• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PIKIETA BUDŻETÓWKI! ZGŁOŚ SIĘ!

Funkcjonariusze SCS i Pracownicy KAS, MF i CIRF


Koleżanki i Koledzy!


W dniu 13.07.2021r. ZZ Celnicy PL jako członek Forum ZZ otrzymał informację o możliwości zgłaszania liczby chętnych, którzy wezmą udział w demonstracji organizowanej przez wszystkie ogólnopolskie centrale związkowe tj. Forum ZZ, OPZZ i Solidarność, w związku z zapowiedziami zamrożenia płac w całej budżetówce.

Termin pikiety nie jest jeszcze znany, ale zostaliśmy poproszeni o zgłoszenie przybliżonej liczby uczestników. A zatem podwyżki przyszłoroczne są w naszych rękach.

Prosimy o zgłoszenia osób, które wezmą udział. Zgłoszenia proszę kierować do Przewodniczących ZOI ZZ Celnicy PL w nieprzekraczalnym terminie do 23.07.2021r. Adresy mailowe są dostępne na celnicy.pl w zakładce KONTAKT.

Ma to być protest o 12% podwyżkę w przyszłym roku i jest to protest całej sfery budżetowej.

Oczywiście możemy także przedstawiać swoje inne postulaty i tak też zrobimy, np. sytuacja w DŚ CIRF i GM, funkcjonowanie granicy, krytyczne problemy we wszystkich jednostkach organizacyjnych i inne sygnalizowane sprawy.

A zatem, poza postulatem płacowym, będziemy starali się nagłośnić także wszystkie problemy KAS i SCS, które nam przedstawiacie lub przedstawicie jeszcze.

W ww. terminie prosimy także o zgłoszenia problemów ujawniających się w KAS w Waszych komórkach oraz innych sytuacji wymagających naprawy, ważnych dla ogółu.

Do zobaczenia w Warszawie.


Z Pozdrowieniem:

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy
 

Attachments

  • celnicy37-21-demonstracja budżetówki.pdf
    187,6 KB · Wyświetleń: 491
@Mrowka Możesz też zadzwonić. Możesz wysłać z prywatnego maila, możesz wysłać list, przekazać informację w rozmowie, itd.
Możesz zgłosić się w dowolny, wygodny dla Ciebie, sposób.
 
Rozmawiajcie o tym w komórkach organizacyjnych i np. zgłaszajcie przewodniczącym ZOI, że z Waszej komórki na pewno pojedzie grupa osób, tak aby komórka mogła normalnie przez ten jeden dzień wyjazdu części osób funkcjonować. Ustalcie sami, ile to może być osób.
.
Raczej bierzmy pod uwagę okres powakacyjny, ale data pikiety nie jest jeszcze znana. Nie sądzę jednak żeby było to na wakacjach, choć pewności nie mam, co tam w centralach postanowią. Możecie przyjąć dla bezpieczeństwa dwie opcje, tj. wakacje i po. Na razie zostaliśmy poproszeni o podanie liczby chętnych.
Już sama ta liczba powinna zrobić wrażenie, pobudzić wyobraźnię kogo trzeba i sama ta liczba może załatwić wiele.
Jestem przekonany, że w komórkach swoich z pewnością będziecie dochodzić do takich wniosków.
 
Ludzie, którzy odeszli na emkę a są na prawdę zainteresowani problemami czytają forum i nie muszą mieć służbowej poczty. Jestem tego przykładem a zatem nie róbmy sztucznych problemów
To nie jest żaden sztuczny problem. Osoby które chcą zgłosić akces mają to zrobić na skrzynki @mf.gov.pl a nie na forum.
 
W dupie mam skrzynki. Wniosek jest taki : Mam już gdzieś te akcje. Wyprałem i wyprasowałem mundur i co ? No i nic bo jakiś debil wymyślił, że trzeba na mf.gov.pl ?!
Qrwa ludzie ogarnijcie się. Albo czegoś chcemy albo udajemy, że chcemy. jakieś pierdzielenie o skrzynkach jakimś pieprzonym mf i do tego gov. Ja już miałem skrzynkę służbową i co z tego ?! Zabrałem dupę w troki ponieważ ta służba olała mnie w spektakularny sposób. Nie chcę już z nią mieć nic wspólnego !!!!! Chciałem Was poprzeć ale jak widzę wszystkie problemy są dobre......Zamiast powiedzieć : dnia tego i tego spotykamy się w Wawie o godz. takiej a takiej w miejscu................See You later.....aligator!
 
Qrwa ludzie ogarnijcie się. Albo czegoś chcemy albo udajemy, że chcemy. jakieś pierdzielenie o skrzynkach jakimś pieprzonym mf i do tego gov. Ja już miałem skrzynkę służbową i co z tego ?! Zabrałem dupę w troki ponieważ ta służba olała mnie w spektakularny sposób. Nie chcę już z nią mieć nic wspólnego !!!!! Chciałem Was poprzeć ale jak widzę wszystkie problemy są dobre......Zamiast powiedzieć : dnia tego i tego spotykamy się w Wawie o godz. takiej a takiej w miejscu................See You later.....aligator!
W tamtym roku też były niedociągnięcia i studzenie nastrojów, jak się skończyło wszyscy wiedzą, MF ma nas głęboko...
 
Mam syndrom Touretta podobnie jak niejaki obajtek............ czego Wy qr....a chcecie ?! Przewodniczący pisze, że może nie teraz ale po wakacjach bo...................Bo co ?! Pytam? Bo teraz wakacje i trzeba odpocząć ?! To ja odpowiem w ten sposób : " W przyszłym roku od stycznia /jeżeli dożyję/ uzyskam drugą emkę z ZUS . W połączeniu z tą, którą mam teraz będę się w dupę kopał z radości. Nie muszę myśleć o przyszłości kolejnego pokolenia" czy to jest jasne ?!
 
Mam syndrom Touretta podobnie jak niejaki obajtek............ czego Wy qr....a chcecie ?! Przewodniczący pisze, że może nie teraz ale po wakacjach bo...................Bo co ?! Pytam? Bo teraz wakacje i trzeba odpocząć ?! To ja odpowiem w ten sposób : " W przyszłym roku od stycznia /jeżeli dożyję/ uzyskam drugą emkę z ZUS . W połączeniu z tą, którą mam teraz będę się w dupę kopał z radości. Nie muszę myśleć o przyszłości kolejnego pokolenia" czy to jest jasne
Cieszymy się twoim szczęściem, Bye bye
 
Back
Do góry