KŚ ds VAT i AKCYZY przesłucha Przewodniczącego ZZ Celnicy PL

17.07. godz. 12.00- środa, przed Komisją Śledczą ds VAT i akcyzy będzie zeznawał Sławomir Siwy Przewodniczący ZZ Celnicy PL. Trzymajcie kciuki, bym potrafił czytelnie oraz w sposób zrozumiały dla wszystkich przekazać to co miało miejsce. Niektóre informacje od Was szokują nawet mnie, mimo iż dużo wiem. Gdyby ktoś chciał jeszcze coś przekazać to bardzo proszę - mail, sms lub messenger. Jako środowisko zawodowe nigdy nie mieliśmy takiej okazji i pewnie szybko ponownie mieć nie będziemy.

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

Komentarze

Trzymam kciuki! Mam nadzieje, że dostaniesz prawo do swobodnej wypowiedzi i jesteś na nią przygotowany. Mam również nadzieję, że powiesz po prostu jak było naprawdę.
Współczuję Ci tego przesłuchania i bardzo mocno wspieram, byś znalazł w sobie siły do tego co Cię czeka.
Jesteś osobą wierzącą, więc pozwolę sobie na życzenie - niech Bóg będzie z Tobą!
 
Z kręgów zbliżonych do członków PIS w Komisji tj. od jednego z asystentów pojawiła się informacja, że Sławomir Siwy ma wg. nich spełnić na przesłuchaniu w komisji rolę przystawki i zostać wykorzystany jako element do uderzenia w poprzedni rząd a tak naprawdę chodzi o wybory i obecną opozycję. Jak to określił w kuluarach asystent ... trzeba gościa zakąsić, przerzuć medialnie i potem wypluć z niejakim obrzydzeniem....Nie daj się Sławek, bo chcą abyś robił za pacynkę !
 
Czyli wg. Ciebie Warszawiak1 najlepiej jak wyjdzie i powie - "Nie pamiętam".
Gdybym był na jego miejscu, to bez względu jak to zostanie wykorzystane, mówił bym prawdę, po prostu prawdę.
 
Wybacz gutek ale ....to prawdziwe przecieki z otoczenia komisji. A wnioski? A wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam! Zawsze można znaleźć się w sytuacji tzw. dupaka...
 
prawda jest taka, że politycy są cyniczni, wyrachowani i interesowni. Sławek tam pójdzie i zachowa się uczciwie i z honorem. W tej sytuacji Sławek nigdy nie będzie przegranym. Warto to sobie uzmysłowić.
 
Mam nadzieję, że te kanalie przywrócą Sławka do pracy z trybem natychmiastowym. Czytam różne komentarze i ludzie łapią się za głowę, że Sławek chodzi po ziemi bez ochrony.
 
Wielki "szacun" dla Sławomira!!!
Sławek więcej zrobił niż CBA ABW i wszystkie te służby razem wzięte.

Oszukany uważam że masz rację co do ochrony Sławka.

A wszystkim tym niesłusznie zwolnionym, bez propozycji pracy, ucywilnionym życzę powrotu do munduru, a jeżeli już tego nie chcą to przynajmniej sowitego odszkodowania za szkody moralne i finansowe.
 
Dzię-ku-jemy! Dzię-ku-jemy! Dzię-ku-jemy! Sławku, jesteś po prostu bardzo dobrym i uczciwym człowiekiem i wzorem dla młodych! Wielki respekt dla Ciebie, za to wystąpienie przed komisją. Ciekawe, co teraz będzie się działo.
 
Warto było wystąpić przed komisją.
Ciekawe tylko, dlaczego niektórzy członkowie komisji nie mięli czsu by posłuchać.
Czyżby doskonale wiedzieli, że Sławek mówi prawdę?
 
Ostatnie komentarze z centralnych kręgów Pisowkich....Gość nawet przerósł nasze oczekiwania co do komisji. Gadał jak katarynka atakując ciągle PO. Tak się podniecił i zapamiętał w tym ataku, że aż niestety wypadł niezbyt niewiarygodnie , tak jakbyśmy mu coś obiecali za te zeznania. Pewnie liczy na przywrócenie do służby i spory awans A PO już podnosi , ze wyrzucił go ze służby zarówno Kapica jak i ....Marian Banaś za Pisu.
 
Pan Przewodniczący syntetycznie ukazał patologie z ostatnich lat w zakresie funkcjonowania SC, administracji podatkowej i kontroli skarbowej. I pomyśleć, że taki ekspert i wzorowy funkcjonariusz (jak wielu, których skrzywdzono przy reformie/deformie KAS) został wyrzucony za burtę.
 
Ostatnie komentarze z centralnych kręgów Pisowkich....Gość nawet przerósł nasze oczekiwania co do komisji. Gadał jak katarynka atakując ciągle PO. Tak się podniecił i zapamiętał w tym ataku, że aż niestety wypadł niezbyt niewiarygodnie , tak jakbyśmy mu coś obiecali za te zeznania. Pewnie liczy na przywrócenie do służby i spory awans A PO już podnosi , ze wyrzucił go ze służby zarówno Kapica jak i ....Marian Banaś za Pisu.
cwaniaczku, faktów wymienionych przez kolegę Sławka nie zmienisz. ponieważ znajdują oparcie w ustaleniach i dokumentach.
że banuś okazał się moralnym konusem? - to tylko jego obciąża :) .
brawo, publicznie kolega Sławek skopał mu 4 litery. chyba spa i algi będą szybko potrzebne :) ...
 
Podpisuję się pod Twoimi tele echo słowami i dodam tylko, że jeżeli mówienie prawdy komukolwiek z nas pomoże powrócić do pracy, to tylko się cieszyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry