APEL! Wysyłamy e-maile i dzwonimy do biur Posłów i Senatorów

Attachments

  • celnicy70-21-do Premiera.pdf
    231,6 KB · Wyświetleń: 209
  • celnicy69-21-APEL DO MINISTRA FINANSÓW.pdf
    675,9 KB · Wyświetleń: 130
Właśnie wysłałem w moim okręgu, ale proszę, aby każdy z Opolszczyzny także wysłał.
Wklejam poglądowo mój tekst z maila


Szanowny Panie Pośle.

Przesyłam uprzejmie korespondencję do Pana Premiera z prośbą o spotkanie w tej sprawie oraz interwencję poselską.

Sprawa w naszej ocenie jest bardzo ważna, gdyż pierwszy wątek dotyczy równego traktowania, drugi zaś sytuacji na granicy.

Z Poważaniem

Sławomir Siwy

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

tel. 668-438-041
 
Bez urazy ale to już było przerabiane .... takie coś to mogą dzieci w przedszkolu robić .... Niestety BRAK KONKRETNYCH DZIAŁAŃ ZE STRONY ZWIĄZKU. Miała być akcja - odwołana a teraz co będzie znowu wyłączanie komputerów na 15 minut ?? Czy znowu wysyłanie do bóg wie kogo pisma i maile które i tak g...o dają ??? Dobrze że składki co miesięczne są pobierane ale za to nie ma nic.
 
Ja jeszcze nie mogę pożegnać tej dryfującej instytucji, nawet gdybym chciał. Zdaniem DIAS brakuje mi jeszcze 2,5 roku do skompletowania okresu wykonywania tzw. zadań policyjnych. PS. Może do tego czasu nie będzie już dryfowania a KAS będzie błyszczącym jachtem pełnomorskim i zabierze nas w rejs po Wyspach Karaibskich ? Kto wie ?
 
@CelnikPołudnie4
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo pamiętam z jakim zaangażowaniem wyrażałeś wolę walki i wyjazdu na pikietę. Dziękuję za to Tobie i wszystkim, którzy wyrazili gotowość.
Związek zwrócił się jak sądzę dość konkretnie z apelem o zgłoszenia na pikietę.
Niestety sami sobie póki co podcięliśmy skrzydła nie odpowiadając na ten prostu sygnał do działania, w tym oddolny apel forumowicza o zgłaszanie przed datą 15.11 urlopów na dzień 24.11.
Ja jestem, podobnie jak Ty, mocno zawiedziony tą sytuacją, ale wierzę, że ten marazm w środowisku z czasem minie.
 
Szkoda że wyszło jak wyszło .... Służyłem w innej służbie kilka lat i niektóre osoby mogą mieć do mnie pretensje za to co napiszę ale uważam że "zabrakło nam jaj" przynajmniej co niektórym. Sławku uważam, iż gdyby Policja była w podobnej sytuacji jak my pojechali by na ten jeden dzień. To tylko jeden dzień, który nie następuje za tydzień czy za miesiąc tylko raz na kilka lat ! . A myśmy tak jak to powiedziałeś podcieliśmy sobie w tym momencie wszystkie skrzydła bo do końca roku na pewno się nic nie poprawi a może tylko pogorszyć.
 
  • Lubię
Reactions: PJS
Do góry