Celnicy bez części podwyżek

 
Jak zwykle. Teraz wiemy dlaczego tak długo MF zwlekał z podwyżkami.Mieli to już wcześniej zaplanowane,czekali tylko na właściwy moment . Jak nie COVID to wymyślili by inny problem.
Jedno jest pewne na przyszłość - nie ufać MF-owi i nie próbować z nimi negocjacji ,tylko zrobić tak jak zrobiła Policja. Oni dostali całość a my nie.
 
Miernoty PiSowskie, kłamcy i matacze... Czego jeszcze po nich się spodziewać?
A ta niby pseudoszefowa KAS?? Zwykła marionetka. Oszukała nas w ten sam sposób co reszta darmozjadów PiSowskich.
Więc jaka płaca taka praca. Nikogo w tej Służbie nie zatrzymają. Niech sobie wsadzą te obietnice gdzieś... Emeryturka i miejmy to wszystko w d...
Aaaa.. . Możemy im obiecać, że będziemy rzetelnie pracowali. . . Ha hha ha ha.. . Dokładnie tak samo jak oni nam obiecali podwyżki.... 😂 😂 😂 😂
Ani MF ani KAS nie zasługuje na szacunek CELNIKÓW!!!
 
I wszystko jasne, na emeryturę uciec nie mogę, w zw. powyższym czy jest ktoś na forum komu udało się przenieść do SG albo Polocji??
TO jakim cudem trafiłeś tu gdzie jesteś...z musu, czy z przekonania ?
Jeżeli z musu, to idź "byle gdzie...albo zostań "z musu".
Jeżeli z przekonania, to trzeba jasno postawić sprawę, albo MY albo MF i SKAS, ugoda "na dziś"
w mojej ocenie to "potwarz" i żarty z ludzi w biały dzień, niby "dla dobra" KAS i klientów...radio milczy:mad:
 
Piracius : nie trafiłem tu z musu i nie jest tak że obraziłem się bo poraz kolejny nas oszukali. ale sam zobacz co się dzieję od wiosny wypłacają nam te podwyżki w ratach, ciągle negocjacje, raz na poziomie centralnym potem kolejne w Izbach, wycięli nas z tej specustawy. A teraz czytam że izby skarbowe mają być dla nas partnerem w rozwoju zawodowym, to jakiś żart chyba.
 
parafrazując stary żart o żółwiach uciekających z zoo, minfin. do szefki KAS, gdzie celnicy? szefka; uciekli, minfin.: jakto? szefka; panie! to był moment!
Fakt, szybko poszło...jakieś 20 minut garnitur i krawat...dojazd na "spotkanie" z 15...klepanko po plecach z 5...,
czytanie "propozycji"...i po ptokach.
A teraz zagadka...TO kiedy bidny MF i SKAS mieli zobaczyć totalny wkurw :mad:?
 
Nie wiedzieli co wymyślić w związku z wyrzuceniem nie wiadomo gdzie kasy przez Sasina i Szumowskiego to przypomnieli sobie o koronawirusie. Tylko, że o COVID-19 wiadomo od zeszłego roku. Troszkę lipa.
 
1602519596885.png
 
Niestety !! Po raz n-ty Szef KAS i wraz z nim inni decydenci pozbawili na złudzeń, aby kiedykolwiek móc mieć do nich jakikolwiek poziom zaufania. Przekornie można by rzec, że właściwie to nie stało się nic nowego, bo przecież od jakiegoś czasu prawie wszystko co się nam należy, trzeba im "wydzierać", albo użerać się z nimi na wszelkie możliwe sposoby, ażeby móc uzyskać cokolwiek. Dlaczego jesteśmy w ten sposób traktowani ?? Ano dlatego, że oni zawsze mają i będą mieli "pod ręką" taki czy inny powód, aby nam pokazać "nasze" miejsce w szeregu, które jak wiadomo do najlepszych nie należy. "Scenariusz" ich działań (lub ich braku) jest z reguły bardzo podobny, bo albo w danym momencie nie ma odpowiednich "środków", albo są inne ważne "sprawy", które wymagają pilniejszych działań, więc te "nasze" sprawy mogą przecież "trochę" poczekać. W związku z taką sytuacją, można być oczywiście chronicznie wku...........nym, ale dla własnego zdrowia lepiej nie być chronicznie zdziwionym i zawiedzonym, bo z takim "podejściem" do naszych spraw będziemy mieli do czynienia zapewne jeszcze nie raz. Ale obym się mylił !!
 
Do góry