• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tysiąc głosów w ankiecie protestacyjnej w niecały dzień

PRACOWNICY KAS

FUNKCJONARIUSZE SCS



Koleżanki i Koledzy!



Wczoraj (27.01.21 r.) rozpoczęło się referendum protestacyjne w KAS!


Do godziny 16:00 (28.01.2021 r.) oddano już 956 głosów.


915 popiera protest - 95,71%

17 Nie popiera - 1,7%

24 nie ma zdania - 2,51%


Informujcie o akcji w swoich komórkach, jednostkach, oddziałach. Przesyłajcie tę informację. Rozmawiajcie o tym ze swoimi Koleżankami i Kolegami w pracy i służbie.

Zagłosuj w ankiecie wchodząc na www.celnicy.pl. Tam znajdziesz także postulaty.

Głosujemy do 14.02.2021r.

POZDRAWIAM
SŁAWOMIR SIWY
ZZ CELNICY PL
 
Wysłałem do wszystkich swoich znajomych informację o ankiecie, i otrzymałem kilka odpowiedzi že problem stwarza wyskakujący komunikat o blokadzie wysyłki ankiety, tutaj ukłon do admina. Ludki którzy nie potrafią sobie z tym poradzić nie przyznają się do tego i to może być jednym z powodów małej frekwencji.

Ps. Admin napisz proszę do mnie na priv
nie mają w domu komputerów, internetu? żeby trzeba było im wysyłać informację? wychodzi więc, że nie wchodzą na naszą stronę, więc mają gdzieś nasze sprawy ! jaka blokada ? Mam zainstalowany antywirus na stałe i nic nie blokuje. Każde tłumaczenie jest dobre, ale nie uzasadnia tak nikłego poparcia chociażby licząc tylko samych funkcjonariuszy. Żałosne
 
nie mają w domu komputerów, internetu? żeby trzeba było im wysyłać informację? wychodzi więc, że nie wchodzą na naszą stronę, więc mają gdzieś nasze sprawy ! jaka blokada ? Mam zainstalowany antywirus na stałe i nic nie blokuje. Każde tłumaczenie jest dobre, ale nie uzasadnia tak nikłego poparcia chociażby licząc tylko samych funkcjonariuszy. Żałosne
W przeciwieństwie do Ciebie jestem optymistą i sądzę że akcja dopiero nabierze tempa, nie oceniam jej jeszcze z uwagi na zbyt krótki czas jej istnienia, Agatko więcej wiary i optymizmu, życzę również jak mawiał mój wspaniały kierownik a takiego spotkałem tylko jednego, stosunkowo udanej niedzieli pełnej głębokich wrażeń;)
 
Wysłałem do wszystkich swoich znajomych informację o ankiecie, i otrzymałem kilka odpowiedzi že problem stwarza wyskakujący komunikat o blokadzie wysyłki ankiety, tutaj ukłon do admina. Ludki którzy nie potrafią sobie z tym poradzić nie przyznają się do tego i to może być jednym z powodów małej frekwencji.

Ps. Admin napisz proszę do mnie na priv

Zgadza się

Wchodzisz na celnicy.pl zalogowany, bo tak masz ustawione

Pojawia się info o niemożności wypełnienie bo masz adblocka

Wyłączasz adblocka, a ankieta już się nie pojawia, czas minął, szansę miałem

Odpaliłem tryb prywatny/chroniony

Pomogło
 
nie mają w domu komputerów, internetu? żeby trzeba było im wysyłać informację? wychodzi więc, że nie wchodzą na naszą stronę, więc mają gdzieś nasze sprawy ! jaka blokada ? Mam zainstalowany antywirus na stałe i nic nie blokuje. Każde tłumaczenie jest dobre, ale nie uzasadnia tak nikłego poparcia chociażby licząc tylko samych funkcjonariuszy. Żałosne

Bardzo przepraszam , u mnie wysyłka ankiety trwała 2 dni.
Mój dostawca internetu zablokował przesyłanie reklam , info
ze względu na dzieci. Wysyłka poszła z innego komputera
Internet z plus.
 
Ankieta jest aktywna tylko dla NIEZALOGOWANYCH !!
Jeśli jako niezalogowany ją otworzysz ("klikniesz", by zobaczyć pytania) i zamkniesz,
drugiej szansy na oddanie głosu nie dostaniesz.
 
PRACOWNICY KAS

FUNKCJONARIUSZE SCS



Koleżanki i Koledzy!



Wczoraj (27.01.21 r.) rozpoczęło się referendum protestacyjne w KAS!


Do godziny 16:00 (28.01.2021 r.) oddano już 956 głosów.


915 popiera protest - 95,71%

17 Nie popiera - 1,7%

24 nie ma zdania - 2,51%


Informujcie o akcji w swoich komórkach, jednostkach, oddziałach. Przesyłajcie tę informację. Rozmawiajcie o tym ze swoimi Koleżankami i Kolegami w pracy i służbie.

Zagłosuj w ankiecie wchodząc na www.celnicy.pl. Tam znajdziesz także postulaty.

Głosujemy do 14.02.2021r.

POZDRAWIAM
SŁAWOMIR SIWY
ZZ CELNICY PL
Udało się zagłosować po wylogowaniu
 
Wysłałem do wszystkich swoich znajomych informację o ankiecie, i otrzymałem kilka odpowiedzi že problem stwarza wyskakujący komunikat o blokadzie wysyłki ankiety, tutaj ukłon do admina. Ludki którzy nie potrafią sobie z tym poradzić nie przyznają się do tego i to może być jednym z powodów małej frekwencji.

Ps. Admin napisz proszę do mnie na priv
No popatrz, a stary zrzęda ze skarbówki zagłosował ;)(y)
 
Back
Do góry