• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że odszedł nasz kolega

Ś. P. kom. Dariusz Szarwarkowski



Dariusz Szarwarkowski pełnił służbę w Słupsku nieprzerwanie od stycznia 1994 r. w różnych

komórkach organizacyjnych. Ostatnim miejscem służby był Czwarty Dział Kontroli Celno-Skarbowej i Postępowania Podatkowego



Po 27 latach - w styczniu 2021 roku odszedł na upragnioną emeryturę.



Wszyscy straciliśmy bardzo lubianego i szanowanego kolegę i przyjaciela, na którego zawsze mogliśmy liczyć. Będzie nam bardzo brakowało jego mądrości, rozwagi, pogody

a przede wszystkim jego życzliwości.





Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 27.04.2021 r. o godz. 12.10 (wystawienie urny) w kaplicy na starym cmentarzu w Słupsku, przy ul. Dr. Rabina Maxa Josepha 4.​
 
Dla mnie szok...
Znałem Darka, spotykaliśmy się na szkoleniach i naradach kierowników kontroli przedsiębiorców....
Rodzino Darka, Koleżanki i Koledzy z Służby i pracy
proszę przyjąć wyrazy współczucia ...
Cześć jego pamięci....spoczywaj Darku w pokoju
Nigdy o Tobie nie zapomnę.....
K.P.
 
Bardzo przykra wiadomość i strasznie żal.
Przyjacielski, zawsze pomocny, serdeczny kolega. Tak krótko cieszył się emerytura. Oj Dareczku będzie Ciebie bardzo brakowało...
 
Trafiłem do niego i do Wiesia jako młody chłopak. Zdążyli mnie kilkanaście lat temu nauczyć roboty. Wiesiu Z. odszedł w zeszłym roku, teraz Darek. Szkoda że nie zdążył nacieszyć się emeryturą. Obaj bardzo porządni ludzie. Będę ich zawsze dobrze wspominać.
 
Back
Do góry