• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pismo w sprawie spotkania z Ministrem Finansów

Solidarność nie jest żadnym związkiem zawodowym, to partyjna przybudówka i jako taka powinna być zdelegalizowana w KAS. Żerują na etosie dawnej Solidarności z którą nie mają nic wspólnego poza zawłaszczoną nazwą. To jest też powodem dla którego NIGDY nie staną ramię w ramię ze związkiem który jest przybudówką innej partii bo centrale na to nie pozwolą.
U nas powinny działać wyłącznie branżowe związki, maksymalnie dwa, jeden dla funkcjonariuszy, drugi dla cywili.
 
Kolejny przestrzelony termin. Nie wiadomo jeszcze co powie MF , ale musi być pikieta w kontrze do Alternatywy . Boże miej w opiece KAS i daj światłą myśl naszemu Przewodniczącemu

Wiecie, że 23.10 to jest sobota. Trzeba mieć nieźle nawalone pod kopułą żeby takie coś w sobotę urządzać.
Właśnie, że to bardzo dobry pomysł. Przynajmniej dla osób, które boją się jechać w czasie pracy. Teraz już nie będzie wymówek, żeby nie pojechać
 
Co za dziwny tok myslenia.tylko, że tych gości z tego dziwnego ministerstwa też nie będzie bo będą mieli dzień wolny. Jak wy się tak bardzo boicie to może zróbcie ten protest pod osłoną nocy żeby was nikt nie widział. Dawno się tak nie ubawiłem.
Jutro tez masz protest, to Ci znowu nie pasuje organizator. Na wasz protest też się raczej nie ruszysz, o ile go wreszcie zorganizujecie . Jesteś tu tylko żeby zrzedzic
 
Nie pisz bzdur. Czego mamy się bać??? Urlop na żądanie chyba wg kodeksu przysługuje tak? Czym skutkuje wzięcie takiego urlopu? Podaj paragraf to może i reszta zadrży ze strachu😀
Pisze jak jest, większość osób boi się protestować w czasie pracy. Przynajmniej tak jest w moim urzędzie. Jeśli z twojego urzędu wszyscy będą jutro w Warszawie to bardzo się cieszę.
 
Pisze jak jest, większość osób boi się protestować w czasie pracy. Przynajmniej tak jest w moim urzędzie. Jeśli z twojego urzędu wszyscy będą jutro w Warszawie to bardzo się cieszę.
Mów za siebie drogą Mrówko!!! Wstyd mi jak czytam takie rzeczy! Boisz się, to załóż kapcie i siedź w fotelu z kotem na kolanach, a nie wmawiasz innym, że się boją.
Jestem skarbowcem. Od dziś dbam o zdrowie, a w przyszłości poprę protest Celnicy.pl, bez względu na to czy postulaty obejmą sprawy skarbowców, czy też nie. Część z nas nie zachowała się jak należy gdy wchodził KAS i później. Pora się zreflektować.
Pozdrawiam!
PS. Drodzy Skarbowy, nie piszcie, że w waszych US nikt nie wie nic o planowanych protestach. Wszyscy czytamy skarbowców i celników na bieżąco, niestety niektórzy z nas walą głupa!
 
Mów za siebie drogą Mrówko!!! Wstyd mi jak czytam takie rzeczy! Boisz się, to załóż kapcie i siedź w fotelu z kotem na kolanach, a nie wmawiasz innym, że się boją.
Jestem skarbowcem. Od dziś dbam o zdrowie, a w przyszłości poprę protest Celnicy.pl, bez względu na to czy postulaty obejmą sprawy skarbowców, czy też nie. Część z nas nie zachowała się jak należy gdy wchodził KAS i później. Pora się zreflektować.
Pozdrawiam!
PS. Drodzy Skarbowy, nie piszcie, że w waszych US nikt nie wie nic o planowanych protestach. Wszyscy czytamy skarbowców i celników na bieżąco, niestety niektórzy z nas walą głupa!
Pisze o tym jak jest u mnie, o tym co mi mówią ludzie, z którymi rozmawiam. Myślisz, że mi to na rękę, jak mówią, że nie jada na protest, bo się boją zwolnienia, bo mają dużo pilnych spraw, bo to, bo tamto? Pomysl logicznie. Jeśli wszyscy są tacy odważni to dlaczego nadal mamy wielkie g? Zresztą, jutro się okaże. Zakładam, że na protescie będziesz.
 
Pisze o tym jak jest u mnie, o tym co mi mówią ludzie, z którymi rozmawiam. Myślisz, że mi to na rękę, jak mówią, że nie jada na protest, bo się boją zwolnienia, bo mają dużo pilnych spraw, bo to, bo tamto? Pomysl logicznie. Jeśli wszyscy są tacy odważni to dlaczego nadal mamy wielkie g? Zresztą, jutro się okaże. Zakładam, że na protescie będziesz.
Mamy wielkie g...., bo od 20 lat wszyscy powtarzacie wszystkim, że nie mamy szans na protest, bo wszyscy się boją, bo tu się pracuje dla idei, bo tu za dużo kobiet, bo to, bo małe dzieci, bo tamto, bo dużo pracy, bo nie mamy siły, etc. Trzeba tępić łamistrajków - jak w szkole, a nie biadolić, że to mi nie na rękę! Powiedziałaś jednemu i drugiemu, że jest ********?
Nie wmówisz mi, że Skarbowy.pl wszystkim zryło beret!
Ufam Panu Sławkowi, bo pokazał, że ma charyzmę i siłę, oraz że uporem, zaufaniem i lojalnością można wiele osiągnąć - patrz emki, walka z ucywilnianiem nasze podwyżki, to wszystko zasługa Jego i Tych Ludzi! Jak powie, że jutro mamy być w Wawie to będę, zwłaszcza, że jako chory mogę spacerować! Nie mam żadnych wątpliwości, że tylko z celnicy.pl można wygrać z MF i Kasem. Nawet złośliwości Stefana i innych mnie nie zniechęcą. Nie dziwię się, że patrzą na nas tak jak patrzą, bo zasłużyliśmy sobie, między innymi głupimi wpisami na ich forum.
 
Back
Do góry