• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZAPROSZENIE!

Funkcjonariusze SCS i Pracownicy KAS
ZZ działające w KAS

Koleżanki i Koledzy!

ZZ CELNICY PL zaprasza wszystkich do współpracy.
Zapraszamy wszystkie związki zawodowe, które pragną działać w sprawie realizacji Uchwały modernizacyjnej i zniesienia dyskryminacji.
Osoby niezrzeszone prosimy o wsparcie naszego związku poprzez członkostwo.
Najlepszy czas na zaostrzenie działań jest wciąż przed Nami, jako środowiskiem, już niedługo, ale wciąż przed Nami.
Mamy plan działania!
Potrzebujemy Waszego wsparcia!
Nigdy nie zaakceptujemy dyskryminacji!
RAZEM ZWYCIĘŻYMY!

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

  • celnicy58-20-postulaty do DIAS.docx
    56,8 KB · Wyświetleń: 843
  • deklaracja_IAS_elektroniczna_RODO.doc
    41,5 KB · Wyświetleń: 511
Skarbowiec- jestem już od paru dni członkiem ZZ Celnicy PL.
Koleżanki, Koledzy -jeśli należycie do związków, które NAS dziś i 14 maja sprzedały podziękujcie im za taką współpracę. To są "żółte związki zawodowe" - interes pracowników KAS, poprawa sytuacji finansowej, nie jest zbieżna z ich osobistymi interesami. Nikt ich do takich działań i decyzji nie umocował jakie w imieniu całej KAS podjęli w ramach KP.
 
Trzeba całe to towarzystwo wzajemnej adoracji pogonić w pi..........u, to co oni wyprawiają nie mieści się w głowie. Kto i ilu ludzi upoważniło ich do reprezentowania NAS??????. Ja tego Ludwińskiego,Staniszewskiego itp. nie mogę słuchać, czytać itp.
 
Proszę o wyjaśnienie bo nie rozumie zapisu, że: Pseudo Komitet Protestacyjny ( ilu członków liczy ) coś podpisuje z terminem realizacji, a teraz podpisuje znowu, że wróci do podpisanych rozmów do 15 września ? Czyli jak było już mówione inne służby mundurowe ( mające odpowiednich przełożonych ) dostały podwyżki wypłacone zgodnie z terminem, natomiast tylko KAS dotknął koronawirus ( ale mamy takiego Szefa ).
 
ZASTANÓW SIĘ KOMU DAJESZ SWÓJ GŁOS I SWOJE POPARCIE -SZCZEGÓLNIE TERAZ !!!

WSZYSCY CO NALEŻĄ DO PSEUDO ZWIĄZKÓW PRZYCHYLNYCH JEDYNEJ SŁUSZNEJ WŁADZY ZWERYFIKUJCIE SWOJE STANOWISKO - CZY NA PEWNO WIESZ CO ROBIĄ , CZY CHCESZ TEGO CO ONI ROBIĄ !

JEŻELI ICH NIE POPIERASZ ALE PŁACISZ SKŁADKI I NALEŻYSZ DO TAKICH ZWIĄZKÓW
- TO WSTYD.


JEŻELI POPIERASZ I PŁACISZ SKŁADKI W TAKICH ZZ , TO DAJESZ IM MANDAT DO REPREZENTOWANIA
CIEBIE I INNYCH PRZED DYREKTOREM ORAZ MF. TYM SIĘ ZASŁANIAJĄ, PRZECIEŻ WCIĄŻ MAJĄ TWÓJ GŁOS !!!

ZASTANÓW SIĘ JESZCZE RAZ I ODWAGI !!!
 
Proszę o przedstawienie planu działania.
Bo z tego co widzę plan polega tylko na krytyce KP i mówieniu że my możemy więcej po czym nic nie robicie.
 
Proszę o przedstawienie planu działania.
Bo z tego co widzę plan polega tylko na krytyce KP i mówieniu że my możemy więcej po czym nic nie robicie.
"Plan ratalny" zafundowany nam przez KP/KU należnych nam podwyżek, mnie i wielu innym funkcjonariuszom celno-skarbowych nie interesuje!!!!I to jest częścią planu działania zz!!!
 
