Powołanie przez Szefa KAS Zespołów tematycznych

Witam,

Koleżanki i koledzy,

Zarząd informuje , że Szef KAS powołał Zespoły tematyczne - Zaproszenia w załączeniu:

1. Zespół ds. polityki kadrowo-płacowej,
2. Zespół ds. polityki motywacyjno-szkoleniowej,
3. Zespół ds. systemowo- organizacyjnych ,
4. Zespół ds. zadań realizowanych w wybranych komórkach US i UCS,
5. Zespół ds. granicy.

W pracach Zespołów z ramienia ZZ CELNICY PL uczestniczyć będą osoby wskazane w piśmie nr ZZ Celnicy PL – 34 /2024 z 30.04.2024 roku.

Najważniejszym zagadnieniem jest Zespołów ds. granicy. Bardzo proszę osoby wchodzące w skład Zespołu ds. granicy o duże zaangażowanie. Mamy okazję na czynny udział w rozwiązaniu wielu problemów/spraw o których Zarząd Związku od wielu lat informuje kierownictwo MF m.in. w zakresie :

  • poprawy funkcjonowania jednostek i bezpieczeństwa podczas realizacji zadań przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej,
  • o brakach kadrowych i zwiększeniu ilości etatów,
  • opracowaniu jednolitych procedur, instrukcji i wytycznych,
  • przyznaniu dodatków granicznych.

O wynikach prac Zespołów będziemy Was na bieżąco informować.

Pozdrawiam
Za Zarząd
Przewodnicząca
Jolanta Haron
 

Attachments

mimo, że bez odbioru, poufnie to można reprezentować siebie. Reprezentując społeczność członków Związku nie można wobec nich działać poufnie. Nigdzie w statucie nie ma zapisu, że działania Związku są poufne wobec członków Związku. Ostatnie poufne prace, jakie pamiętam, to były zespoły ds ucywilnienia i wywalenia na zielona trawkę funków i tego do dziś się członkowie tych zespołów bardzo wstydzą, przemyśl to Watsonie, żebyś też nie musiał się wstydzić do końca życia.
 
Ok. To o czym wspomniałeś, czyli ucywilnienie i zielona trawka nie jest tematem zespołu w którym jestem. Jeżeli wiesz coś o reaktywacji tego co stało się w 2017 r, to podziel się aby związek mógł podjąć adekwatne działania. 2017 mocno mnie przeczołgał i nie pozwolę na jego powtórkę. Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Wstydu nie ma. Pudło Sherlocku. Godząc się na udział w zespołach, przyjęto taką zasadę. Bez odbioru.
Ignorancja z jednej strony. Z drugiej... arogancja godna MF-u.

Jestem pełen podziwu. Bardzo gratuluję postawy (wpisu) Panie członku zespołu. Proszę tak trzymać dalej, na pewno będzie transparentnie.

z wyrazami szacunku,

ruchmistrz Manuel dos Santos Pereira Nazario Cruz Boliveira de Lima
średni eksporter SCS

ps. nie ma takiego kogoś takiego jak "igor raczyński" w oficjalnej wewnętrznej książce telefonicznej. Jedyni, których tam nie ma to emeryci i cichociemni - ale wątpię, żeby cichociemny tutaj, na bądź co bądź otwartej stronie pisał posty pod imieniem i nazwiskiem. Ale co tam. Wstydu nie ma po dwakroć, wszak ani ja Sherlock ani Poirot. Nie urodziłem się ani w Anglii ani w Belgii tylko gdzieś tam w trzecim świecie, nie znam się.

Bez odbioru.
 
Back
Do góry