Zaproszenie na Pielgrzymkę Służb Mundurowych

Moi drodzy!
Bardzo proszę o przekazanie zaproszenia z załącznika do wszystkich pracowników i funkcjonariuszy!
Co roku pielgrzymujemy razem ze służbami mundurowymi naszego kraju na Jasną Górę - ten dzień 14 sierpnia jest zawsze pięknym pokazaniem naszej jedności i wsparcia dla naszej Ojczyzny Polski oraz pokazania naszej Służby jako bardzo ważnej pośród innych służb mundurowych w naszym kraju.

Serdecznie zapraszam do udziału!
Kapelani w poszczególnych IAS zajmą się jak zawsze organizacją!


Dzięki i Szczęść Boże!

Ks. podinsp. dr Marian Midura
Dziekan KAS

tel.: +48 735 921 796
e-mail: marianjozef.midura@mf.gov.pl
 

Komentarze

Gdzie jest moje miejsce w tej organizacji pokazano mi w 2017 roku przez siłowe ucywilnienie. Nie mówcie mi teraz o jedności. Hipokryzja. W dodatku te 5 lat policyjne, które trzeba mieć po 1999 roku, a których na przykład straż marszałkowska nie musi mieć. Pozdrawiam ks. podinspektora i wszystkich kapelanów, którzy zostali w mundurze.
 
  • Lubię
Reactions: Oli
ks. podinspektor ... szybka ścieżka awansowania. Absolut respekt....
Dla ogółu niedostępna. Himalaje hipokryzji.
Cytując klasyka "...złote a jakie skromne..."

Dla mnie w sprawach wiary wystarczy wikary...
 
Ostatnia edycja:
a gdzie dziekan i spółka był w maju 2017 roku?
Z tego co wiem Dziekan bronił ludzi w maju 2017, ale to nie On decydował. To był wtedy jeszcze wcześniejszy Dziekan. Pomagał nam też w innych licznych sytuacjach. Mam też żal, bo te krzywdy ludzkie powinny być bardziej, mocniej i głośno artykułowane, ale Ordynariat Polowy ma inną strategię. Nie wtrącają się w działania władzy, a jedynie prowadzą posługę duszpasterską w służbie. Nie integrują, szczególnie nie występują, mają zakaz na pikietach i in. Tak mi to przedstawiano. Naprawdę zakulisowych działań Dziekana i skutecznych w obronie wielu ludzi było dużo. Dużo też nam pomógł. Piszę to bo ocena wyłącznie negatywna jest krzywdząca i niesłuszna. Ja postaram się być na pielgrzymce. Do zobaczenia dla wszystkich, którzy także się wybierają.
 
Do góry