• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

WYNIKI ANKIETY PROTESTACYJNEJ W KAS

Publikujemy pełne wyniki ankiety protestacyjnej w KAS.

System generuje trzy ankiety: kompletne, niekompletne i wszystkie razem.

My obrobiliśmy kompletne (wielokrotne i bez wielokrotnych) oraz wszystkie.

Ankiety kompletne to takie gdzie ktoś po wypełnieniu wszystkich pól nacisnął przycisk "Zagłosuj".

Ankiety niekompletne to takie gdzie po otwarciu okna z ankietą ktoś zaznaczył np. jedno, dwa pola lub nie zaznaczył nic i zamknął okno.

Takich pustych ankiet (bez żadnej odpowiedzi) jest 4889.


Podsumowując:

W systemie mamy 13444 ankiety z czego 4889 to ankiety puste, niewypełnione, porzucone.

Pozostaje więc 8555 ankiet ogółem.

W tych 8555 znajduje się 6942 ankiet kompletnych (po usunięciu głosowania wielokrotnego 5634).

Wychodzi na to, że mamy 1613 ankiet niekompletnych, gdzie przynajmniej jedno pole zostało wypełnione.

Proszę o Wasze spostrzeżenia do wyników ankiety. Zarząd podsumuje wyniki na najbliższym posiedzeniu.


Pozdrawiam
Sławomir Siwy
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

  • celnicy-ankieta-kompletne-6942.pdf
    145 KB · Wyświetleń: 825
  • celnicy-ankieta-kompletne-bez-wielokrotnych-5634.pdf
    149,8 KB · Wyświetleń: 337
  • celnicy-ankieta-wszystkie-13444.pdf
    45,2 KB · Wyświetleń: 360
@Teofil Wyników czytać nie musisz jeśli to zbyt kłopotliwe. Wypełnienie ankiety trwało do minuty. Każdy kto chciał mógł ją wypełnić. Że się nie chciało niby? A to trochę słabe, bo przecież wiadomo było, że od tego zależą dalsze decyzje. Że niby ankieta nic nie mogła zmienić? Słabe, bo nawet górnicy, słynący z najostrzejszych protestów, też od ankiety zawsze zaczynają. To bardzo silne narzędzie, wzmacniające pozycję negocjacyjną nim dojdzie do protestu. Jeżeli ludzie wokół Ciebie tego nie rozumieją, to słabo.
Wybacz, ale nie kupuję tego.
Sławek, niestety ale to, że tego nie kupujesz, nie oznacza, że nie mogę mieć racji. Tu nie chodzi o mnie, a ogół grupy. Pytałeś co myślimy, to napisałem. Nie odbieraj tego jako atak na Ciebie tylko jako konstruktywną krytykę. Czy aby włączyć kompy potrzebna była ankieta? Może ankieta to zła droga. To że gdzieś działa, nie znaczy, że u nas też. Widziałeś skarbowców palących opony w Wawie?
 
Ok. to pierwsza ankieta, i może nie wszystko poszło ok, ale nie ma sensu prowadzenie tu teraz analiz matematycznych i wzajemne się oskarżać.
Ale mnie i podejrzewam pozostałe osoby bardziej nurtuje pytanie do związku, czy będą kolejne działania a jeżeli tak to kiedy?
 
@Teofil Piszesz jeszcze o 70% i wyłączonymi komputerami. Pamiętasz jak to było z tym? Ja tą akcję przecież poparłem i wynik rzeczywiście był imponujący. MF był wtedy mocno osłabiony. Niestety KP i my osobno pojechaliśmy do MF, bo KP oprotestował wspólne spotkanie, które chciał zorganizować MF. Nie zgodził się na wspólne spotkanie i zaraz po wszyscy zrozumieli dlaczego. Tak duże poruszenie środowiska zostało zaprzepaszczone. Nie wiem czy pamiętasz, ale 6% ustalone z MF miało być sukcesem KP, pod hasłem, że mogło być zero, ale ludzie tego nie kupili. To nasz ZZ zaczął od razu po spotkaniu szum i dołożono za jakiś czas kolejne procenty.
Sławek, a może taka forma jak ankieta w USach się po prostu nie sprawdza? Tylko o to mi chodzi.
 
