• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zmiana cen części usług VanityStyle

Informujemy, że od 1 marca nastąpią zmiany opłat za karty VanityStyle, na które nie mieliśmy wpływu.
Związek podejmował rozmowy w tej sprawie, jednak ceny części kart zostały podwyższone.
Nie możemy wg umowy publicznie pisać o cenach.
Każdy użytkownik otrzyma e-mail z informacją o tym fakcie i po zalogowaniu będzie miał dostęp do nowych cen części usług i zdecyduje o kontynuacji.
Program VanityStyle jest dostępny dla każdego w KAS. Pod linkiem informacja o programie i o tym jak przystąpić.
https://www.vanitystyle.pl/celnicypl
 
Ostatnia edycja:
Wystarczy się zalogować na swój profil i będą widoczne ceny.

Może warto z inną firma jak np Multisport siąść do negocjacji cen, fakt wszystko idzie do góry ale ... zł to już robi się bogato.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.
To może czas na zmianę dostawcy na jakąś inną firmę która z szacunkiem podchodzi do klientów i przynajmniej z nimi rozmawia, a nie stawia przed faktami dokonanymi? Benefit Medicover tam ceny są stałe od wielu lat a jeśli są już podwyżki to nie tak drastyczne, przecież nie tak dawno podnieśli z ponad 100 na ... teraz na .... Teraz to już chyba przesadzili, łupią nas jak dziadek do orzechów. Przecież to paranoja. Od przynajmniej 3 lat kolega korzysta z karty Medicover za kartę płaci teraz po podwyżkach dokładnie 101 zł (wcześniej 80 zł). Jedna różnica z FitProfit w jednym dniu może skorzystać z jednej usługi, ale realnie kto korzysta w jednym dniu z kilku usług? Kartę ma ze stowarzyszenia co zrzesza ok 300 osób. Wniosek jest ich zapewne znacznie mniej i też stowarzyszenie nie jest ich pracodawcą. Proszę mi nie mówić że się nie da tego ogarnąć? Mi zdarzyło się raz czy dwa razy skorzystać z dwóch usług ale na to trzeba mieć czas.
Koledzy, Sławku czy jest możliwość zmiany jest nas ogromna liczba przy naszych zasięgach nie byłoby chyba źle gdy mielibyśmy dwóch czy nawet trzech dostawców kart sportowych i możliwość wyboru. Mam jeszcze jeden głupi pomysł ale to trzeba byłoby "obgadać" z szefem Załogi.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wybaczcie, ale usunąłem w Waszych postach ceny. Nie wiem jak to się ma do zapisów umowy. Wolałbym nie ryzykować.
Inny program na tą samą liczbę uczestników mamy i wcale nie jest korzystniejszy.
To nie jest tak prosto jak się wydaje.
 
Ja mam 15 zł więcej, jest ok, ja akurat korzystam nawet 2-3 razy dziennie z karty.
Hej Niunia, jak korzystasz 2-3 razy dziennie z karty skoro w jednym obiekcie można tylko raz? Przerobiłam z basenem. Czas pobytu 70 min. bo tyle jest w ramach kart. Następnie po 70 min. Pani sprawdziła mi czy mogę ponownie skorzystać z karty aby wejść na basen i już nie dało rady. Chyba, że czegoś nie wiem?
 
W każdym obiekcie można być raz dziennie.
U mnie basen 70 minut, siłownia bez limitu w ramach jednego wejścia, zajęcia fitness,czy taneczne jedne zajęcia, chyba że są pod rząd, to mogę zostać na drugich, bo kartę daje tylko przy wejściu.
 
Witam.
To może czas na zmianę dostawcy na jakąś inną firmę która z szacunkiem podchodzi do klientów i przynajmniej z nimi rozmawia, a nie stawia przed faktami dokonanymi? Benefit Medicover tam ceny są stałe od wielu lat a jeśli są już podwyżki to nie tak drastyczne, przecież nie tak dawno podnieśli z ponad 100 na ... teraz na .... Teraz to już chyba przesadzili, łupią nas jak dziadek do orzechów. Przecież to paranoja. Od przynajmniej 3 lat kolega korzysta z karty Medicover za kartę płaci teraz po podwyżkach dokładnie 101 zł (wcześniej 80 zł). Jedna różnica z FitProfit w jednym dniu może skorzystać z jednej usługi, ale realnie kto korzysta w jednym dniu z kilku usług? Kartę ma ze stowarzyszenia co zrzesza ok 300 osób. Wniosek jest ich zapewne znacznie mniej i też stowarzyszenie nie jest ich pracodawcą. Proszę mi nie mówić że się nie da tego ogarnąć? Mi zdarzyło się raz czy dwa razy skorzystać z dwóch usług ale na to trzeba mieć czas.
Koledzy, Sławku czy jest możliwość zmiany jest nas ogromna liczba przy naszych zasięgach nie byłoby chyba źle gdy mielibyśmy dwóch czy nawet trzech dostawców kart sportowych i możliwość wyboru. Mam jeszcze jeden głupi pomysł ale to trzeba byłoby "obgadać" z szefem Załogi.
Pozdrawiam
realnie kto korzysta w jednym dniu z kilku usług? - Na przykład ja :) Nie czuję potrzeby zmiany na kartę z której mogę korzystać tylko raz dziennie, co więcej nie uważam by cena odbiegała od konkurencji, i mam tu na myśli zarówno ceny zaproponowane u innych dostawców jak i cenę tej karty w innych firmach.
 
realnie kto korzysta w jednym dniu z kilku usług? - Na przykład ja :) Nie czuję potrzeby zmiany na kartę z której mogę korzystać tylko raz dziennie, co więcej nie uważam by cena odbiegała od konkurencji, i mam tu na myśli zarówno ceny zaproponowane u innych dostawców jak i cenę tej karty w innych firmach.
Myślę dokładnie tak samo
 
Witam.
W takim razie nie myślałem o was tylko o tych co nie mogą korzystać i nie chcą, bo mają też inne obowiązki służbowe, rodzinne inne sprawy. Myślałem o tych da których wydatek 170 zł miesięcznie to dużo. Wy już macie swoją odpowiednią kartę, a inni? Może jestem sam w takim razie, nie było sprawy.
Pozdrawiam
 
Witam.
W takim razie nie myślałem o was tylko o tych co nie mogą korzystać i nie chcą, bo mają też inne obowiązki służbowe, rodzinne inne sprawy. Myślałem o tych da których wydatek 170 zł miesięcznie to dużo. Wy już macie swoją odpowiednią kartę, a inni? Może jestem sam w takim razie, nie było sprawy.
Pozdrawiam
A inni mogą skorzystać z karty z ośmioma wejściami w miesiącu
 
A mnie zastanawia dlaczego pracownik płaci tyle samo za kartę co osoba towarzysząca? Czy wynika to z tego, że izby w zadnym stopniu nie dopłacają do kart czy z innej kwestii? Może uda się chociaż obniżyć cenę dla pracowników? Albo dla członków związku?
 
Back
Do góry