PIKIETA BUDŻETÓWKI! ZGŁOŚ SIĘ!

Funkcjonariusze SCS i Pracownicy KAS, MF i CIRF


Koleżanki i Koledzy!


W dniu 13.07.2021r. ZZ Celnicy PL jako członek Forum ZZ otrzymał informację o możliwości zgłaszania liczby chętnych, którzy wezmą udział w demonstracji organizowanej przez wszystkie ogólnopolskie centrale związkowe tj. Forum ZZ, OPZZ i Solidarność, w związku z zapowiedziami zamrożenia płac w całej budżetówce.

Termin pikiety nie jest jeszcze znany, ale zostaliśmy poproszeni o zgłoszenie przybliżonej liczby uczestników. A zatem podwyżki przyszłoroczne są w naszych rękach.

Prosimy o zgłoszenia osób, które wezmą udział. Zgłoszenia proszę kierować do Przewodniczących ZOI ZZ Celnicy PL w nieprzekraczalnym terminie do 23.07.2021r. Adresy mailowe są dostępne na celnicy.pl w zakładce KONTAKT.

Ma to być protest o 12% podwyżkę w przyszłym roku i jest to protest całej sfery budżetowej.

Oczywiście możemy także przedstawiać swoje inne postulaty i tak też zrobimy, np. sytuacja w DŚ CIRF i GM, funkcjonowanie granicy, krytyczne problemy we wszystkich jednostkach organizacyjnych i inne sygnalizowane sprawy.

A zatem, poza postulatem płacowym, będziemy starali się nagłośnić także wszystkie problemy KAS i SCS, które nam przedstawiacie lub przedstawicie jeszcze.

W ww. terminie prosimy także o zgłoszenia problemów ujawniających się w KAS w Waszych komórkach oraz innych sytuacji wymagających naprawy, ważnych dla ogółu.

Do zobaczenia w Warszawie.


Z Pozdrowieniem:

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy
 

Attachments

  • celnicy37-21-demonstracja budżetówki.pdf
    187,6 KB · Wyświetleń: 250
Fakt! "Zgłoś się" byłoby właściwsze ale i to człowiek przeciętny zrozumie. ;)Z
Czepiajmy się może poważniejszych kwestii ...
Funkcjonuje może "licznik" chętnych do protestu (niekoniecznie dla członków ZZ Celnicy) ???
U skarbowców cichutko;) sezon urlopowy :coffee::cool:
 
@standby2 Spokojnie, na razie Forum ZZ poprosiło nas o podanie liczy chętnych. Zgłoś się, bo liczba chętnych może zdziałać wiele, podziałać na wyobraźnię kogo trzeba.
Zachęcam oczywiście także wszystkich emerytów i zwolnionych. Policyjni emeryci też zawsze jeżdżą na pikiety. Sam jestem wciąż poza służbą.
 
Panie Przewodniczący a co z ludźmi który są na urlopach bądź też odeszli na emkę i nie maja dostępu do poczty służbowej @mf.gov.pl
 
Mróweczko, bądź łaskawa nie bawić się znowu w prowokacje. Wszystko, co trzeba podane jest w prologu tematu.
W nic się nie bawię. Podane jest pełno maili i nie wiadomo o co chodzi przynajmniej ja nie wiem. Mam pisać do przewodniczącego w mojej izbie czy gdziekolwiek? Co mam napisać? Co podać w mailu? Pisać z maila służbowego?
 
W nic się nie bawię. Podane jest pełno maili i nie wiadomo o co chodzi przynajmniej ja nie wiem. Mam pisać do przewodniczącego w mojej izbie czy gdziekolwiek? Co mam napisać? Co podać w mailu? Pisać z maila służbowego?
No, jeśli to na poważnie, to ja wycofuję poprzednie słowa, bo dla ciebie jestem za głupi ...
 
Do góry