• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ktoś powinien zastanowić się nad jakością kadr w MF

– Natomiast jestem zdumiony, że Ministerstwo Finansów, które przygotowało te rozwiązania, dało taką plamę. Ktoś powinien się zastanowić nad jakością kadr w tym resorcie. Obniżki wynagrodzeń dotknęły przecież wszystkich służb mundurowych – mówi Rafał Jankowski Przewodniczący NSZZ Policjantów
 
Widać jak świetnie związki działają w górnictwie i innych wszelakich instytucjach typu polska żegluga powietrzna, a nie widziałem nigdy zapracowanego związkowca, taka sytuacja.
wielce oburzona persona !! kandyduj proszę na przewodniczącego ZZ i się wykaż. Sądzę, że jesteś typową, sfrustrowaną internetową szczekaczką, która w realu tuli uszy. Aż żal twe wypociny z bezsensownymi atakami czytać. Może jakiś troll z MF ?
 
Wybacz, ale nie jestem osobą, która w 100% jest za władztwem związków w jakiejkolwiek sferze życia publicznego, wyraziłem swoje zdanie, możesz się z nim nie zgadzać, i powtórze, gdy był na pierwszej linii mógł zostać nawet podinspektorem czy inspektorem, teraz jest związkowcem na pensji KGP, zarabia więcej niż policjanci na stanowiskach kierowniczych w pionach kryminalnych z odpowiedzialnością za wszystko.
Witam, proponuję Pani/Panu lekturę https://library.fes.de/pdf-files/bueros/warschau/13836.pdf - bo do każdej dyskusji trzeba się dobrze przygotować, aby była ona merytoryczna. Pozdrawiam
 
wielce oburzona persona !! kandyduj proszę na przewodniczącego ZZ i się wykaż. Sądzę, że jesteś typową, sfrustrowaną internetową szczekaczką, która w realu tuli uszy. Aż żal twe wypociny z bezsensownymi atakami czytać. Może jakiś troll z MF ?
chciałbym być opłacany z MFu, wtedy bym pisał po 100 postów na/h :ROFLMAO:

Witam, proponuję Pani/Panu lekturę https://library.fes.de/pdf-files/bueros/warschau/13836.pdf - bo do każdej dyskusji trzeba się dobrze przygotować, aby była ona merytoryczna. Pozdrawiam
nie przekonuje mnie te opracowanie
 
Back
Do góry