Zebranie wyborcze ZOI Katowice - 1 marca br.

Z uwagi na uwarunkowania lokalowe i proceduralne NASTĄPIŁA ZMIANA DATY i MIEJSCA organizacji Konferencji Izbowej Członków Związku w IAS Katowice. AKTUALNIE niniejsze spotkanie będzie miało miejsce w dniu 1 marca 2023 roku (środa), od godz. 15:00 w siedzibie Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego pod adresem: 40-136 Katowice, ul. Słoneczna 34 (sala szkoleń pok. 25 A, parter). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Zjeździe.

Jeżeli potrzebujecie zwolnienia z pracy/służby ze względu na czas na dojazd wystosowany zostanie wniosek o zwolnienie do pracodawcy. Prosimy delegatów o zawiadomienie Związku o swoim uczestnictwie w Konferencji Izbowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail przedstawiciela Związku w IAS Katowice, który został podany w zaproszeniu rozesłanym do członków Związku lub na maila slawomir.siwy@celnicy.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko delegata, komórkę świadczenia pracy oraz nr prywatnego telefonu do kontaktu. Jeżeli ktoś nie potrzebuje zwolnienia to także prosimy o informację na ww. maila.

Zgłoszenie uczestnictwa w Konferencji Izbowej w charakterze delegata korzystającego ze zwolnienia z pracy/służby ze względu na czas na dojazd, należy zgłosić do Związku najpóźniej do 21 lutego 2023 roku.

ZOI KATOWICE to bardzo ważna struktura. Po przejściu na emeryturę Przewodniczącego Jacka, Związek prowadzi Kolega Paweł, funkcjonariusz z referatu dochodzeniowo - śledczego na zasadzie upoważnienia przez Zarząd Główny. Paweł jest bardzo zaangażowany w służbie i prowadzi wiele śledztw o ciężkim kalibrze w jednym z najbardziej obciążonych referatów DŚ w Polsce, nie korzystając ze zwolnienia od służby dla celów działalności związkowej, co oczywiście siłą rzeczy musi przekładać się na zmniejszone możliwości działania na polu pracy społecznej.
Dlatego bardzo ważne jest, aby wesprzeć Pawła w pracach Zarządu ZOI.💪💪💪
Zachęcam do aktywności i zaangażowania, w szczególności nasze Koleżanki i Kolegów, którzy rozpoczynają lub rozpoczęli kilka lat temu swoją przygodę z naszą formacją. Wsiadajcie w samochód i przyjeżdżajcie. Poświęćcie dla działalności społecznej to jedno popołudnie, aby wybrać Zarząd i Przewodniczącego. Tylko Wy sami możecie rozruszać i uczynić bardziej prężnymi Waszą strukturę. Koszty dojazdu są refundowane.

Do zobaczenia na spotkaniu 🤝

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 
Ostatnia edycja:
Do góry