• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pismo ZZ CELNICY PL do Szefa KAS w sprawie niezrealizowanych zamówień CMM

Dzień dobry,
Szanowny Panie Ministrze,

Przesyłam w załączeniu pismo Zarządu ZZ CELNICY PL ws. nie zrealizowanych zamówień sortów mundurowych w systemie CMM.

Z wyrazami szacunku
z up. Zarządu
wz Przewodniczącego
ZZ CELNICY PL
Wiceprzewodnicząca
Jolanta Haron
 

Attachments

  • ZZ CELNICY PL pismo 57-23 CMM.pdf
    740,9 KB · Wyświetleń: 1 073
No właśnie, przypomniało mi się przy okazji że też nie dostałem reszty z ostatniego zamówienia. Temat zatem ciekawy i wymaga uwagi SKAS. Jest sugestia by paczki przychodziły do jednostek macierzystych a może są jakieś pomysły jak skonsumować punkty których z braku sortów nie można zrealizować ? Może wypłata w formie ryczałtu na wniosek ?
 
Mam 2 niezrealizowane zamówienia przy czym pierwsze z 02.2022r. Bardzo dobrze,że poruszyliście ten temat. Jeżeli nie ma składników to niech wypłacają ekwiwalent, to nam się należy bez niczyjej łaski
 
Kiedyś dzwoniłem do CMM i Pani powiedziała że jeżeli mamy jakieś częściowo zrealizowane zamówienie to im się pokazuje jako kompletne. Dlatego trzeba dzwonić i im się przypominać.
 
Przesyłkę wysłali do mnie pocztexem (kurierem) do Żabki, okres przechowywania paczki 7 dni, następnie wraca do CMM.
Po prośbie rodzina mi odebrała to z Żabki, a teraz będę musiał zawartość nieść na plecach do urzędu.
Kiedyś to paczka czekała na mnie w kancelarii lub ktoś mi przyniósł do pokoju. A teraz jadę 30 km po odbiór paczki od rodziny itp. masakra i dodatkowa komplikacja.
 
Back
Do góry