Zaproszenie na centralne obchody Dnia KAS

Poniżej wklejamy zaproszenie rozsyłane przez Biuro Komunikacji i Promocji do wspólnego spędzania obchodów Dnia Św. Mateusza.
Jeżeli Szefowa KAS nie przedstawi podczas obchodów konkretnej propozycji dot. modernizacji dla KAS w latach kolejnych oraz nie zapewni o równym traktowaniu w stosunku do innych formacji w roku 2022, to będzie to bardzo smutne święto!


"Już we wtorek śledź na bieżąco relację z obchodów Dnia KAS!

21 września to nasze wspólne święto – Dzień Krajowej Administracji Skarbowej. To dla nas wszystkich bardzo ważne wydarzenie.


Zachęcamy do obejrzenia wideo z udziałem minister Magdaleny Rzeczkowskiej, Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, w którym zaprasza nas do udziału w tym wydarzeniu.

Twój wirtualny udział w obchodach 

Aby na bieżąco śledzić centralne obchody Dnia KAS w Bydgoszczy wejdź 21 września o godz.: 10:30 na stronę intranetową MF/ zakładka KAS Aktualności.

Zapraszamy Was do wspólnego spędzenia czasu podczas obchodów Dnia KAS!

Bądź z nami 21 września!

Biuro Komunikacji i Promocji"
 
W Katowicach jak była ta "Harcerka" to Pan Dyrektor nawet już nie mówię o jakiejś konkretnej sumie ale nawet po 50 zł z okazji święta nie dał .... a ludzi nie chciał widzieć o godz. 12 w dniu świętowania. Także jak widać Święto było tylko dla wybranych a reszta do roboty.... Dobitnie świadczy to o tym gdzie mają podrzędnych pracowników dzięki którym się utrzymują... swoje ciepłe posadki.
 
Po jaką cholerę publikujecie takie wypociny!!! Odeszło z tej służby przez ostatnie 2 lata ok 2000 osób. Jak myślicie dlaczego ??? Napewno bardzo im sie podobało ( buahaha). Ja myślę ze nie mieli juz ochoty oglądać niektórych mord i ich niskiego wzrostu, nie wspominając o ich intelekcie. Zostali kim zostali z namaszczenia aktualnie panujących, kolegów posłów, wujków, ciotek i kleru. Doprowadzili do wielkich braków kadrowych i destabilizacji efektywnej pracy wielu jednostek. Pytam co Tutaj jest do świętowania ???? Żałośni jesteście
 
To nie jest święto. To jest żenująca maskarada dla nie wiadomo kogo. Z naciskiem MASKARDA. Kto się cieszy? Członek korpusu SC, że dostał, po 20 latach 150 zł podwyżki? Czy może funkcjonariusz, który dostaje awans w stanowisku bez kasy? A może, ten, kto dostaje medal po 10 latach pracy, bo jest znajomym dyrektora, a osoba po 32 latach pracy lub służby jest niewidoczna. Płakać się chce jak się patrzy na tych którzy teraz decydują :(.
 
FB_IMG_16322006242406327.jpg
 
Do góry