...
@piracius Będę temperował Twoją nadaktywność, bo nie obraź się, ale takie odbieram zgłoszenia, często piszesz nie w temacie, odbiegasz od tematu, przeszkadzasz innym, piszesz kilka razy to samo innymi słowami.

Ja jego "nadaktywność" odbieram zupełnie inaczej, a z pewnością nie jako wrogość!

Nie wiem czy to przez ludzką podłość, lenistwo czy zwykłą głupotę, coraz bardziej
powszechną, stała się w Polsce "maniera" deprecjonowania i ośmieszania człowieka
którego się nie rozumie, zwłaszcza "wymuszającego" używanie szarych komórek ...
 
Ja jego "nadaktywność" odbieram zupełnie inaczej, a z pewnością nie jako wrogość!

Nie wiem czy to przez ludzką podłość, lenistwo czy zwykłą głupotę, coraz bardziej
powszechną, stała się w Polsce "maniera" deprecjonowania i ośmieszania człowieka
którego się nie rozumie, zwłaszcza "wymuszającego" używanie szarych komórek ...
Prawo Kopernika-Greshama można przenieść również ze sfery ekonomii na wartości, którymi posługuje się współczesny człowiek uzależniony od social media
 
Ja jego "nadaktywność" odbieram zupełnie inaczej, a z pewnością nie jako wrogość!

Nie wiem czy to przez ludzką podłość, lenistwo czy zwykłą głupotę, coraz bardziej
powszechną, stała się w Polsce "maniera" deprecjonowania i ośmieszania człowieka
którego się nie rozumie, zwłaszcza "wymuszającego" używanie szarych komórek ...
Cat, nie wiem co masz na myśli mówiąc o "wymuszaniu" używania szarych komórek w postach piraciusa.
Też nie odbieram jego wpisów jako wrogości, tylko jako niepotrzebne zaśmiecanie tematów. Zabieranie zdania w prawie każdym z możliwych tematów, komentowanie co popadnie itp. Nie bawiąc się wiele w statystykę w ilości postów piracius, który na forum jest około 9 miesięcy, zaraz wejdzie do pierwszej dziesiątki osób ze stażem na forum w 90% kilkunastoletnim. Chyba że chodzi o ilość, ale niestety nie zawsze idzie ona w parze z jakością.
 
Cat, nie wiem co masz na myśli mówiąc o "wymuszaniu" używania szarych komórek w postach piraciusa.
Też nie odbieram jego wpisów jako wrogości, tylko jako niepotrzebne zaśmiecanie tematów. Zabieranie zdania w prawie każdym z możliwych tematów, komentowanie co popadnie itp. Nie bawiąc się wiele w statystykę w ilości postów piracius, który na forum jest około 9 miesięcy, zaraz wejdzie do pierwszej dziesiątki osób ze stażem na forum w 90% kilkunastoletnim. Chyba że chodzi o ilość, ale niestety nie zawsze idzie ona w parze z jakością.
Właśnie dlatego, że nie wiesz (nie rozumiesz), uważasz jego uwagi za śmieci. Ja uważam inaczej.

Gdyby w odpowiednim czasie (wcześniej), więcej "zapaleńców" wytykało środowisku na każdym kroku jego bierność, asekuranctwo i społeczne lenistwo, żadna "ankieta" nie byłaby potrzebna ...
 
Właśnie dlatego, że nie wiesz (nie rozumiesz), uważasz jego uwagi za śmieci. Ja uważam inaczej.

Gdyby w odpowiednim czasie (wcześniej), więcej "zapaleńców" wytykało środowisku na każdym kroku jego bierność, asekuranctwo i społeczne lenistwo, żadna "ankieta" nie byłaby potrzebna ...
Masz rację @cat, mało zrozumiałem ze średnio ponad 4 mądrości publikowanych przez @piracius dzień w dzień. Bez tego to forum już nigdy nie będzie takie samo, jak wiele straciliśmy przekonamy się dopiero po czasie.
 
Back
Do góry