• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

"Mało eleganckie sztuczki" rządu. Do protestu bliżej niż do osiągnięcia porozumienia

"Wprowadzenie waloryzacji od marca jest zabiegiem nieuczciwym. Po rządzie, który dla służb mundurowych zrobił niezaprzeczalnie dużo, spodziewaliśmy się zachęty, a nie mało eleganckich sztuczek" – mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl Sławomir Koniuszy z NSZZ Policjantów. Pytany o to, czy propozycje złożone wczoraj podczas spotkania w MSWiA przez kierownictwo resortu są satysfakcjonujące, odpowiada że niestety nie, a "za uzgodnioną można uznać tylko kwestię wprowadzenia minimalnych dodatków funkcyjnych".
 
A tak przy okazjii, czuję się mile "połechtany" faktem, że naczelnik wspomina o mnie podczas swoich "gospodarczych" wizyt. Szkoda tylko, że wybiera tylko te informacje, które są dla niego korzystne a pomija pozostałe
 
Ostatnia edycja:
Zapowiadane sa protesty Policji, Solidarności, myślę, że nasz Związek powinien jakoś konkretnie sie okreslic w tej kwestii.
Sorry, ale trochę spóźniona propozycja...porozumienie jest wiążące, a to że zatajono zmiany i naciskano n pośpiech to tylko potwierdza intencje MF i SKAS. I jak zwykle...mądry Polak po szkodzie, chociaż ja to raczej przedstawiam jak "Jan od Lipy" , przed szkodą i po szkodzie głupio_O :sleep:
 
Jak powiedział baca ,,z prawdą jest jak z d...ą każdy ma swoją ".

750.jpg
 
Ostatnia edycja:
Sorry, ale trochę spóźniona propozycja...porozumienie jest wiążące, a to że zatajono zmiany i naciskano n pośpiech to tylko potwierdza intencje MF i SKAS. I jak zwykle...mądry Polak po szkodzie, chociaż ja to raczej przedstawiam jak "Jan od Lipy" , przed szkodą i po szkodzie głupio_O

Porozumienie jest wiążące tak długo jak długo jest korzystne. Potem sie staje NiePorozumieniem.

 
Ostatnia edycja:
Zapowiadane sa protesty Policji, Solidarności, myślę, że nasz Związek powinien jakoś konkretnie sie okreslic w tej kwestii.
Komendanci w Straży dostali polecenie by nikomu nie dawać na odchodne podwyżek by nie zachęcać tym samym do odejścia. Nie wiem jak w Policji ale zaraz sie dowiem. Mamy wojnę za miedzą to ta jeszcze jedna z MF i MSWiA żadnej różnicy juz nie robi. Sami tego chcieli 😡
 
Komendanci w Straży dostali polecenie by nikomu nie dawać na odchodne podwyżek by nie zachęcać tym samym do odejścia. Nie wiem jak w Policji ale zaraz sie dowiem. Mamy wojnę za miedzą to ta jeszcze jedna z MF i MSWiA żadnej różnicy już nie robi. Sami tego chcieli 😡
Jeżeli sami tego chcieli, to również znali możliwe konsekwencje tego.
Przewidując konsekwencje, można także uwzględnić użycie prowokacji ...
 
Back
Do góry