• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZAPROSZENIE

Zarząd ZOZ ZZ Celnicy PL Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie serdecznie zaprasza członków ZZ Celnicy PL na konferencję izbową, która rozpocznie się w dniu 8 października 2020 r. o godz. 16:00 w Hotelu B&B Rzeszów Centrum, ul. Grottgera 28, 35-005 Rzeszów...

Szczegóły z załączniku
 

Attachments

  • ZZ Celnicy PL — ZAPROSZENIE 20200930.pdf
    276,7 KB · Wyświetleń: 881
Szkoda, że nie ma spotkania z Panem Przewodniczącym w budynku Izby przy ul. Geodetów, na sali na 14 piętrze. Chętnie poznałbym Pana Przewodniczącego, a przy okazji zobaczyłbym także lokalnych działaczy.
 
Szkoda, że nie ma spotkania z Panem Przewodniczącym w budynku Izby przy ul. Geodetów, na sali na 14 piętrze. Chętnie poznałbym Pana Przewodniczącego, a przy okazji zobaczyłbym także lokalnych działaczy.

Gdybyś był w celnikach, to pewnie byś ich znał

Tam, gdzie się zapisałeś działaczy chyba znasz? Możesz na nich wpływać?
 
@bolo1999 no oczywiście od 30 lat jestem w związku - małżeńskim. Wprawdzie przewodniczącym nie jestem, ale zarząd znam. Szkoda, że nigdy nie miałem okazji poznać nikogo ze ZZ.Celnicy.pl może zyskaliby nowego członka. Kto wie.

W sierpniu pisałeś że nie jesteś w zz

We wrześniu że już jesteś, ale nie napiszesz w którym

W październiku dajesz jasno do zrizumienia że nie w celnikach

Ironia średnio ci wyszła, bardziej trywializowanie na siłę

Swoich działaczy chyba znasz...
 
Back
Do góry