• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA ŚW. MATEUSZA

1695239069606.jpeg
W imieniu ZG ZZ Celnicy PL składam wszystkim funkcjonariuszom SCS i SC oraz pracownikom KAS, jak również naszym drogim emerytom - najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Świętego Mateusza.

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 
Przekazuję kolejne życzenia:
"Szanowny panie Przewodniczący
Z okazji Dnia Służby Celnej składam na Twoje ręce dla wszystkich funkcjonariuszy służby celno-skarbowej serdeczne życzenia zdrowia,
pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym oraz towarzyskim, sukcesów i awansów w pracy, wielu satysfakcji ze służby i pracy na rzecz
Państwa, społeczeństwa i najbliższych,
Pozostający z szacunkiem dla Waszej służby
b. Szef Służby Celnej
Prof.zw. dr hab. Wiesław Czyżowicz"
 
Przekazuję kolejne życzenia:
"Szanowny panie Przewodniczący
Z okazji Dnia Służby Celnej składam na Twoje ręce dla wszystkich funkcjonariuszy służby celno-skarbowej serdeczne życzenia zdrowia,
pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym oraz towarzyskim, sukcesów i awansów w pracy, wielu satysfakcji ze służby i pracy na rzecz
Państwa, społeczeństwa i najbliższych,
Pozostający z szacunkiem dla Waszej służby
b. Szef Służby Celnej
Prof.zw. dr hab. Wiesław Czyżowicz"
Dziękuję Panu Panie Profesorze Szefie Służby Celnej. Również za właściwe nazwanie tego Święta - to jest ŚWIĘTO SŁUŻBY CELNEJ. Pamiętam że robił Pan co tylko mógł aby alokacja była chociaż odrobinę bardziej ucywilizowana i aby nas nie pozwalniali. Naprawiał Pan jak tylko mógł błędy (w moim przekonaniu to nie były błędy a celowe działania) Pana poprzedników chociaż miał Pan BARDZO MAŁO CZASU I BARDZO TRUDNE ZADANIE. Gdyby nie Pana aktywne działania około 600 funkcjonariuszy (w tym i ja ) z samej tylko Izby Celnej w Rzepinie wylądowałoby na bruku. Aktywnie bronił Pan funkcjonariuszy i wspierał Służbę Celną jeszcze zanim został Pan Szefem Służby Celnej. Gdyby nie Pana działania to..... Doskonale to pamiętam. Dziękuję i ode mnie NAJGŁĘBSZY Z MOŻLIWYCH SZACUNEK DLA PANA PANIE PROFESORZE SZEFIE SŁUŻBY CELNEJ.
Sławek proszę przekaż mój wpis Szefowi Służby Celnej profesorowi Wiesławowi Czyżowiczowi. Gdyby nie jego działania to...... DOBRO WRACA !!!!!
 
Ostatnia edycja:
I aby było zrozumiałe dla Wszystkich forumowiczów - nie lubię gdy do byłych premierów zwraca się Panie Premierze moim zdaniem powinno zwracać się Panie były Premierze. Wyjątek czynię dla Pana Profesora Szefa Służby Celnej Wiesława Czyżowicza. Szefie Służby Celnej - z mojej strony NAJWYŻSZY Z MOŻLIWYCH SZACUNEK. To dzięki Pana działaniom minimum 600 funkcjonariuszy z samej IC Rzepin dostało szansę IC Wrocław również Pan uratował pamiętam też iż to Pan jeszcze nie będąc Szefem Służby Celnej alarmował w sprawie art. 32 który Pana poprzednicy wprowadzili w życie. Nasi funkcjonariusze mieli raptem 10 dni na podjęcie życiowej decyzji. Pan to wszystko odkręcał jak tylko mógł. Należę do tych funkcjonariuszy którzy to ogarniają pamiętają i są Panu wdzìęczni za okazaną pomoc i wsparcie. Więc niniejszym KŁANIAM SIĘ PANU W PAS. Pozostając z Szacunkiem FALCON.
Szefie SŁUŻBY CELNEJ - JA PAMIĘTAM !!!! BARDZO PANA SZANUJĘ tak teraz jak i za działania które Pan podjął w czasie gdy Służba Celna została spisana na straty i przeznaczona do zaorania. Gdyby nie Pana działania to nie byłoby Służby a my jako Służba nie bylibyśmy w miejscu w którym jesteśmy. SZEFIE - SZACUNEK !!!!!!!
Sławek proszę ten wpis jest najbardziej do przekazania Szefowi Służby Celnej Tak jak napisałem wcześniej DOBRO WRACA.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry