• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Najnowsze info o zarobkach w IAS Lublin

Publikujemy najnowszą informację o zarobkach funkcjonariuszy na jednym z wybranych przejść granicznych w IAS Lublin.
Jest duża dysproporcja w średnim uposażeniu funkcjonariuszy w IAS Lublin na dzień 31 marca 2020 - 3460,66zł, a podaną średnią z dodatkami o charakterze stałym w OCD Dorohusk 4876,67 zł.
Będziemy dopytywać o uposażenie zasadnicze i co zostało doliczone.
 

Attachments

  • 60_in_publ_awanse.pdf
    608,2 KB · Wyświetleń: 2 875
+25 lat służby zamyka się w kwocie netto 4200-4500 z dodatkami . Różnica w zależności od historii gdzie pracował i co robił i czasami kogo znał :) Oczywiście wiek 50-55 lat
 
Tak więc sami teraz widzicie jak się zarabia będąc zwykłym funkcjuszem na granicy pracując w 3 zmiany to nie Izba gdzie pachnie kawą gdzie są piękne toalety i śliczne biureczka ...i 5 z przodu mówię o pensji a jak zaczął się koronawirus to wszystko zamknięte na głucho bo można się zarazić... a mięso armatnie zasuwa
 
+25 lat służby zamyka się w kwocie netto 4200-4500 z dodatkami . Różnica w zależności od historii gdzie pracował i co robił i czasami kogo znał :) Oczywiście wiek 50-55 lat
ha, super ? cieszyć się czy płakać,
to 1000 EURO, a mamy równać zarobkami do zachodu,
( na ten moment to zachodu byłego ZSRR)
W negocjacjach traktatowych UE 2003 przewidziano wzrost zarobków służb celno-podatkowych do średniej UE
w okresie 5 lat, traktat jest, no i okres kolejny TEŻ, ale spoko teraz będziemy równać do AMERYKI, której?
o kurczę bym zapomniał o JAPONII :cry:
 
ha, super ? cieszyć się czy płakać,
to 1000 EURO, a mamy równać zarobkami do zachodu,
( na ten moment to zachodu byłego ZSRR)
W negocjacjach traktatowych UE 2003 przewidziano wzrost zarobków służb celno-podatkowych do średniej UE
w okresie 5 lat, traktat jest, no i okres kolejny TEŻ, ale spoko teraz będziemy równać do AMERYKI, której?
o kurczę bym zapomniał o JAPONII :cry:



;)
 
Tak więc sami teraz widzicie jak się zarabia będąc zwykłym funkcjuszem na granicy pracując w 3 zmiany to nie Izba gdzie pachnie kawą gdzie są piękne toalety i śliczne biureczka ...i 5 z przodu mówię o pensji a jak zaczął się koronawirus to wszystko zamknięte na głucho bo można się zarazić... a mięso armatnie zasuwa
Odpracowałem swoje na granicy i wewnętrznym. Pracowałem też na dodatkach. Nie było COVID-u było co innego. Szanuję tych którzy pracują na granicy i tych, którzy pracują przy tych ślicznych biureczkach. Jeżeli chcesz tam pracować to się postaraj może też po 30 latach będziesz mieć 5 z przodu. Szanuj pracę swoich kolegów, kiedyś możesz tam trafić i ktoś może to samo pisać o Tobie.
 
Odpracowałem swoje na granicy i wewnętrznym. Pracowałem też na dodatkach. Nie było COVID-u było co innego. Szanuję tych którzy pracują na granicy i tych, którzy pracują przy tych ślicznych biureczkach. Jeżeli chcesz tam pracować to się postaraj może też po 30 latach będziesz mieć 5 z przodu. Szanuj pracę swoich kolegów, kiedyś możesz tam trafić i ktoś może to samo pisać o Tobie.
Szanuję waszą pracę i mam nadzieję że kiedyś mnie spotka taki sam los jak Pana .A jeżeli chodzi o Covid to może pochwalę się nagrodą 185 zł i to nie wszyscy dostąpili takiego zaszczytu .To nie jest wina pracowników że taka jest sytuacja w Służbie .
 
Szanuję waszą pracę i mam nadzieję że kiedyś mnie spotka taki sam los jak Pana .A jeżeli chodzi o Covid to może pochwalę się nagrodą 185 zł i to nie wszyscy dostąpili takiego zaszczytu .To nie jest wina pracowników że taka jest sytuacja w Służbie .
Chciałbym żeby tu było normalnie. Chcę żeby młodzi zarabiali pieniądze a nie żeby cały czas dopominali się o godne zarobki. Chcę żeby normalnie awansowali i nie musieli czekać jak my 5, 10, albo 15 lat na awans. Chcę także żeby mi zaliczono wszystkie lata które spędziłem w tej firmie nie tylko w Służbie ale i w administracji. Powiecie że to utopia. Może ale nie było by tak gdyby była tu dobra wola naszych zwierzchników i nie mówię tu o DIAS ach ale o ministrze i rządzie. Stan który utrzymują wskazuje, że możemy mieć doczynienia z grupami interesów niekoniecznie legalnych. Niech nam dadzą odejść na zasłużone emerytury na normalnych jak w innych służbach warunkach. Niech dadzą młodym awansować szybciej i zarobić lepiej i służba na tym może tylko zyskać, a nie mieć tysiące rozgoryczonych funkcjonariuszy. Pozdrawiam wszystkich
 
niektórzy uciekli na emki, tylko co przed dżumą na Kukurykach. Informacja dotyczy funkcjonariuszy SG.
1593869444647.png


 
Kukuryki Koroszczyn bomba z opóźnionym zapłonęły na salach odpraw aż się roi od kierowców czekających na odprawy jeden na drugim a pomiędzy nimi funkcjusze masakra ... kwestia czasu może nie jeden już przychorował nikomu nic nie mówiąc.Życie na granicy ale ma jechać
 
Back
Do góry