• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pismo FZZSM do Ministra Finansów w sprawie blokady środków

Publikujemy pismo Federacji ZZ Służb Mundurowych skierowane do Ministra Finansów w sprawie blokady środków.
Pisma takie zostały wysłane także: jedno do Ministra Sprawiedliwości, drugie do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 

Attachments

  • FZZSM-II-13-20 (3).pdf
    739,8 KB · Wyświetleń: 2 091
Ostatnia edycja:
1606938147694.png
 
Pisz za siebie Kolego. Ja nie tylko doskonale go rozumiem ale też chciałbym,
żeby chociaż 10% miało tyle rozumu, co on. Byłaby wtedy szansa, by całe to
nasze środowisko, mogło jeszcze coś konstruktywnego zdziałać ...
Pisząc "my" miałem na myśli siebie i Celinę ( post poniżej mojego):). Ciebie nawet bym nie śmiał brać pod uwagę. Natomiast zgadzam się z tobą co do 10%. Ani procenta więcej. To już by była tragedia. Forum mogło by tego nie wytrzymać. Niech pozostałe 90% ma to co ma. Odnośnie ostatniego zdania, mimo że z matematyki byłem kiepski, to wydaje mi się że 10% to nie całe środowisko.
 
Ostatnia edycja:
Pisząc "my" miałem na myśli siebie i Celinę ( post poniżej mojego):). Ciebie nawet bym nie śmiał brać pod uwagę. Natomiast zgadzam się z tobą co do 10%. Ani procenta więcej. To już by była tragedia. Forum mogło by tego nie wytrzymać. Niech pozostałe 90% ma to co ma. Odnośnie ostatniego zdania, mimo że z matematyki byłem kiepski, to wydaje mi się że 10% to nie całe środowisko.
Rzecz w socjologii, a nie w matematyce!

Przy 10 % ludzi aktywnych, gotowych upomnieć się o swoje prawa,
działa już zasada "owczego pędu" ...
 
Rzecz w socjologii, a nie w matematyce!

Przy 10 % ludzi aktywnych, gotowych upomnieć się o swoje prawa,
działa już zasada "owczego pędu" ...
Efekt, czy jak piszesz zasada "owczego pędu" to tendencja do „podążania za tłumem”. W tym przypadku to raczej te 90% to ten tzw. tłum. Jak piszą, inaczej to podążanie pojedynczych jednostek za tłumem, większością. Ale, jak wspominałem z matematyki nie byłem orłem i być może 10% to większość, a 90% mniejszość.
 
Ostatnia edycja:
Efekt, czy jak piszesz zasada "owczego pędu" to tendencja do „podążania za tłumem”. W tym przypadku to raczej te 90% to ten tzw. tłum. Ale, jak wspominałem z matematyki nie byłem orłem.
To absolutnie nie matematyka, zaś brak logiki wynika z opacznego (odwrotnego) rozumienia przez Ciebie podmiotu kierującego w pojęciu "owczego pędu"!

Nazwa tego pojęcia wywodzi się z obserwowanego u wielu zwierząt stadnych, szczególnie zauważalnego jednak u owiec zachowania, polegającego na skłonności do poruszania się w ścisłym stadzie za swoim przewodnikiem. Wszystkie owce biegną tam, gdzie ich najbliżsi sąsiedzi w stadzie, a te z owiec, które widzą przewodnika, podążają za nim ...
 
Cat, odpuszczam. Wygrałeś. Szkoda czasu na roztrząsanie tego tematu, chociaż pole jest.
"Przy 10 % ludzi aktywnych, gotowych upomnieć się o swoje prawa,
działa już zasada "owczego pędu" ..." Szczerze bym chciał , aby to co napisałeś się sprawdziło.
 
Back
Do góry