• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wyniki referendum protestacyjnego w KAS

WYNIKI REFERENDUM PROTESTACYJNEGO W KAS


Zarząd Główny ZZ Celnicy PL dokonał analizy ankiety protestacyjnej w KAS.

W wyniku analizy stwierdzono, że:

91,91% (głosów ważnych) popiera ogłoszenie akcji protestacyjnej.

Z tego 73,46% weźmie czynny udział w akcji.

Spośród osób głosujących:

57% to funkcjonariusze,
28,81% pracownicy KSC,
10,65% byli funkcjonariusze.

Ankieta pokazuje jasno niezadowolenie środowiska zawodowego i poparcie dla akcji protestacyjnej.


Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Sławomir Siwy
 

Attachments

  • celnicy19-21-WYNIK ANKIETY.doc
    83 KB · Wyświetleń: 404
Masz rację cat, śmiechu warte. 5634 kompletnych ankiet. Z tej liczby 4138 zapowiedziało czynny udział w akcji. Czyli z 60.000 osób w proteście zapowiedziało udział 6.9%.
Spośród osób głosujących: 57% ( 3211-chętnych do protestu 2358) to funkcjonariusze+28,81% (1623-chętnych do protestu 1192) pracownicy KSC+10,65% ( 600- chętnych do protestu 440) byli funkcjonariusze=96,46%. Pozostałe 3,54% (odpowiednio 199 i 146 osób) to kto?
Faktycznie, ankieta pokazuje jasno niezadowolenie środowiska zawodowego i poparcie dla akcji protestacyjnej. Chyba zaczynamy zaklinać rzeczywistość.
 
Ostatnia edycja:
Cat troszkę zażartowałem.
Wyniki jak dobrze pamiętam wieją smutkiem. Tematu nie ciągnę, bo wypowiadałem się o tym rok temu. Pozdrawiam
:cool:
Znowu wiem.

Przypominam ci, że sarkazm nie jest mi obcy, a także w pełni uznaję opinie ludzi
myślących. Nawet, gdy zdarzy mi się "studzić" te niezbyt "łagodne" - i to tylko ze
względu na tych "słabszych" - pamiętam, z kim (w razie czego) mógłbym działać ...
 
Back
Do góry