• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Najnowsze info o zarobkach w IAS Lublin

Publikujemy najnowszą informację o zarobkach funkcjonariuszy na jednym z wybranych przejść granicznych w IAS Lublin.
Jest duża dysproporcja w średnim uposażeniu funkcjonariuszy w IAS Lublin na dzień 31 marca 2020 - 3460,66zł, a podaną średnią z dodatkami o charakterze stałym w OCD Dorohusk 4876,67 zł.
Będziemy dopytywać o uposażenie zasadnicze i co zostało doliczone.
 

Attachments

+25 lat służby zamyka się w kwocie netto 4200-4500 z dodatkami . Różnica w zależności od historii gdzie pracował i co robił i czasami kogo znał :) Oczywiście wiek 50-55 lat
 
Tak więc sami teraz widzicie jak się zarabia będąc zwykłym funkcjuszem na granicy pracując w 3 zmiany to nie Izba gdzie pachnie kawą gdzie są piękne toalety i śliczne biureczka ...i 5 z przodu mówię o pensji a jak zaczął się koronawirus to wszystko zamknięte na głucho bo można się zarazić... a mięso armatnie zasuwa
 
+25 lat służby zamyka się w kwocie netto 4200-4500 z dodatkami . Różnica w zależności od historii gdzie pracował i co robił i czasami kogo znał :) Oczywiście wiek 50-55 lat
ha, super ? cieszyć się czy płakać,
to 1000 EURO, a mamy równać zarobkami do zachodu,
( na ten moment to zachodu byłego ZSRR)
W negocjacjach traktatowych UE 2003 przewidziano wzrost zarobków służb celno-podatkowych do średniej UE
w okresie 5 lat, traktat jest, no i okres kolejny TEŻ, ale spoko teraz będziemy równać do AMERYKI, której?
o kurczę bym zapomniał o JAPONII :cry:
 
ha, super ? cieszyć się czy płakać,
to 1000 EURO, a mamy równać zarobkami do zachodu,
( na ten moment to zachodu byłego ZSRR)
W negocjacjach traktatowych UE 2003 przewidziano wzrost zarobków służb celno-podatkowych do średniej UE
w okresie 5 lat, traktat jest, no i okres kolejny TEŻ, ale spoko teraz będziemy równać do AMERYKI, której?
o kurczę bym zapomniał o JAPONII :cry:



;)
 
Tak więc sami teraz widzicie jak się zarabia będąc zwykłym funkcjuszem na granicy pracując w 3 zmiany to nie Izba gdzie pachnie kawą gdzie są piękne toalety i śliczne biureczka ...i 5 z przodu mówię o pensji a jak zaczął się koronawirus to wszystko zamknięte na głucho bo można się zarazić... a mięso armatnie zasuwa
Odpracowałem swoje na granicy i wewnętrznym. Pracowałem też na dodatkach. Nie było COVID-u było co innego. Szanuję tych którzy pracują na granicy i tych, którzy pracują przy tych ślicznych biureczkach. Jeżeli chcesz tam pracować to się postaraj może też po 30 latach będziesz mieć 5 z przodu. Szanuj pracę swoich kolegów, kiedyś możesz tam trafić i ktoś może to samo pisać o Tobie.
 
Odpracowałem swoje na granicy i wewnętrznym. Pracowałem też na dodatkach. Nie było COVID-u było co innego. Szanuję tych którzy pracują na granicy i tych, którzy pracują przy tych ślicznych biureczkach. Jeżeli chcesz tam pracować to się postaraj może też po 30 latach będziesz mieć 5 z przodu. Szanuj pracę swoich kolegów, kiedyś możesz tam trafić i ktoś może to samo pisać o Tobie.
Szanuję waszą pracę i mam nadzieję że kiedyś mnie spotka taki sam los jak Pana .A jeżeli chodzi o Covid to może pochwalę się nagrodą 185 zł i to nie wszyscy dostąpili takiego zaszczytu .To nie jest wina pracowników że taka jest sytuacja w Służbie .
 
Szanuję waszą pracę i mam nadzieję że kiedyś mnie spotka taki sam los jak Pana .A jeżeli chodzi o Covid to może pochwalę się nagrodą 185 zł i to nie wszyscy dostąpili takiego zaszczytu .To nie jest wina pracowników że taka jest sytuacja w Służbie .
Chciałbym żeby tu było normalnie. Chcę żeby młodzi zarabiali pieniądze a nie żeby cały czas dopominali się o godne zarobki. Chcę żeby normalnie awansowali i nie musieli czekać jak my 5, 10, albo 15 lat na awans. Chcę także żeby mi zaliczono wszystkie lata które spędziłem w tej firmie nie tylko w Służbie ale i w administracji. Powiecie że to utopia. Może ale nie było by tak gdyby była tu dobra wola naszych zwierzchników i nie mówię tu o DIAS ach ale o ministrze i rządzie. Stan który utrzymują wskazuje, że możemy mieć doczynienia z grupami interesów niekoniecznie legalnych. Niech nam dadzą odejść na zasłużone emerytury na normalnych jak w innych służbach warunkach. Niech dadzą młodym awansować szybciej i zarobić lepiej i służba na tym może tylko zyskać, a nie mieć tysiące rozgoryczonych funkcjonariuszy. Pozdrawiam wszystkich
 
niektórzy uciekli na emki, tylko co przed dżumą na Kukurykach. Informacja dotyczy funkcjonariuszy SG.
1593869444647.png


 
Kukuryki Koroszczyn bomba z opóźnionym zapłonęły na salach odpraw aż się roi od kierowców czekających na odprawy jeden na drugim a pomiędzy nimi funkcjusze masakra ... kwestia czasu może nie jeden już przychorował nikomu nic nie mówiąc.Życie na granicy ale ma jechać
 
niektórzy uciekli na emki, tylko co przed dżumą na Kukurykach. Informacja dotyczy funkcjonariuszy SG. Pokaż załącznik: 7492

pokłosie chodzenia do pracy chorym ....
1594035662997.png
 
Back
Do góry