• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

W imię jedności!

Sygnatariusze Komitetu Protestacyjnego
wszyscy​



W imię zjednoczenia wszystkich związków zawodowych działających w KAS, zgłaszamy akces przystąpienia do Komitetu Protestacyjnego w celu podjęcia wspólnych działań i inicjatyw na rzecz poprawy warunków pracy/służby i płacy.

W związku ze zbliżającym się terminem zamknięcia prac nad przyszłorocznym budżetem państwa w Parlamencie, jak również oczekiwaniami środowiska zawodowego, prosimy o odpowiedź w terminie 7 dni.



Podpisały:

Związki zawodowe obecne na spotkaniu w Warszawie w dniu 07.10.2021 roku:

- Związek Zawodowy Celnicy PL – slawomir.siwy@celnicy.pl

- Związkowa Alternatywa w KAS – a.k.jagodzinska@gmail.com

- ZZ CELKAS – ryszard.margas@mf.gov.pl

- Ogólnopolski Związek Zawodowy Krajowej Administracji Skarbowej – sadowskir@op.pl
 
Koledzy przestańcie ze zbyt ostrą krytyką koleżanki z innego związku. Skoro jej wypowiedzi na naszym forum nie przeszkadzają Sławkowi tzn że ma jego akceptację. A takie zaczepki są lekko nie na miejscu. Bardzo mi się podoba to że nasz związek ma chęć dołączenia do tego całego Komitetu. Pomimo różnych brzydkich zaczepek w stosunku do celników i naszego przewodniczącego ze strony prominentnych działaczy Solidarności. Jak to się skończy nie wiem. Ale sam fakt że schowaliśmy urazy dla dobra funkcjonariuszy i pracowników KAS powinien wzbudzić niepokój MF. 😂 😂 😂. Oni pod koniec października planują demonstracje. Czekam na nasz ruch. Mam także nadzieję że nie skończy się to tak jak z pracownikami sądów czy z 2 lata temu z nauczycielami.
 
Sygnatariusze Komitetu Protestacyjnego
wszyscy​



W imię zjednoczenia wszystkich związków zawodowych działających w KAS, zgłaszamy akces przystąpienia do Komitetu Protestacyjnego w celu podjęcia wspólnych działań i inicjatyw na rzecz poprawy warunków pracy/służby i płacy.

W związku ze zbliżającym się terminem zamknięcia prac nad przyszłorocznym budżetem państwa w Parlamencie, jak również oczekiwaniami środowiska zawodowego, prosimy o odpowiedź w terminie 7 dni.



Podpisały:

Związki zawodowe obecne na spotkaniu w Warszawie w dniu 07.10.2021 roku:

- Związek Zawodowy Celnicy PL – slawomir.siwy@celnicy.pl

- Związkowa Alternatywa w KAS – a.k.jagodzinska@gmail.com

- ZZ CELKAS – ryszard.margas@mf.gov.pl

- Ogólnopolski Związek Zawodowy Krajowej Administracji Skarbowej – sadowskir@op.pl
Bardzo dobra inicjatywa. Proponuję, aby w negocjacjach o podwyżkach dać wyraz obywatelskiej odpowiedzialności za finanse Państwa i oświadczyć, że interesują was podwyżki dla wszystkich szeregowych pracowników/funkcjonariuszy KAS, a z osób funkcyjnych jedynie do stanowiska kierownika zmiany/kierownika referatu w UCS i ich odpowiedników w US, bo na nich kończą się stanowiska funkcyjne merytoryczne. Wszyscy wyżej to w zdecydowanej większości "znajomi królika" i ludzie do podpisywania tego co im przynieśli. Jest ich dużo więc "oszczędności" będą też duże. Zrobicie jak uznacie za stosowne, ale pamiętajcie, że ci "pominięci" o proteście się nawet nie zająkną, ale jak coś wywalczycie to się "całym sobą" do tego podłączą! A jak nie załatwicie to będą pierwsi do ścigania was i "wyciągania konsekwencji służbowych"!​
 
Ostatnia edycja:
"Gratulacje" .... 5 związków na jakieś 30 ...... Jest progres :) KP znając życie nie zgodzi się na wejście gdyż to "Oni" będą chcieli być tymi "Bohaterami" co wywalczą ochłapy ( SPRZEDADZĄ SIĘ ZA MISKĘ RYŻU) ale dla siebie wywalczą tyle ile potrzebują a ludzi jak zwykle będą mieć w dupie.
 
"Gratulacje" .... 5 związków na jakieś 30 ...... Jest progres :) KP znając życie nie zgodzi się na wejście gdyż to "Oni" będą chcieli być tymi "Bohaterami" co wywalczą ochłapy ( SPRZEDADZĄ SIĘ ZA MISKĘ RYŻU) ale dla siebie wywalczą tyle ile potrzebują a ludzi jak zwykle będą mieć w dupie.
mam wrażenie, że kilku osobom pomyliły się Komitety. Sławek powinien wyjaśnić.
 
To jest celowy sarkazm.
@CelnikPołudnie4 jakiś czas temu wnioskował do mnie o dogadanie się tylko z Solidarnością.
Próbuję współpracy WSZYSTKICH ZZ w KAS i dalej źle.
Panie Sławku nie źle ... tylko jestem zasmucony faktem iż tak mało ZZ wzięło udział w tym spotkaniu. Miałem taką cichą nadzieję iż nawet ZZ z KP wezmą udział ażeby dowiedzieć się o jakie cele ZZ Celnicy chce walczyć. Przynajmniej wysłuchać.
 
Panie Sławku nie źle ... tylko jestem zasmucony faktem iż tak mało ZZ wzięło udział w tym spotkaniu. Miałem taką cichą nadzieję iż nawet ZZ z KP wezmą udział ażeby dowiedzieć się o jakie cele ZZ Celnicy chce walczyć. Przynajmniej wysłuchać.
Ok, rozumiem. Były też jeszcze dodatkowo ZZ z KP. Szkoda, że nie cały KP, to fakt, ale dwa były. Postanowiliśmy spróbować współpracy wszystkich i złożyliśmy akces.
 
Back
Do góry