• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW!

APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW
❗

✅
o pomoc w działaniach zmierzających do zaprzestania szkalowania funkcjonariuszy Służby Celno - Skarbowej,
✅
o nacisk na władzę w naszych staraniach o uszczelnienie granicy i odpraw towarów, o co zabiegamy od wielu lat!
UDOSTĘPNIAJMY
❗
 

Attachments

  • APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW str.1!.jpg
    APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW str.1!.jpg
    394,2 KB · Wyświetleń: 922
  • APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW str.2!.jpg
    APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW str.2!.jpg
    533,6 KB · Wyświetleń: 2 993
  • APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW!.pdf
    453,3 KB · Wyświetleń: 526
@geksus
O nieszczelności granicy pisze Związek od dawna i robi to na podstawie masowych zgłoszeń funkcjonariuszy z granicy.

Byłem zwalniany za to, bo nie podoba się to bardzo w MF, że głosimy prawdę. Dlatego nie dziwi mnie Twoja postawa i próba zdyskredytowania mnie.

Efekt działań Związku w tej sprawie jest taki, że rolnicy, którzy nas atakowali i oskarżali o korupcję już nas popierają, bo zauważają, że to nie nasza wina, że towary rolne i spożywcze zalały Polskę i UE.

Drugi i ważniejszy efekt naszych działań jest taki, że pokrzyżowaliśmy póki co plany, aby cała złość i wina za to co się dzieje w kontekście protestu rolników spadła na szeregowych funkcjonariuszy na granicy. Taki był, a może wciąż jest plan i tylko prawdą i odwagą możemy ten błędny kierunek pokonać.

O ujawnieniach piszemy często i z największym szacunkiem, że funkcjonariusze w tej szaleńczej gonitwie, brakach etatów, presji na limity odpraw i często służbie na dwóch a nawet więcej stanowiskach, dokonują tak wielu ujawnień. Szacun i CHAPEAU BAS.

A tak przy okazji na granicy służyłem i aktualnie jestem w OC przy odprawach i wiem co piszą i zgłaszają do nas funkcjonariusze, dobrze to czuję i rozumiem.

Ps. Przeczytaj uważnie ww. notatkę ze spotkania w MF w sprawie granicy, pomyśl i przejdź na właściwą jasną stronę mocy.
Zauważ, że mnie tam na spotkaniu nie było nawet.
A zdjęcie z Posłem wrzucasz po to, żeby pokazać, ze Poseł, który atakował funkcjonariuszy SCS, już stoi za nami murem i jest to dzięki działaniom ZZ Celnicy PL? W tym celu?

@geksus
O nieszczelności granicy pisze Związek od dawna i robi to na podstawie masowych zgłoszeń funkcjonariuszy z granicy.

Byłem zwalniany za to, bo nie podoba się to bardzo w MF, że głosimy prawdę. Dlatego nie dziwi mnie Twoja postawa i próba zdyskredytowania mnie.

Efekt działań Związku w tej sprawie jest taki, że rolnicy, którzy nas atakowali i oskarżali o korupcję już nas popierają, bo zauważają, że to nie nasza wina, że towary rolne i spożywcze zalały Polskę i UE.

Drugi i ważniejszy efekt naszych działań jest taki, że pokrzyżowaliśmy póki co plany, aby cała złość i wina za to co się dzieje w kontekście protestu rolników spadła na szeregowych funkcjonariuszy na granicy. Taki był, a może wciąż jest plan i tylko prawdą i odwagą możemy ten błędny kierunek pokonać.

O ujawnieniach piszemy często i z największym szacunkiem, że funkcjonariusze w tej szaleńczej gonitwie, brakach etatów, presji na limity odpraw i często służbie na dwóch a nawet więcej stanowiskach, dokonują tak wielu ujawnień. Szacun i CHAPEAU BAS.

A tak przy okazji na granicy służyłem i aktualnie jestem w OC przy odprawach i wiem co piszą i zgłaszają do nas funkcjonariusze, dobrze to czuję i rozumiem.

Ps. Przeczytaj uważnie ww. notatkę ze spotkania w MF w sprawie granicy, pomyśl i przejdź na właściwą jasną stronę mocy.
Zauważ, że mnie tam na spotkaniu nie było nawet.
A zdjęcie z Posłem wrzucasz po to, żeby pokazać, ze Poseł, który atakował funkcjonariuszy SCS, już stoi za nami murem i jest to dzięki działaniom ZZ Celnicy PL? W tym celu?
Niech Pan nie ironizuje i czyta ze zrozumieniem.. wstyd! nie chlubę. W ramach "korepetycji" polecam Panu piątkowe (23.02) wydanie "Fakty po faktach" i wypowiedź Pani Moniki Piątkowskiej (z Izby Zbożowo-Paszowej). W szczególności proszę zwrócić uwagę na następujący fragment: "nasi celnicy pracują rzetelnie". A skoro ma Pan problem z takim rozumieniem naszej Służby - to proszę się tego nauczyć na pamięć i powtarzać przy każdej, ale to każdej okazji! I jeszcze jedna rada... w kontaktach z politykami niech Pan zdejmie mundur. Powtórzę, Granica nie potrzebuje lansu w takim wydaniu. My, funkcjonariusze z pasów sami, codzienna służbą dbamy o to, aby dobrze o nas mówiono i nas szanowano (patrz wyżej).
 
Oczywiście, że funkcjonariusze służą rzetelnie i bez zarzutu i na najwyższym poziomie i zgodnie z prawem i procedurami wykonują swoje obowiązki.
To jest w pierwszym punkcie Apelu.

Co do wypowiedzi Pani Moniki Piątkowskiej z Izby Zbożowo-Paszowej, to Pani Prezes otrzymała nasz Apel dziękując za jego przesłanie. Wypowiedź Pani Prezes w Faktach po faktach, jest po lekturze Apelu i jest efektem Apelu.

Ja wiem, że MF nigdy nie przyjmie do wiadomości prawdy, że Apel i dalsze działania ZZ Celnicy PL w ślad za nim, zatrzymały atak na funkcjonariuszy i uratowały dobre imię formacji.

Druga część Apelu odnosi się do całego systemu funkcjonowania granicy, procedur, wytycznych, analizy ryzyka, itd., a nie do służby i jej jakości w wykonaniu funkcjonariuszy, która jeszcze raz powtórzę jest na najwyższym możliwym poziomie i bez najmniejszego zarzutu.
Widzę, że wciąż nie rozumiesz tego, ale to nie dziwi, bo nie masz wiedzy o służbie na granicy.
Od 2006 roku piszesz stale z Warszawy, a udajesz funkcjonariusza z granicy. Wstyd!
Zapoznaj się z głosem funkcjonariuszy z granicy pod linkiem i daj już spokój i nie kompromituj się więcej.
 
Back
Do góry