• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Notatka ze spotkania z kierownictwem KAS 14.10.2020r.

Dobrze, mamy pięć stron z czego parę linijek o podwyżkach. Jakie są konkluzje z tego spotkania?
Była jakaś odezwa ZZ, komentarz, czy płynnie przeszliście Państwo do rozmów o emeryturach?
Wygląda to mizernie. Tak samo jak ten zakurzony projekt nowelizacji ustawy o KAS. Zaczyna być gorąco do SKAS robi zasłonę dymną żeby ugrać na czasie.
Druga sprawa dla kogo te proponowane zmiany mają być? Dla garstki swoich? Kto się w tej chwili martwi o tych co byli na misach dyplomatycznych? Strasznie musieli tam biedować... Plucie w twarz nic więcej.

Z takim podejściem związku, to MF będzie robił co będzie chciał.
 
Ja tutaj czegoś nie rozumiem. W informacji Szefa KAS do pracowników i funkcjonariuszy Pani Rzeczkowska z dnia 06.10.2020 pisze: Jednakże zrealizujemy podwyżki w kwocie pierwotnie zaplanowanej w Uchwale Modernizacyjnej na ten rok tj. łącznie w wysokości 10,9%. Pozostała na ten rok kwota w wysokości 1,9% zostanie wypłacona w możliwie najkrótszym terminie, najpóźniej do końca listopada (z wyrównaniem od stycznia 2020r.), a kilka dni później na naradzie w dniu 14.10.2020 stwierdza: ., że Uchwała modernizacyjna zaplanowana na rok 2020 została wykonana.
Ta Pani powinna pracować w przedszkolu a nie jako Szef KAS ,bo jej bajki i obiecanki mogą zaakceptować tylko przedszkolaki.( Chociaż i przedszkolaki już nie są takie naiwne).
 
Ja tutaj czegoś nie rozumiem. W informacji Szefa KAS do pracowników i funkcjonariuszy Pani Rzeczkowska z dnia 06.10.2020 pisze: Jednakże zrealizujemy podwyżki w kwocie pierwotnie zaplanowanej w Uchwale Modernizacyjnej na ten rok tj. łącznie w wysokości 10,9%. Pozostała na ten rok kwota w wysokości 1,9% zostanie wypłacona w możliwie najkrótszym terminie, najpóźniej do końca listopada (z wyrównaniem od stycznia 2020r.), a kilka dni później na naradzie w dniu 14.10.2020 stwierdza: ., że Uchwała modernizacyjna zaplanowana na rok 2020 została wykonana.
Ta Pani powinna pracować w przedszkolu a nie jako Szef KAS ,bo jej bajki i obiecanki mogą zaakceptować tylko przedszkolaki.( Chociaż i przedszkolaki już nie są takie naiwne).
Takie przypadłości leczy się w przystosowanych do tego ośrodkach.
 
Zapewnia, ze nie będzie zwolnień? A zapewniała, ze podwyżki są niezagrożone?
w Białymstoku na pewno będą zwolnienia chyba, ze funki z granicy pierdykną papierami o emki w wiekszej liczbie niż dotychczas, to się może oc ostaną bez zwolnień... może znowy będzie uciekanie na trochę na granice by się uchować...
 
Czyli żadnej sensownej odpowiedzi nawet w jednym punkcie. Żenada
no to zależy czego szukasz. Bo mi się wydaje że dla umundurowanych informatyków są tam dobre wiadomości. Czyli nie, nic w ogóle. AAA i w sprawie wydzielenia z KAS komendy też się nie myliłem. Oczywiście jestem za, ale trzeba też mieć trochę zrozumienia rzeczywistości. Oczywiście nie oznacza to poddawać się, tylko przygotować na długa i wyboistą drogę.

Nie jest dramatem że się znalazło w czarnej d...
To się w życiu zdarza.
Dramatem jest zacząć się w niej jakoś urządzać.
 
Back
Do góry