• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ubezpieczenie grupowe dla emerytów i rencistów, byłych pracowników KAS i funkcjonariuszy SC lub SCS.

Publikujemy przygotowaną przez ZZ Celnicy PL we współpracy z naszym Brokerem ofertę dla emerytów, osób którzy odeszli z KAS, ci którzy byli zatrudnieni w KAS lub pełnili służbę w SC lub SCS dla byłych funkcjonariuszy i pracowników, emerytów i rencistów.
Propozycja godna uwagi i na pewno będzie pomocna dla wielu naszych emerytów i rencistów i Ich Rodzin.
UWAGA! To jest ubezpieczenie dla osób spoza ZZ Celnicy PL. Członkowie Związku, którzy są już na emeryturze i są poza KAS, mogą kontynuować dotychczasowe ubezpieczenie w Generali i wpłacać korzystniejsze składki jakie dotąd opłacali.
 

Attachments

  • Deklaracja 90000030502.pdf
    133,3 KB · Wyświetleń: 1 806
  • OWU Certum 7-light.pdf
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 988
  • ulotka kas(celnicy) odchodzący_09 2020.pdf
    305,7 KB · Wyświetleń: 1 542
Ostatnia edycja:
Dzien dobry
Mam pytanie odnosnie ubezpieczenia jezeli dopiero teraz chcę się ubezpieczyć i estem już na emeryturze a jestem członkiem ZZ Celnicy
 
Dzień dobry
Nie żebym się czepiał ale warunki ubezpieczenia dla emerytów są chyba oderwane od rzeczywistości lub kopiuj wklej z innej ulotki. Bowiem mowa jest tam o jakiejś pracy. Jakiej pracy to dotyczy?
 
Back
Do góry