• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

#MuremZaPolskimMundurem

1636556177574.png

1636556238360.png
 
To jest pitolenie? A tak nie jest? No ciekawe. Moze siedzisz za biurkiem i wydajesz decyzje. Ktos tu napisal ze szanuja nas bo czesc nam mówią. Tak cieszyc sie to moze licealista z klasy mundurowej bo czesc mowia....chyba nigdy nie wspolpracowales na wyzszym poziomie...tam oczywiście tez jest czesc siema itp ale sukces ich. Jak nie bedzie komendy glownej to bedxie jak jest. Jestem za wsparciem zolnierzy sg policji.
Nie zgadzam się.
Współpracowałem i wiem, że jak wykazujesz się profesjonalizmem, to oni to widzą może nawet ich przerastasz!
Jak kiedyś policjanci z gospodarczej odpuścili i powiedzieli, że oni to o 15 do domu idą, a my nie?
Usłyszeli, że o 19 a jak trzeba to do skutku. I wynik był, a oni go nie zauważyli nawet.
Trochę wiary!
 
Tych wszystkich celebrytów i posłów i inne osoby, którzy w obliczu tak poważnego zagrożenia naszej ojczyzny wpisują się w retorykę Łukaszenki należy zacząć nazywać po "imieniu", Ci ludzie nie są żadnymi pożytecznymi idiotami, oni nie żyją w innej rzeczywistości, oni nie mówią tego z niewiedzy, to są ludzie często dobrze wykształceni i mówią te wszystkie bzdury szkalują nasze służby z perfidią i z premedytacją.
 
Back
Do góry