszczedz mi proszę następnym razem imputowania strachu.
 
Proszę o powagę.
Zadał Pan pytanie "jak każdy z Nas może uczestniczyć w spotkaniu 25.10 z Ministrem Finansów", odpowiedziałem Panu jedną z możliwości, mianowicie transmisję on-line, to jest bardzo poważna propozycja.

@Agata Jagodzińs co Pani o tym sądzi? Czy Związkowa Alternatywa mogłaby transmitować to spotkanie? Tak, aby każdy z nas, mógł uczestniczyć w tym spotkaniu.
 
@Jolly Roger @zolcim Dziękuję Wam bardzo, ale nie o to mi chodzi.
Ja też tam nie będę, bo pozostaję w szpitalu trzy tygodnie.
W inny sposób to ujmę.

Zastanówmy się, jak każdy z Nas może wpłynąć na przebieg spotkania z Ministrem Finansów?
Zastanówcie się o co chodzi Sławkowi, jaki tytuł ma wątek.
Poskładajcie sobie to do kupy.
Dziwię się, że trzeba to tłumaczyć.
 
Zadał Pan pytanie "jak każdy z Nas może uczestniczyć w spotkaniu 25.10 z Ministrem Finansów", odpowiedziałem Panu jedną z możliwości, mianowicie transmisję on-line, to jest bardzo poważna propozycja.

@Agata Jagodzińs co Pani o tym sądzi? Czy Związkowa Alternatywa mogłaby transmitować to spotkanie? Tak, aby każdy z nas, mógł uczestniczyć w tym spotkaniu.
@Hawranek

Nie zapomnij jeszcze o popcornie, chipsach oraz coli siedząc wygodnie na fotelu oglądając live'a, jak to inni walczą o poprawę Twojej sytuacji płacowej 😆

A na poważnie ? Zadbaj przynajmniej o własne zdrowie, jeśli nie możesz pojechać.
 
Back
Do góry