• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacja o najbliższych działaniach

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY CELNO-SKARBOWEJ

PRACOWNICY KAS




Koleżanki i Koledzy!



Związek Zawodowy Celnicy PL informuje, że po spotkaniu z Ministrem Finansów w dniu 15.11., o ile wciąż będzie utrzymywane nierówne traktowanie i nie zostanie zapewniona modernizacja na lata 2023-2025, jak również nie zostaną zrealizowane pozostałe postulaty, odbędzie się manifestacja zorganizowana w trybie analogicznym do tych, które odbyły się w maju i czerwcu 2016 roku.

Będzie to pikieta o charakterze mundurowym pod biało czerwoną flagą.

Zaprosimy do udziału funkcjonariuszy SCS i pracowników KAS oraz wszystkie chętne związki zawodowe działające w KAS, ale bez możliwości używania flag i transparentów związkowych oraz bez możliwości udziału innych branż budżetówki.

Data i szczegóły organizacyjne zostaną podane niebawem.

Jednocześnie ZZ Celnicy PL informuje, że bezpośrednio po ww. spotkaniu, o ile wciąż nie będziemy poważnie i sprawiedliwie traktowani, rozpocznie się akcja składania przez wszystkich funkcjonariuszy SCS wniosków o przeniesienie do Komendantów Głównych innych formacji mundurowych, jak również zostanie ogłoszona akcja protestacyjna i podjęte zostaną dalsze działania.

Data rozpoczęcia i szczegółowa instrukcja postępowania zostanie upubliczniona niebawem.



Z Pozdrowieniem!

Sławomir Siwy

Przewodniczący
ZZ Celnicy PL​
 

Attachments

  • celnicy67-21-informacja działania.pdf
    153,4 KB · Wyświetleń: 379
Ja zgłaszam gotowość swoją, a także swoich kolegów i koleżanek. Ludzie przestańcie biadolić i weźcie się w garść, to może być już ostatnia szansa.
Kto tu biadoli ??? L4 w czerwcu, wrześniu, grudniu....poczytaj posty z tamtego okresu!!!
Walka była głównie ze zwolennikami "twardego" sprzeciwu wobec działań MF, głównie między związkami.
Nawet w centrali MF mają problemy z określeniem ich liczby, co do tzw. reprezentatywności to co kraj -IS- to
obyczaj. P.s. Zapytaj jeszcze czy chętnie wezmą nadgodziny...to powinno rozwiać wątpliwości. :cool: Ze względu na charakter najbliższych dni proponuję, mimo wszystko, wewnętrzne wyciszenie dla podreperowania zdrowia:unsure:
 
Mój post dotyczy tych wiecznie biadolących - "jestem za a nawet przeciw."??? :unsure: (sarkazm)

Jak czytam niektóre posty to oczom nie wierzę, jak Sławek nie organizuje pikiety, to źle, jak organizuje też źle.
Ludki skoro daliśmy Sławkowi mandat przewodniczącego związku to dajmy mu również kredyt zaufania -skoro przewodniczący organizuje pikietę to mu w tym należy pomóc a nie siać dekonstruktywną krytykę.
 
Ogromnie cieszą docierające
do mnie informacje, że są urzędy gdzie wszyscy (cały US ‼️) wypisali już urlop na żądanie na 24.11 i NUS pyta NAS co ma zrobić?
Jesteście WIELCY 😍
💪
Smuci mnie to też, bo świadczy to o Waszym rozgoryczeniu, no ale chyba już miarka się przebrała.
A NUS może nie zaakceptowac UŻ, gdy mu to zaburzy pracę urzędu, ale WY wiecie że nie o to w tej akcji chodzi.
Dziękuję ❤️
 
Ogromnie cieszą docierające
do mnie informacje, że są urzędy gdzie wszyscy (cały US ‼️) wypisali już urlop na żądanie na 24.11 i NUS pyta NAS co ma zrobić?
Jesteście WIELCY 😍
💪
Smuci mnie to też, bo świadczy to o Waszym rozgoryczeniu, no ale chyba już miarka się przebrała.
A NUS może nie zaakceptowac UŻ, gdy mu to zaburzy pracę urzędu, ale WY wiecie że nie o to w tej akcji chodzi.
Dziękuję ❤️
Podwyżki muszą być jeszcze w tym roku ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
 
Do wszystkich ZZ ‼️‼️‼️

Mniej lansowania, więcej działania, mniej lansowania, więcej działania ‼️‼️

Podwyżki muszę być wypłacone już za grudzień br z wyrównaniem od 01.01.2020 r. ‼️

Inaczej, będą znowu grać na czas ‼️
Odrzućmy wszystko co nas dzieli i bierzmy wszystko co nas łączy w pracy i w walce o wolność i niepodległość Polski.“ — Władysław Anders
 
Do wszystkich ZZ ‼️‼️‼️

Mniej lansowania, więcej działania, mniej lansowania, więcej działania ‼️‼️

Podwyżki muszę być wypłacone już za grudzień br z wyrównaniem od 01.01.2020 r. ‼️

Inaczej, będą znowu grać na czas ‼️
Nie będą grać, bo już grają. Czekamy...a właściwie czekają...na nowy "pretekst" do zaniechania podwyżek, tym razem może DZIURA w budżecie z powodu wydatków wyrównujących INFLACJĘ - oczywiście wypłaty dla
wybranych ( dla tych co im się NALEŻY) :mad:
 
Back
Do góry