Proszę o przedstawienie planu działania.
Bo z tego co widzę plan polega tylko na krytyce KP i mówieniu że my możemy więcej po czym nic nie robicie.
Nic z tego, plan działania nie zostanie przedstawiony MF. Jeszcze czego.
Nie manipuluj też. Związek nie odnosi się bowiem do działań komitetu.
Wyjaśniałem, że wyjątek uczyniłem tylko dwa dni po 14.05., bo taka była potrzeba wtedy i na tym koniec. To też wyjaśniłem, dlaczego uczyniłem wyjątek i zmieniłem indywidualnie na dwa dni styl działania związku i odniosłem się wtedy do innych zz. To był wyjątek i do tego już nie ma i nie będzie, stąd nietrafiony zarzut.
Wyraźnie też napisałem, że potrzebujemy wsparcia środowiska. To środowisko musi zadziałać. W związku jest niecałe 10% środowiska. Sami rzeczywiście nic nie możemy, chociaż na pewno będziemy próbować, bo nigdy nie pogodzimy się z tym co proponuje nam MF. Nigdy nie zaakceptujemy dyskryminacji.
Możesz wesprzeć i przyłączyć się, albo nie, Twój wybór, ale nie manipuluj.
Pozdrawiam
 
nie_karmic_troli.gif
 
Wreszcie jest jeden związek, który się nie sprzedaje za ciepłe posadki, a pomaga funkcjonariuszom ( cywilom ) nawet nie zrzeszonym. Brawo Sławek, życzę siły w konsekwentnym działaniu.
 
Bing zabierz swoje zabawki i idź na swoje podwórko. Ręce opadają jak się czyta twoje wypociny.

To troll z tych skarb ...pl, oni już tak mają ..

Ludzie, wstępujcie do ZZ Celnicy, prawdziwie niezależnej organizacji związkowej, bo tamci z KP vel. KU już chyba wystarczająco udowodnili, czego można od nich oczekiwać 😏
 
@bing to przedstawiciel Solidarności, może nawet władz. To wprost wynika z Jego postów. Nie ma powodów, by tolerować propagandę, która ma wspierać osłabianie działań środowiska. Żegnam.
Sławku – wobec słuszności naszej sprawy, nie może mieć znaczenia kim jest @bing, bo każdy może zapytać Cię o plany Związku, używając różnych form zdobycia o nich wiedzy. Przecież niewiedza zawsze wzbudza niepokój - dokładnie tak samo, jak fałszywa informacja!

To dlatego każdy, normalny człowiek w obliczu niepewności stara się na wszelkie dostępne sposoby dowiedzieć - czego się spodziewać i co może stracić. Brak takiej wiedzy zwykle nadrabia, samodzielnie konstruując historie, przyczyny, motywy i wyjaśnienia, w skrajnych wypadkach sięga do prowokacji, a nawet do guseł, wróżbiarstwa czy innych irracjonalnych metod, byleby niepokój pokonać.

Nie można zaprzeczyć wzburzeniu środowiska KAS - zależnie od temperamentu; pomieszania obawy ze złością, pasji z rezygnacją, zacięcia z marzeniem i tym podobne - które powoduje różne odruchy obronne, by poczuć się bezpiecznie i w przekonaniu panowania nad sytuacją.

Doskonale rozumiem wagę BRONI, jaką jest niewiedza MF o dalszym planie działania ale muszę zwrócić uwagę na fakt, iż jest to BROŃ OBOSIECZNA, zaś moim zdaniem środowisko – na dłuższą metę - w większości sobie z nią nie radzi. Sam zostałem obdarzony niezwykłym darem cierpliwości, lecz wręcz nie mogę wyjść z podziwu, że dotąd nie zawalono Cię po uszy różnymi formami nacisku w tej sprawie, a pierwszy głos uzasadnionej ludzką naturą wątpliwości, pojawił się dopiero dzisiaj.

Sam wiesz, że Ci ufam i wspieram jak tylko potrafię - więc też bez obawy posądzenia o krytykanctwo lub pouczanie mogę wyznać - że zabolała mnie Twoja reakcja na czyjąś prostą pułapkę; ktokolwiek i z dowolną intencją by tego nie zrobił …

edit
ps. odpowiadając, wcale nie trzeba odpowiedzieć (i vice versa)
 
Ostatnia edycja:
To troll z tych skarb ...pl, oni już tak mają ..

Ludzie, wstępujcie do ZZ Celnicy, prawdziwie niezależnej organizacji związkowej, bo tamci z KP vel. KU już chyba wystarczająco udowodnili, czego można od nich oczekiwać 😏
CZY KAŻDY NOWY NA PORTALU CELNIKÓW TO OD RAZU TROLL??? :mad:

JEDNI ZAPRASZAJĄ, A DRUDZY WYPĘDZAJĄ??? o_O
 
Back
Do góry